Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Otusz, owy blad wystepuje tylko w singlu na x360 jak wyczytalem i sie przekonalem. Online go nie ma. Pomaga " If you’ve played PES 2012 on Xbox 360, you may have encountered an odd bug that sees Player One’s little footballers stopping in their tracks when they run. It’s a bad bug, but there is a quick fox until it’s patched out. All you have to do is sign out of controller one and sign in with controller two. It sounds stupid, but it does work. "

Odnośnik do komentarza

Giera miażdży banie panowie, IT'S BURST TIME BITCZES !!!1111 Jestem zakochany w nowym pesie, wstyd się 24 letniemu chłopu przyznać że dzisiaj siedziałem od 12 rano i napierdzielałem po onlinie cały czas :)

 

p.s. Brazylia jest teraz mega fajnym zespołem, to już nie te lata przegiętości co w pesach poprzedniej generacji (ps2, psx), uwielbiam nimi grać ;)

 

@Raulos- jak ci się tak notorycznie dzieje próbuj z tego stuna się "wyrwać" super-cancelem, czasem działa.

Odnośnik do komentarza

Zagrałem wczoraj ze 2 godziny. Jest świetnie!!! Masz pełną kontrolę nad zawodnikiem, drybling gałką pięknie wychodzi (grałem Barcą :) ), w obronie jest trudno. Jak dla mnie na razie zamierzam pograć długo na profesionalu. Top player na razie za trudny, miałem z pół roku przerwy.

 

Zagrałem też jeden quick match online. Dostałem 4:1, ale grało się bardzo fajnie, no i najważniejsze zero lagów, mega płynnie jak w offline.

Odnośnik do komentarza

Kurcze no zbyt nierówny jest ten poziom trudności, przez co gra na TP nie sprawia tyle frajdy. Grając Milanem z Lecce czy Navarą i prowadząc 2:0 powinienem czuć się bezpiecznie i kontrolować mecz. I póki jestem przy piłce tak jest, ale gdy tylko CPU zbliży się do pola karnego dzieją się cuda, wychodzą im wszystkie podania, a moi obrońcy biegają jak szaleni blokując kolejne strzały... Z kolei Professional nie stanowi większego wyzwania. Tak źle i tak do dupy. Na jakim poziomie gracie? Ader, ciśniesz na TP? Wyniki nie są złe, jestem w czołówce tabeli, ale mecze nie wyglądają realistycznie i nie sprawiają tyle frajdy, ile sprawiać powinny :/

Odnośnik do komentarza

Ja grałem na top player,teraz na superstar.

W końcu zaczniecie ogarniać i przewidywać zagrania kompa.Wygrana nawet 6-0 już miałem wyniki(nie mówię ,że zawsze,ale jak z Barceloną 2-1 i z Realem wygrałem w LM to już mnie nic nie zaskoczy),dlatego przerzuciłem się na superstar.Gra online w MLO jest banalna,bo większość ludzi tak naprawdę w tą grę grać nie umie i mimo,że ja mam w składzie Ruskinów i Zamenhofów a przeciwnik Ronaldo,Sancheza i Messiego to albo wygrywam,albo remisuję,jak ostatnio 1-1.

Odnośnik do komentarza

Gra online w MLO jest banalna,bo większość ludzi tak naprawdę w tą grę grać nie umie i mimo,że ja mam w składzie Ruskinów i Zamenhofów a przeciwnik Ronaldo,Sancheza i Messiego to albo wygrywam,albo remisuję,jak ostatnio 1-1.

 

To fakt. Ja jeszcze jakoś super nie ogarniam najnowszej odsłony, a moimi noname'ami potrafię powalczyć jak równy z równym z kimś kto ma 3-4 gwiazdy. Jak widać nazwiska nie grają :D Ja wolę inwestować w Rising Stars niż zbierać na jednego wymiatacza, który i tak nie musi decydować o losach meczu.

Odnośnik do komentarza

O, widzę, że kontrakty trzeba podpisywac, nieźle. A jak się ma sprawa z gotówką, ceną gwiazd i kondycją? Szybko zarabia się pieniądze? Ci najlepsi są drodzy? Jeśli kogoś po dwóch tygodniach stac na Ronaldo, Sancheza i Messiego to lipa straszna. Z kondycją jest jak w FIFIE, czy jak w PESIE 11? Chciałem spytac o coś jeszcze, ale zapomniałem.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem narazie po 5 meczach offline, online jeszcze nie testowałem, ale też musze napisać, że ta gra w tym roku jest wspaniała. GrandeBombik musimy się zgadać na jakiś meczyk, wiem, że w poprzednia wersje graliśmy bo mam Cie na PSN ;)

 

Chętnie zagram, pamiętam, że póbowaliśmy wtedy w lidze. Jednak na razie muszę pare tygodni potrenować. Gra jest inna niz poprzednie zwłaszcza w obronie. Mam też ostatnio (i będę miał w najbliższych miesiącach) mniej czasu na granie, a po za tym oprócz PESa jeźdżę regularnie w GT5 :)

Odnośnik do komentarza

witam ja mam problem z pesem 2012 na ps3 nie wiem o co chodzi

gdy wchodze w online wszystko ok ale nie umie sie z nikim polaczyc ani trzez szybki mecz ani przez jakis pokoj

pare razy mi sie zdarzylo ze gdy sie polacze z kims i ustale juz sklady podem dam mecz i jest filmik jak wychodza na morawe i nagle wywala mnie do lobby i juz z nikim nie moge sie polaczyc

nie wiem o co chodzi z ta gra online gralem w wczesnijsze mecze i nic takiego sie nie dzialo nie wim o oc chodzi

z gory dziekuje za odp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...