Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

co do dema 2 to wiadomo czym się różni :

 

 

 

Please experiment with Pass Support and other settings in Personal Data to tailor the game to your style of play. Also, please note that you will be able to skip the Demo Intro after it has been played once. Furthermore, we also have improvement elements on the gameplay.

 

According to your feedback on the first demo, we have worked on the following:

 

Improved Goal Keepers

According to your feedback on the first Demo, we improved the Goal Keepers

 

Improved Defensive AI

Defensive AI has been tweaked to work more efficiently on the field

 

Improved difficulty to score a goal

You definitely have to build up, plan and organize your attack well in order to score in this demo

 

 

i to się wszystko zgadza, nie testowałem jeszcze pass support, ale ludzie piszą że jest mniejsza asysta na 0-1bar niż w demo1, do tego wyraźnie poprawione strzały, teraz czuję ze mam nad tym kontrolę, w demie1 była piłka plażowa, zmienili piłkę na drugie demko :) jest dobra kontrola siły strzału, nie lata w trybuny przy strzale pod presją, no jest wymierzone bdb

 

gra się fajnie, moja pierwsza bramka w demie2 padła z wolnego co od razu wywindowało fajność gry na maxa :music: ale mam kilka ale :

 

- bardzo ciężko mi się gra z kontry, ogólnie montowanie szybkich akcji jest ciężkie bo muszę poczekać na ruch active ai aż zrobi swoje overlapy, przyspieszyć akcje też nie ma za bardzo czym oprócz burstów, R1+R2 to nowe R1 :) próbowałem grać taktą z quick counter, faktycznie ruszali szybciej po przejęciu piłki ale nie wystarczająco :] w sumie dziwne bo pamiętam jak Neymar w demie1 sam startował do przodu jak z procy zanim jeszcze pomyślałem o podaniu, pewnie karty piłkarzy też się licza i to bardzo ; będę musiał wymasterować manual teammate control które jest "trochę" trudne ; coś mi się zdaje że muszę wywalić swój styl gry do kosza i wymyslić nowy, co w sumie nawet brzmi jak wyzwanie :nyam1: będę miał co robić

 

- irytuje mnie kilka rzeczy na które nie mam wpływu, przeniki zdupy, przyjęcia górnych piłek albo górnych prostopadłych przy linii bocznej to czasem zgroza co oni robią, często przyjęciem wyrzucają je na aut :/ muszę mieszać ostro supercancelem żeby ich trafiła tak żeby nie wyleciało ehh

 

- dźwięk piłki doprowadza do szału

 

- Allianz Arena w wersji za dnia, no (pipi) co za baran robił ten efekt zacienionego stadionu, nic nie widać, typowa głupota w stylu Konami

 

także troche frustru na pewno jest ale to nieodłączna część PESa jak dla mnie, najważniejsze czyli czysty fun ta edycja ma w nadmiarze, ciągle odkrywam coś nowego (dzisiaj mi CPU kiwnął bramkarza z shot fake), każda bramka jest inna, swoboda jest ogromna i korzystam z niej ile wlezie (przerzuty kólkami w dowolne miejsce ftw, najlepiej na głowę Mario Gomeza bo typ zgrywa gały niesamowicie :dance2: )

 

jest dobrze, w tym roku biorę dwie piłki, bo obie są na poziomie, i w każdej z nich zachwycam sie innymi rzeczami

 

* PES - bramki mozliwe do strzelenia z każdego msca na boisku, każdy strzał jest groźny, no wiadomo to co zawsze było w PESach ; indywidualizacja, swoboda i mało schematów, fajny drybling z burstami, fajne Active AI, fajne podania z kółka :) itd ;

* FIFA - mięciutkie prowadzenie piłkarzyków, kolizje, świetny drybling do masterowania (triki na prawym sticku, drybling z L1, drybling z L2+R2, dużo tego no i bezlagowe online, które jest pewniakiem) ;

 

dwa razy futbol na wynos poproszę :woot:

Odnośnik do komentarza

Ciebie powinni zbanować za elementarny brak poczucia humoru.

Zart byl ale ponizej - poczuciem humoru wykazal sie Ore, ktory zakpil wlasnie z tego posta ktorego to ja skrytykowalem. Capisci? To ze bedzie tylko po Niemiecku swego czasu na tweeterze powiedzial Murphy. Easye darze Cie sympatia i nie bede z tego powodu odpisywal na to co piszesz o Pesie, ale ja mam zupelnie odmienne zdanie. Niech kazdy gra w to co mu pasuje filozofia mojej gry to Pes od dawien dawna, przez ostanie lata staralem sie polubic fife gralem duzo w 10 i 11 online i ze znajomymi - bezskutecznie, bez asyst jest lepiej, natomiast w dalszym ciagu nie akceptuje jej nawet w jej dobrym wydaniu to nie jest to, nie ma emocji. Nie podoba mi sie jednak ze starasz sie takimi postami kogos sprowokowac, z tego co ja widze na przestrzeni czasu, ty nawet nie dajesz szans Pesowi - slepo patrzysz w fife, choc by nie wiem co i tak powiesz ze pes jest zje* - nie doslownie co pokazuje twoj ostani post ale prowokacyjnie i dwuznacznie. Respekt.

A ja odnosze wrazenie, ze w ogole moich postow nie czytasz. Mam takie samo zdanie o tym PESie jak Pajgi i nie ma sensu powtarzac wszystkiego, co zostalo juz napisane, z ta roznica, ze w tym roku gra w PESa w koncu daje mi przyjemnosc. Sam fakt, ze dla mnie symulacja pilki noznej powinna wygladac nieco inaczej niz prezentuje ja Konami to zupelnie inny aspekt, widac te pojecie w naszym slowniku sie nieco rozni, ale prosze, skoncz pisac, ze kogos prowokuje wypowiadajac sie po raz pierwszy pozytywnie na temat pilki, do ktorej nie moglem usiasc przez prawie 6 lat...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak ustawic zeby pilkarze sami czasami z pierwszej nie wybijali albo nie robili wslizgów? np jesli jest groznie to koles sam wykopie ? Gram na teammate manual i asysta na semi, kresek - jedna

 

albo w opcjach pod swoim profilem albo gdzieś w controlsach to widziałem, mozna wyłączyć auto tackle, auto shoot, auto pass i wybijanie piłki na oślep

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, czy jest jakaś szansa na wyłączenie tego filmiku na początku ? Ile razy Konami myśli że będziemy go oglądać.

 

nie można wyłączyc , tez mnie wkurza strasznie ...jest przerwa w meczu Wisły, zagrałbym meczyk a tu filmik sie ledwo by zdążył skonczyć a piłkarze już by wychodzili xd

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, czy jest jakaś szansa na wyłączenie tego filmiku na początku ? Ile razy Konami myśli że będziemy go oglądać.

 

nie można wyłączyc , tez mnie wkurza strasznie ...jest przerwa w meczu Wisły, zagrałbym meczyk a tu filmik sie ledwo by zdążył skonczyć a piłkarze już by wychodzili xd

JEEEA, Da sie, przy wybieraniu stron naciskasz niebieski i jest, podania, wybijanie itd na OFF.

Odnośnik do komentarza

na koncu macie filmik? na ps3 dali na początku i wyłączyc sie nie da

(pipi)ówka z tym filmikiem, a zapowiadali ze bedzie dalo sie wylaczyc...

Sama gra super, choć po zagraniu w demo FIFY niemiłosiernie wkurza przenikanie, w tym roku szczególnie upierdliwe :/ już w 1 meczu pilka wpadla do bramki przez brzuch T Silvy... Cóż, nie można mieć wszystkiego, jako całość PES znów przemawia do mnie bardziej, choc w grach lubie przede wszystkim realizm. Cóż za ironia...

Odnośnik do komentarza

na koncu macie filmik? na ps3 dali na początku i wyłączyc sie nie da

(pipi)ówka z tym filmikiem, a zapowiadali ze bedzie dalo sie wylaczyc...

Sama gra super, choć po zagraniu w demo FIFY niemiłosiernie wkurza przenikanie, w tym roku szczególnie upierdliwe :confused: już w 1 meczu pilka wpadla do bramki przez brzuch T Silvy... Cóż, nie można mieć wszystkiego, jako całość PES znów przemawia do mnie bardziej, choc w grach lubie przede wszystkim realizm. Cóż za ironia...

Ma ktos jakies typsy do obrony, troche lepiej mi to juz wychodzi ale nadal denerwuje mnie tanczacy przy mnie komputer i ja nie moge nic zrobic.... ogolnie jest bardzo trudno oczywiscie na plus... trzeba sie pilnowac, przedwczoraj jakos akcje mi sie kleily to wczoraj wyniki po 0:0 na top player

Odnośnik do komentarza

1. kontrola piłki w obu grach sprawia mnóstwo frajdy, z tym, że w PES nie jesteśmy ograniczani przez fizykę, więc np. po pełnym sprincie niemal w miejscu zawracamy, mijamy 3-4 piłkarzy z piłką przytwierdzoną do nogi, sprawia to mnóstwo autentycznej frajdy; w FIFA z piłką musimy poruszać się rozważniej, musimy unikać sytuacji 2/3 na jednego, bo nie mając np. Messiego o ile miniemy pierwszego obrońcę nagłym zwrotem, to piłka może nam tak odskoczyć, że drugi bez problemu nam ją wygarnie, paradoksalnie mam wrażenie, że drybling w FIFA daje więcej możliwości (zmiany tempa prowadzenia piłki, silnik odpowiedzialny za kolizje), ale wymaga większej praktyki; Dla mnie remis

2. kontrola nad samym zawodnikiem to w obu przypadkach podobnie jak wcześniej inne podejście do tematu; Konami stawia na schematy, tzn. określa nam sposób zachowania piłkarza w danej sytuacji, gdzie choćbyśmy się napinali, to nie podołamy zmienić jego decyzji (tzn. tego co robi wbrew naszym intencjom); powoduje to często sporo zamieszania i nie zawsze jest dla nasz korzystne (dobieganie do bezpańskiej piłki, przerzuty nad naszą obroną, dreptanie skrzydłowego przy prostopadłych piłkach); FIFA daje niemal absolutną kontrolę nad piłkarzem i nie mogę tutaj praktycznie nic zarzucić produkcji EA, więc wygrywa to starcie

3. podania; porównując 1 i 2 demo PESa można śmiało stwierdzić, że w drugim przypadku piłka bardziej się nas słucha i leci w pożądanym kierunku; podoba mi się też to, że trzeba podawać z wyczuciem zamiarów piłkarza który jest adresatem podania, bo czasami kończy się to posłaniem piłki za jego plecy, zwolnieniem akcji; dobry patent dodający realizmu; zabawnie przedstawia się sytuacja manualu, który jak go wyłączymy, to działa jak na pełnych asystach w FIFA :ph34r: moim skromnym zdaniem, jeżeli porównamy "wyczucie" konsoli co do naszych intencji (mamy 3 potencjalne cele podania, ustawione w mniej więcej jednej linii), to FIFA wygrywa, ale nie tak mocno jak w ubiegłych latach.

4. konstruowanie akcji; moim zdaniem w obu przypadkach mamy wiele skutecznych wariantów rozgrywania akcji, bez specjalnego popadania w schematy, z tym, że w PESie ogranicza chyba tylko nasza fantazja (a co się wiąże się m.in. z kwestią dryblingu) a w FIFA możliwości naszych piłkarzy i prawa fizyki; mimo, że cenię sobie realizm, to arcade daje mi w dniu dzisiejszym ciut więcej frajdy

5. SI; tutaj wygrywa FIFA, wystarczy nawet obejrzeć filmik instruktażowy, który się odpala w demie PESa i obczaić jak ustawią się piłkarze na boisku (np. Puyol stojący tyłem do bramki, przed polem karnym , kryjące powietrze gdy akcja idzie ze skrzydła), nie jest to też takie zdecydowane zwycięstwo jak w poprzednich edycjach, ale na razie nie mam wątpliwości.

6. bramkarze; w FIFA mamy bramkarzy pewnych, grających czasami jak na koksach, ale też schematycznych, tzn. bomby bronią kapitalnie, ale szczurki wpuszczają, więc wiemy jak strzelać, by puszczali; Konami daje nam w demie nr 2 do dyspozycji dużo pewniejszych goalie niż w pierwszym demie, nadal jednak nieprzewidywalnych i potrafiących zachowywać się dziwnie (nie tyle, że puszczają szmaty, co np, odwracają się tyłem gdy piłka jest dośrodkowywana), sam nie wiem, dla mnie remis (chociaż jeszcze nie miałem okazji postawić PESowego boga baboli Valdesa ;) ).

7 strzały; remis, soczystość strzałów w FIFA zbliżyła się do tych z PESa i też łatwiej kontrolować ich kierunek, trzeba też włożyć więcej wysiłku by posłać bombę z półobrotu w okienko niż u konkurenta.

 

Sumując dla mnie FIFA punktowo wypada ciut lepiej, ale tylko w kwestii oddania tego co się dzieje w prawdziwym meczu, za to PES daje ciut więcej niczym nie skrępowanej zabawy. FIFA jest jak profesor pykający fajkę a PES to taki student z ADHD (sama prędkość rozgrywki jest tak z 1,5 raza większa niż w FIFA)Jestem w kropce, bo nie mam zamiaru przeskakiwać z jednej gry na drugą i o zakupie danego tytułu zadecyduje tylko chwilowy kaprys.

Odnośnik do komentarza

1. kontrola piłki w obu grach sprawia mnóstwo frajdy, z tym, że w PES nie jesteśmy ograniczani przez fizykę, więc np. po pełnym sprincie niemal w miejscu zawracamy, mijamy 3-4 piłkarzy z piłką przytwierdzoną do nogi, sprawia to mnóstwo autentycznej frajdy; w FIFA z piłką musimy poruszać się rozważniej, musimy unikać sytuacji 2/3 na jednego, bo nie mając np. Messiego o ile miniemy pierwszego obrońcę nagłym zwrotem, to piłka może nam tak odskoczyć, że drugi bez problemu nam ją wygarnie, paradoksalnie mam wrażenie, że drybling w FIFA daje więcej możliwości (zmiany tempa prowadzenia piłki, silnik odpowiedzialny za kolizje), ale wymaga większej praktyki; Dla mnie remis

2. kontrola nad samym zawodnikiem to w obu przypadkach podobnie jak wcześniej inne podejście do tematu; Konami stawia na schematy, tzn. określa nam sposób zachowania piłkarza w danej sytuacji, gdzie choćbyśmy się napinali, to nie podołamy zmienić jego decyzji (tzn. tego co robi wbrew naszym intencjom); powoduje to często sporo zamieszania i nie zawsze jest dla nasz korzystne (dobieganie do bezpańskiej piłki, przerzuty nad naszą obroną, dreptanie skrzydłowego przy prostopadłych piłkach); FIFA daje niemal absolutną kontrolę nad piłkarzem i nie mogę tutaj praktycznie nic zarzucić produkcji EA, więc wygrywa to starcie

3. podania; porównując 1 i 2 demo PESa można śmiało stwierdzić, że w drugim przypadku piłka bardziej się nas słucha i leci w pożądanym kierunku; podoba mi się też to, że trzeba podawać z wyczuciem zamiarów piłkarza który jest adresatem podania, bo czasami kończy się to posłaniem piłki za jego plecy, zwolnieniem akcji; dobry patent dodający realizmu; zabawnie przedstawia się sytuacja manualu, który jak go wyłączymy, to działa jak na pełnych asystach w FIFA :ph34r: moim skromnym zdaniem, jeżeli porównamy "wyczucie" konsoli co do naszych intencji (mamy 3 potencjalne cele podania, ustawione w mniej więcej jednej linii), to FIFA wygrywa, ale nie tak mocno jak w ubiegłych latach.

4. konstruowanie akcji; moim zdaniem w obu przypadkach mamy wiele skutecznych wariantów rozgrywania akcji, bez specjalnego popadania w schematy, z tym, że w PESie ogranicza chyba tylko nasza fantazja (a co się wiąże się m.in. z kwestią dryblingu) a w FIFA możliwości naszych piłkarzy i prawa fizyki; mimo, że cenię sobie realizm, to arcade daje mi w dniu dzisiejszym ciut więcej frajdy

5. SI; tutaj wygrywa FIFA, wystarczy nawet obejrzeć filmik instruktażowy, który się odpala w demie PESa i obczaić jak ustawią się piłkarze na boisku (np. Puyol stojący tyłem do bramki, przed polem karnym , kryjące powietrze gdy akcja idzie ze skrzydła), nie jest to też takie zdecydowane zwycięstwo jak w poprzednich edycjach, ale na razie nie mam wątpliwości.

6. bramkarze; w FIFA mamy bramkarzy pewnych, grających czasami jak na koksach, ale też schematycznych, tzn. bomby bronią kapitalnie, ale szczurki wpuszczają, więc wiemy jak strzelać, by puszczali; Konami daje nam w demie nr 2 do dyspozycji dużo pewniejszych goalie niż w pierwszym demie, nadal jednak nieprzewidywalnych i potrafiących zachowywać się dziwnie (nie tyle, że puszczają szmaty, co np, odwracają się tyłem gdy piłka jest dośrodkowywana), sam nie wiem, dla mnie remis (chociaż jeszcze nie miałem okazji postawić PESowego boga baboli Valdesa ;) ).

7 strzały; remis, soczystość strzałów w FIFA zbliżyła się do tych z PESa i też łatwiej kontrolować ich kierunek, trzeba też włożyć więcej wysiłku by posłać bombę z półobrotu w okienko niż u konkurenta.

 

Sumując dla mnie FIFA punktowo wypada ciut lepiej, ale tylko w kwestii oddania tego co się dzieje w prawdziwym meczu, za to PES daje ciut więcej niczym nie skrępowanej zabawy. FIFA jest jak profesor pykający fajkę a PES to taki student z ADHD (sama prędkość rozgrywki jest tak z 1,5 raza większa niż w FIFA)Jestem w kropce, bo nie mam zamiaru przeskakiwać z jednej gry na drugą i o zakupie danego tytułu zadecyduje tylko chwilowy kaprys.

Widzisz kolego pkt 2. - zeby nie bylo tak jak piszesz ze jest :) trzeba umiec grac troszke lepiej niz amatorsko w pesa, mowi ci cos supercancel ? jesli nie to masz odpowiedz z gory. Strzaly absolutnie na korzysc pesa - tutaj bez komentarza. Do reszty nie bede sie odnosil - takie sa twoje odczucia. Widzisz w pesie jest wiele niuansow ktore sprawiaja ze mozna odroznic gracza kiepskiego od gracza naprwade prezentujacego wysoki poziom z ktorym z gory ten slaby szans nie ma, w fifie jesli sie naczysz grac nie w pilke ale w FIFE to bedziesz wygrywal nawet z tymi ktorzy maja wieksze pojecie, wiedze od ciebie oraz fantazje - taki jest jej kod, grasz pewnie uczysz sie robic pewne akcje schemtay i tak nalezy grac, PES to głębia gdzie czlowiek uposledzony pilkarsko nie ma czego szukac ale moze to czego szuka znalezc w fife. Dodam ze mowie o prawdziwych pesach 3,5,6, 2012. Czytając twojego posta mam wrazenie ze napewno nie grasz z dobrym graczem tudziesz na Top Playerze.

Edytowane przez raulos
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

raulos-Kiedyś już pisałem, co myślę na temat super duper canceli itp. Ja chcę mieć kontrolę nad zawodnikiem i nie czaję dlaczego Konami ogranicza mi to poprzez jakieś kombinacje klawiszy. Fakt, przesadziłem pisząc, "że choćbyśmy się napinali...", ale moim zdaniem jest to błąd/nieumiejętność programistów by umożliwić płynną kontrolę nad piłkarzem, bez zbędnych kombinacji. Jak mi wytłumaczysz czemu ma służyć taki stan rzeczy, to ok, ale zwróć uwagę, że FIFA obywa się bez tego i działa to doskonale.

Strzały, tzn dlaczego uważasz, że w PES są zdecydowanie lepsze niż w FIFA (gram na strzałach manualnych)?

Nie do końca kapuje też to zdanie: fifie jesli sie naczysz grac nie w pilke ale w FIFE to bedziesz wygrywal nawet z tymi ktorzy maja wieksze pojecie od ciebie i fantazje. Czyli, że będę wygrywał z kim? Z ludźmi którzy oglądają piłkę nożną w TV a o grze na konsoli nie mają specjalnie pojęcia? Dla mnie obie gry mają niuanse, po których można odróżnić graczy dobrych od słabych i już pisałem, że widziałem takie cuda w FIFA grając online, że musiałem weryfikować swoje podejście do rozgrywania akcji. Zgodzę się co do tego, że PES wymaga lepszego manuala, za to FIFA skilla. Obie gry mają to do siebie, że trzeba się w nie nauczyć grać i to bynajmniej nie jest umiejętność gry w piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza

Pograłem w demko. Nie będe wgłębiał się w szczegóły bo super specjalistą od tej serii nie jestem, powiem tylko tyle - w końcu po paru latach przerwy zagrałem w PESa, który nie śmierdzi starym zaschniętym drewnem dębowym :) Zwyczajnie fajnie się gra. Jest arkejdowo, szybko i sporo łatwiej niż w FIFIE 12. Nie wiem czy jest to poziom starych Pesów 3/4, trudno ocenić bo w te części grałem jako dzieciak więc nostalgia się włącza i trudno o obiektywizm. Gra od Konami jest lepsza jeśli chodzi o ofensywę, FIFA lepsza w defensywie. W tym roku jestem pozytywnie zaskoczony PESem, za to rozczarowany nową grą od EA (głównie za sprawą Impact Engine, oby to poprawili w fullu). Oczywiście nie znaczy że PES > FIFA albo na odwrót, mimo tego ja najprawdopodobniej łyknę FIFĘ 12, głównie ze względu że tam gameplay mi bardziej pasi i licencji.

Odnośnik do komentarza

ja tam biorę obie piłeczki ale w którą będę grał więcej to sam nie wiem, zależy głównie od tego jakie będzie online, będzie zażarta walka o czytnik :drinks:

 

pamiętam że poprzedni PES zaczął mnie jarać tak na maxa dopiero jak grałem w finale jakiegoś turnieju online w MLO, żywy skillowy przeciwnik + stawka, wtedy dopiero poczułem jakieś emocje, liczę na dobre MLO, Community Leagues i brak lagów w pierwszym miesiącu (nierealne, mają kłopoty od PES4), no a w singlu chętnie sobie popykam Football Life i UCL ofkors.

Odnośnik do komentarza

Jak kogoś to interesuje to na wersje PC wyszedł patch, który oprócz odblokowania drużyn i stadionów daje także możliwośc zmiany formy, karnych dogrywki itd, oraz odblokowuje cały TRENING!!

 

 

pes20122011091613143214.png

 

 

pes20122011091613145521.png

 

LINKI:

 

part 1 http://www.mediafire.com/?7b9t3lil608h7qa

part 2 http://www.mediafire.com/?8w8t6zh697cexro

FIX http://www.mediafire.com/?lgcw4by7xlyfpqu

 

Instalacja:

 

 

1howtoinstall.png

 

Odpalać z PES2012 demo2 - unlock teams 3.8.exe

jak nie idzie to z : PES2012 demo2 - unlock teams (safe mode).exe

Odnośnik do komentarza

kurde fajnie sie gra tylko ta nieszczesna obrona. no ku.rwa nie umiem i ch.uj. pilka na dobieg dla takiego etoo, obronca biegnie tuz przy nim, a ja

 

wciskam x w odpowiednim momencie

maszuje x

trzymam x

 

zadna z tych opcji nic nie daje. hold up (r2+x) sprawdza sie rzadko bo z reguly przeciwnik podaje na tyle szybko, ze moj obronca ledwo do niego dobiegnie. albo taki sneijder sobie biega z pilka, robi koleczka, ja biegam kolo niego, naciskam x, trzymam x, trzymam x i kwadrat i NIC. zero ruchu do pilki.

 

 

jestem chyba na to za glupi, albo mam oszukanego pesa xD

 

co najlepsze, mam tak tylko jak gram z cpu. gralem z ziomkiem to bylo duzo latwiej.

Odnośnik do komentarza

Olszu tylko sie mi nie denerwuj;) ale serio spróbuj pobronic z R2,

 

Nie musisz odebrac piłki od razu , cofaj sie z wcisnietym R2 i czekaj na dobry moment, utrzymuj sie blisko napastnika. Jak cie spróbuje minąc to bedąc nisko na nogach masz przewagę, jak zdecyduje sie na strzał to raczej zablokujesz.

 

Serio, popróbuj tak- tylko sie nie podpalaj i czekaj na dobry moment.

 

_________________

 

 

panowie te demo 2 to ostatnia wersja kodu, taki będzie full? tak pytam bo od dema do premiery minie długi okres , może coś jeszcze bedzie robione...

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj katowalem 5 h Bayernem lub Totenhamem na Inter. Juz nawiazuje walke, czasami nawet przewazam ale mam wrazenie jakby AI oszukiwalo jeszcze nie udalo mi sie zremisowac - zawsze KUR... cos jakos wepchna a to sie odbije a to rykoszet, choc jestem bardzo blisko - powoli moj styl staje sie do zaakceptowania, duzo nie wykozystuje. Czuje ze dzisiaj wygram. Ustawienia na OFF, asysta semi - jedna kreska TOP PLAYER.

OT: IMPACT ENGINE - poplakalem sie....

http://www.youtube.com/watch?v=sbeUP-nwGx4&feature=player_embedded

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...