Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ostatnio bardzo mało czasu - pewnie ,że mam fulla,aczkolwiek online na razie nie pogram,bo to nie oryginał,choć preorder już złożony dawno :)

Dla mnie gra wymiata,wczoraj grałem sobie ligę mistrzów i zauważyłem,że w stosunku do demo lepiej na pewno działa X,zawodnik od razu stara się odbierać piłkę i nie mota się jak w demie.Genialnie wchodzą strzały z R2,jak wrócę do domu to postaram się wkleić pierwsze replaye i gole Villi z R2(kur.wa mega radocha jak taki techniczny rogal w stylu właśnie Villi wpada - w ogóle Messi strzela jak Messi,mówię o animacji, a Villa jak Villa).Możecie śmiało dawać requesty co chcecie zobaczyć - czy to staty drużyny,czy zawodników.

Aha - składy są mocno nieaktualne,jak zwykle w PESie,w Barcy jest Bojan,nie ma Fabregasa i Sancheza,ale jest Thiago(81 overall).Ogólnie bardzo stare line upy - mam nadzieję,że wkrótce patch wyjdzie.

GRAĆ KUR.WA!!!

Ok,lecę,pozdro

Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra wymiata [...]

Ja zaczekam na opinie odnośnie online na PS3 po wyjściu. Chociaż pomimo tego, że cpu na TP "oszukuje", to jest frajda i motywacja, żeby jednak nie dać się zgnoić i mu pokazać xD Więc możliwe, że nawet dla offline'u kupię PESa. Co to się porobiło... dwie bardzo dobre piłki jednego roku :) + 5 innych rewelacyjnych tytułów w przeciągu miesiąca czy dwóch.

 

Ader - grasz na analogu czy na krzyżaku? Może z tymi strzałami czasami tak wychodzi, bo jakoś błędnie konsola odczytuje wychylenie drążka... sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Sprawdź please czy usostępnili w edytorze wiecej rodzajów dryblingu (zawsze były 4) i czy da się modyfikować wygląd trenerów :] fajnie też, gdyby wrócił motyw pustawymi trybunami na meczach drużyn będących nisko w tabeli...

4 rodzaje dryblingu jak zawsze ,104 cieszynki,niektóre z

a(pipi)iste (np. 104) xDDD

Filmiki uploaduję właśnie na jutjuba.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

W ostatniego PESa gralem kiedy mial numerek 5. Wtedy "zalecane" bylo uzywanie krzyzaka. Czy ten sposob nadal jest bardziej preferowany w najnowszym Pro czy moze teraz to juz nie ma znaczenia?

 

oh to archaizm, konieczna przesiadka na analoga

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W ostatniego PESa gralem kiedy mial numerek 5. Wtedy "zalecane" bylo uzywanie krzyzaka. Czy ten sposob nadal jest bardziej preferowany w najnowszym Pro czy moze teraz to juz nie ma znaczenia?

 

oh to archaizm, konieczna przesiadka na analoga

To nawet dobrze bo grzybem steruje mi sie o wiele wygodniej. Nie wspominajac o tym, ze krzyzak w dualu3 jest jakby nizej osadzony i ciezko mi sie nim wbija skosy. Thx za info.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...