Skocz do zawartości

Wii U - temat główny


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

DK DK DK, SMM nawet nie ma po co brać, przecież to jest gorsze od jakiegokolwiek Mario. W Mario masz pewność, że będzie minimum bardzo dobrze, a w Makerze to jak se znajdziesz, to może będą fajne poziomy, a może nie. 

 

O czym ty mówisz. Wystarczy mieć zasubskrybowane w grze 4-5 dobrych źródeł i grasz w takie poziomy, że normalne mariany mogą iść spać.

 

 

 

I przekonał, że to nie dla mnie gra  :) 

 

Nie lubisz grać w 10/10 poziomy? Bo ja to kreatora odpaliłem na 5 minut, reszta to nakur,wianie w cudowne plansze.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Jakby to nie brzmiało - w etapy innych graczy online da się grac tylko online? Czy jest możliwość ich ściągnięcia na dysk konsoli i grania nawet offline?


Jak ograłeś już Rayman Legends i mało Ci to bierz Donkeya. Jeżeli nie, to Rayman powinien być priorytetem. Wiem, nie z listy, ale... Mario 3D World to gra do której mam dużo zastrzeżeń, ale nie ma platformówek 3D, więc must have. A co do SMM to nikt Ci na to nie odpowie. Ale mam propozycję: wpisz sobie w youtube Quaz Super Mario Maker. Gość jest świetny, mi się go rewelacyjnie słucha, ma genialne recki. I nakręcił też filmik w którym bawi się w robienie poziomu. Ten filmik powiedział mi o grze o wiele więcej niż wszystko inne co widziałem czy czytałem. I przekonał, że to nie dla mnie gra :)

A mnie jego recka nawet zachęciła. :)

Odnośnik do komentarza

Jakby to nie brzmiało - w etapy innych graczy online da się grac tylko online? Czy jest możliwość ich ściągnięcia na dysk konsoli i grania nawet offline?

 

 

 

Można pobierać i grać/edytować je offline, levele ważą po kilkanaście kb, więc ściągniesz je, albo po prostu zagrasz w nie nawet w afryce gdzie internet napędza chomik w kołowrotku ;). Nie ma za bardzo sensu ich ściągać w dobie dzisiejszych internetów, zwłaszcza, że masz limit leveli offline (nadpisujesz własne wolne/zajęte sloty)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli lubisz klockowe parodie to Undercover jest rzekomo jednym z najlepszych tytułów o klockach Lego. Mnie zmęczyły już swego czasu wydania ze Star Wars i Batman więc obecnie jak widzę grę w tym wydaniu to unikam jak ognia (bo ileż można).

Odnośnik do komentarza

Undercover to ścisły top na WiiU. Nawet się nie zastanawiaj. Humor humorem ale jakie tam są pomysły na misje! Lekko 9/10,gdzie inne części Lego to między 6, a 7

 

Edit : Nie zgodzę się też z tym, żeby pchać LCU do jednego worka z innymi grami Lego, bo wbrew pozorom za dużo podobieństw między nimi nie ma

Edytowane przez funditto
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

LCU to moja ulubiona Lego gra, dlatego ze naprawde jest inna niz wszystkie te co teraz robia, masz otwarty swiat, gta z klockow, a humor nie taki zly jak ogladales wiekszosc filmow policyjnych z lat 70-90tych

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

Wszyscy mówią o switchu a scena ponownie zaatakowała - od 2 dni jest możliwość instalacji gier na pamieć wewnętrzną/zewnętrzną :) Online i Patche działają. Idealne dla tych co mają dużą kolekcję a nie chce im się zmieniań płytek :) 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mario Kart 8 zeszło w 8 bańkach i to najlepiej sprzedająca się gra na WiiU. Biorąc pod uwagę, że zeszło lekko ponad 13 milionów konsol to wynik imponujący. I zasłużony. Po 5 baniek zeszło NSMB i SM3DW. Nice

 

edit. zapomniałem źródła

http://wiiudaily.com/2016/10/mario-kart-8-sales-hit-8-million-units-worldwide-best-selling-wii-u-game-in-history/

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

Koniec produkcji ale pewnie są jeszcze nadwyżki no i jest spory ruch na używkach. Szkoda konsolki, ja mam i się rozstaje, dobrze się sprawuje, lubię gry Ninny, gram sobie na luzie w Captain Toad i cieszę się jak dziecko. A do Gearsów siąść nie mogę... starzeje się człowiek :-)

Odnośnik do komentarza

Wii się sprzedało ale gier się sprzedawało mało. Ludzie kupowali bo było innowacyjne ale kupowali tą konsole w zestawie z Wii Sports i często to była jedna gra jaką posiadali. Konsol poszło ponad 100 mln, Sports który był później (nie od razu) w budlu zeszło 82.79 mln ale już druga gra to Karty i było ich 36.83. Mario galaxy zeszło 12 baniek z groszami. Jedna z najfajniejszych gier ever i 1/9 posiadaczy się z nią zapoznała. Wsród 7 najlepiej sprzedających się gier masz 2 normalne gry (Karty i NSMB) a 5 typu Sport, Fit, Fit Plus, Play, Sports Resort. Najlepiej sprzedający się Zelda to The Legend of Zelda: Twilight Princess i ma 7.26 mln na 100 mln konsol, to raczej słabo. Także Wii to był fenomen wśród casuali i tyle, baza graczy Nintendo nie zwiększyła się pomimo że zaklinali rzeczywistość. Karty też były potem w bundlu i pewnie dlatego taka wysoka sprzedaż. Nawet jak teraz patrzę jak ludzie sprzedają to Wii za grosze, to bardzo często mają 1 grę albo w ogóle żadnej i opis sprzedaży: "sprzedaje bo leży od 2 lat w szafie".

Odnośnik do komentarza

Gra się sprzedała lepiej niż Uncharted - "raczej słabo".

 

 

Dobrze, że przynajmniej Mario Kart zaliczono łaskawie do grona normalnych gier, zastanawiałem się.

 

 

 

 

Ogólnie to prawda, że za dużo gier się nie sprzedawało, ale metoda wskazywania pojedynczych pozycji żeby to wykazać jest... pomysłowa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Najlepiej sprzedająca się gra na PS2, GTA SA poszło w 20 bankach przy prawie 160 konsol. Następne VC w 16 a najlepiej sprzedający się ex, Gran Turismo 3 w 15. Mniej niż 10%. Więc proporcje podobne do tych z Wii. Żadna z gier nie ma startu do Mario Kart sprzedażą.

 

A teraz zobacz sobie sprzedaż normalnych gier na Wii, te wszystkie najważniejsze poszły w wielomilionowym nakładzie. MK 35 baniek, NSMB 28, Brawl 13, SMG 11, SMG 2 7,5, Zelda TP 7 (gra startowa, w dodatku była też na GCN), DKCR 6,5, Zelda SS 4. Nawet głupi Kirby Epic Yarn poszedł w 2 bańkach. Więc to nie tak, że gry się nie sprzedawały. Sprzedawały się. A na WiiU te które się pojawiły też się sprzedały. MK8 8 baniek, Mariany po 5 bodajże. Problem w tym, że gier nie było.

 

A co do kupowania Wii przez casuali masz rację. Ale w takim samym stopniu casuale kupowali też PSXa, PS2, a teraz PS4. PS3 nie poszło, bo sie pojawiło "fajne" Wii

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie największą porażką był marketing. Sprzęt był pokazany w taki sposób, że dopóki ktoś nie śledził tematu to był przekonany, że to nowy kontroler do Wii. Zresztą sami spójrzcie jeszcze raz na pierwszy trailer Wii U:

 

 

BTW, Nintendo oficjalnie zaprzeczyło, że kończą produkcję Wii U.

Edytowane przez chmurqab
Odnośnik do komentarza

Ok, liczb nie skorelowałem. Ale... mam takie odczucia bo niejako KAŻDY kto zna Nintendo ma sentyment do przynajmniej jednej ich marki, a one trwają po 20-28 lat. I inaczej jednak na to patrzę niż na Sony które takich marek jak Mario czy Zelda po prostu nie ma.

Mam też wrażenie, że na Sony ogólnie był większy wybór. Na WiiU nawet Fifa nie wychodziła po krótkim czasie. Ale z liczbami - macie rację, teraz patrzę na te liczny z PS2 i rzeczywiście, doopy nie urywają a i konsol więcej poszło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...