Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem dziś konsolę ze sklepu... nadal zepsutą. Brak słów. Odrzucili gwarancję wspominając, że konsola bez problemu czyta płyty. Musiałem dymać do domu po wszystko do konsoli żeby udowodnić ze tak nie jest i pokazałem na miejscu, że konsola nie czyta płyt. Gosc w sklepie zrobił zdjęcia błędów i ponownie jutro wysla konsole do pysd zaje;ba;nych w Czechach. Tak tragicznego serwisu jeszcze nie widziałem, Sony przy nich to nic, 6 tygodni w serwisie i nic nie zrobili, teraz kolejne półtora miesiąca u nich przesiedzi i ciekawe co z tym zrobią. Nie wspomne o tym, że konsola była IGŁA, bez jednej rysy = wróciła z 50 rysami na obudowie które widac z 10 metrów. Żal i wstyd, nigdy więcej nie kupię nic od tych śmieci z Nintendo, żadnej gry by wspierac te rakową firemkę. To, że konsola się rozpier.doliła pominę bo tak to jest w zyciu, ale serwis i naprawa NIE ISTNIEJE. Także konsoli brak, 120 km w plecy przez te kursy miedzy sklepem a domem, jestem głodny fhói, treningu nie zrobiłem, ponad 10 tytułów lezy na półce i czeka i kolejne tygodnie bez konsoli. Nie wiem, juz nawet nie chce mi się nic pisac, pedałowa konsola nie wytrzymała poziomu testosterony w pokoju?

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie sprawdzałem nawet, ale save'y miałem z moich gier to raczej moja.


Kór,va, jak sobie pomyśle, że koniec końców dadzą mi nowa konsolę czy sformatują tą i znowu będę się musiał z pysdami sr.ac przez maile zeby mi moje gry oddali bo przeciez Nintendo i brak normalnego konta to aż mnie ściska w środku.

Odnośnik do komentarza

@XM. współczucia. Ale weź się chłopie lepiej szybko otrząśnij z tej traumy, bo jak NX zarządzi, to pewno znowu nabierzesz chętki na tą niepodrabialną gejozę od Nintendo. I co wtedy, nie kupisz. Serwisy takie czy siakie czy to Sony Nintendo czy jakieś inne pralki telewizory dają dupy na okrągło i tylko od czasu do czasu jak trafi się na naprawdę jakiegoś porządnego człowieka-fachowca wtedy towar jest nienaruszony wizualnie  i nawet działający. 

Odnośnik do komentarza

MK8, New Super Mario & Luigi - mam, ale jakoś za nimi żona nie szaleje, trochę nie radzi sobie z NEW Super Mario, bo trzeba trzymać ciągle bieg i skakać 2gim przyciskiem - to ją wkurza. Dziwne bo w Raymanach sobie radziła.

 

Donkey Kong jest trudniejszy niż New Super Mario ?

 

Obecnie żona męczy Zeldę WW - dziwi mnie to bo nigdy nie lubiła 3D, a tu taka niespodzianka, że jej podpasowało.

Na pewno kupie mario 3d world bo wychodzi w tej niższej cenie:).

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

O ten Yoshi wygląda banalnie w sensie na dość prostą grę.

No to dzięki coś na pewno wybiorę tylko jeszcze zastanawiam się nad padem.

 

Gdybym chciał grać w te gry sportowe to wystarczy kupić to?

 

41m3w7XYKVL.jpg

 

Czy coś jeszcze?

I jak te gry wypadają na tle tych z kinecta i z muve'a?

Szczerze to ostatnio grałem na kinectcie w gry sportowe i nie bardzo mi się to wszystko podobało, znacznie lepiej wspominam tenis stołowy na ps3 z muve'em.

Rozumiem, że to nonczako jest podobne to muve'a? Bo wg mnie kamerka z kinecta średnio łapie ruch.

Odnośnik do komentarza

Wii Mote z Wiimotion plus inside koniecznie (zeby Wii Sports Resort działał) + nunchuck i będziesz mógł grać w oba Wii Sporty.

 

Jest na odwrót - to Move ze swoim kontrolerem jesat podobne do Wiimota + nunchuck ;) 

 

Jak dla mnie wypadają lepiej, ale trzeba wziąć pod uwagę, że mówię o samym Fun Factor. W pierwszym Wii Sport (niekorzystającym z Motion Plus) odwzorowanie ruchow jest dosc srednie, ale granie w tenisa zawsze na propsie, niezaleznie od tego czy dobrze chwyta ruch czy nie, ale w Sports Resort juz korzysta z Motion Plus i jest bardzo fajnie :)

 

Również polecam Yoshiego, bajecznie prosta gierka a daje masę frajdy, a do tego przeuroczo wygląda.

Odnośnik do komentarza

Co do awaryjności Wii U to cóż kiepska sprawa ale ewidentnie widać iż problemu napędów jeszcze z czasów Wii to nie wyeliminowali. Dlaczego? Ponieważ u mnie za kadencji Wii płytka z grą siedziała w konsoli non stop, jednak zależnie czy gra była nagrana na płycie dwuwarstwowej czy jednowarstwowej tak konsola tuż po uruchomieniu twierdziła że włożono złą płytę.

Podobną sytuację mam z Wii U, Project Zero muszę prawie że za każdym razem wyciągać z konsoli zanim ją wyłączę lub przejdę do Crunchyroll'a bo inaczej po ponownym uruchomieniu (bo przecież napęd za każdym razem się wyłącza) konsola nie widzi mi plyty. W innych przypadkach jak opisałem wszystko gra i buczy dopóki po prostu wyciągam płytki z konsoli (o dziwo chodzi głównie o gry od samego Nintendo, bo taki Watch Dogs, Splinter Cell czy ZombiU mogły siedzieć w konsoli tygodniami i odpalają się w każdej sytuacji - it's magic). 

 

Tak czy siak jeżeli kiedykolwiek Big N zdecyduje się ponownie na użycie jakiegoś formatu na płytach to niech sobie darują w końcu tworzenie własnych pseudo nośników bo napęd Blu-Ray nie jest już obecnie taki drogi a przynajmniej człowiek miałby dodatkowo całkiem dobry odtwarzacz do filmów. 

 

P.S. Co do NX'a to jest to pierwsza konsola Nintendo na którą nie jestem ani trochę podjarany od kiedy w zasadzie złapałem bakcyla na to hobby dobre 20 lat temu.

Z kolei Wii U od dłuższego czasu odpalam na max. godzinkę, półtorej (przeważnie raz/dwa razy w tygodniu) aby dosłownie przemęczyć się przez Project Zero ((pipi) taki klimat, takie możliwości a od połowy gry czuje się jakbym grał w Residenta gdzie napi.erdalam tymi fotkami jak z karabinu maszynowego) czy przejść dwa levele w Sonic Lost World (jednak Sonic to tylko stworzony przez Sonic Team czyli Colors i Generations czy ew. Unleashed bo reszta to takie przeciętniaki zniszczone beznadziejnym sterowaniem i pomysłami wciskanymi na siłę że głowa mała).  

Chyba czas na growy detoks na kilka tygodni/miesięcy do premiery FFXV i Zeldy Breath of the Wild bo niezależnie co odpalę to męczy i nuży mnie niemiłosiernie.....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...