Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

ale w grze jezyk angielski -informuje sprzedawca tak, ze maniacy mogliby łykac bez popity

Czemu maniacy? Skoro jest język angielski normalnie, to tylko kwestia okładki po niemiecku zostaje... zgadza się? :) Miałem jutro jechać po Dark Souls, ale tą informacją o PESie w Game Overze mnie zaskoczyliście trochę i muszę się zastanowić czy PESa nie łyknąć :D

Odnośnik do komentarza

W Game Over w Łodzi (i może w ich oddziale w Krakowie) jest już PES 2012 na PS3. Wersja ARABSKA smile.gif Wersja PAL z angielskim na płycie od razu.

Okładka z przodu po angielsku, z tyłu górna część po arabsku, dolna po angielsku. Instrukcja po arabsku + w bonusie przednia okładka z tylną zamieniona.

Możliwe, że do takiej wersji odpowiednie option file będę musiał ściągać, bo inny BLES jest, ale .... da się radę smile.gif

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Na xa cos ? Falcon wiem ze juz kupiles w tym game over - daj znac jak wrazenia z gry ! :) Dajcie znac jesli ktos gdzies zobaczy na x360.

 

Zagrałem 2 mecze i trening chwilę(miała być chwila, ale 30 min karne w końcu strzelałem biggrin.gif). Moje spostrzeżenia:

 

- Tempo wolniejsze niż w 2 demie. Coś pomiędzy 1 demem, a 2. Jak dla mnie bajka smile.gif

- Bramkarze dobrze mi bronili, poza jednym wypluciem.

- Strzały jakby wolniej troszkę leciały, ale miałem wrażenie jakby były "cięższe". Dla mnie plus.

- Z R2 i różnymi kombinacjami R2+X trochę lepiej mi się piłkę odbierało cpu.

- ManU ma dobre statsy w końcu biggrin.gif Poza chicharito.

- Online sprawdzę za chwilę, bo mam godzinkę czasu, a później wieczorem zasiadam.

 

Im więcej będzie się grało, to wyjdą jakieś cuda pewnie, ale najważniejsze że samo rozgrywanie piłki sprawia dużą frajdę i czuje się ten powiew starych pesów :)

 

EDIT: Online mi działa na razie super. Nie wiem czy to zasługa Konami czy mojego łącza 4mb/4mb.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Przed dramatami chociaż człowiek mógł się obronić. A tu jakoś niestety nie widzę sposobu. Przełączam się na bramkarza podczas wolnych, ale na niewiele się to zdaje. Nie wiem, może to kwestia wytrenowania...

PS Należy dodać, że te śmieszne knuckle można też wykonywać z gry. Nie muszą być to rzuty wolne.

Ja sie jeszcze nie spotkałem grając w demo, meczow rozegralem ponad 100tke...

Odnośnik do komentarza

A grałeś z żywym przeciwnikiem?

Tak, 30% tego co napisalem. Mysle ze przesadzacie ze to jest do wytrenowania, na zywo tez sa mecze gdzie ktos z wolnego strzela nie do obrony takie spadajace liscie jak CR7. Daje sobie glowe uciac ze nie jest to cos czym mozemy sie przejmowac i bedzie to sie zdarzac tak jak w prawdziwych meczach - raz na jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...