Skocz do zawartości

PES 2012


Rekomendowane odpowiedzi

W Game Over w Łodzi (i może w ich oddziale w Krakowie) jest już PES 2012 na PS3. Wersja ARABSKA smile.gif Wersja PAL z angielskim na płycie od razu.

Okładka z przodu po angielsku, z tyłu górna część po arabsku, dolna po angielsku. Instrukcja po arabsku + w bonusie przednia okładka z tylną zamieniona.

Możliwe, że do takiej wersji odpowiednie option file będę musiał ściągać, bo inny BLES jest, ale .... da się radę smile.gif

Rozumiem, że online da się grać z całą Europą/wszystkimi BLESami w wersji PAL? Napisz please jak wygląda sprawa z wyborem języków i jaki komentarz jest do wyboru, bo poważnie się zastanawiam nad łyknięciem arabskiego PESa :D

Odnośnik do komentarza

W Game Over w Łodzi (i może w ich oddziale w Krakowie) jest już PES 2012 na PS3. Wersja ARABSKA smile.gif Wersja PAL z angielskim na płycie od razu.

Okładka z przodu po angielsku, z tyłu górna część po arabsku, dolna po angielsku. Instrukcja po arabsku + w bonusie przednia okładka z tylną zamieniona.

Możliwe, że do takiej wersji odpowiednie option file będę musiał ściągać, bo inny BLES jest, ale .... da się radę smile.gif

Rozumiem, że online da się grać z całą Europą/wszystkimi BLESami w wersji PAL? Napisz please jak wygląda sprawa z wyborem języków i jaki komentarz jest do wyboru, bo poważnie się zastanawiam nad łyknięciem arabskiego PESa :D

 

No jeżeli PAL jest to z całą europą można grać normalnie z tego co wiem :) Jeżeli chodzi o języki, to są:

- English

-rosyjski (chyba, bo cyrylica jest napisane)

- Svenska

- Nederlands

- Turkce

- arabski (żmijki) :P

 

Ja po instalacji wybrałem angielski od razu i mam normalnie z komentarzem angielskim. Innych nie testowałem :)

 

A z okładką jest wszystko ok :D Nie jest źle wydrukowana. Ja po prostu jestem taki "światowiec" i zapomniałem, że "al dżazira" czyta od tyłu :D

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a nie jest czasem tak, ze jak wy macie gry nie z tego regionu to sa problemy z online?

 

bo gdy łaczycie sie online to łaczycie sie z serwerami na które odsyła nr BLES - czyli z oddalonymi duzo dalej niż wzielibyscie wersje na Europę? (tym samym wieksze opóźnienia itd)

 

Tak słyszłałem , czyt o prawda to nie wiem

Odnośnik do komentarza

Gra wymiata, poziom Top Player jest cholernie trudny i w tej części szczególnie widać, że exhibition to zupełnie inna bajka niż ML czy CL. Tam CPU nie tyle oszukuje, co po prostu się nie myli :) Wessało mnie jak tornado, gdybym nie miał pracy spędziłbym przed TV calutki weekend :D Seabass już zapowiada radykalne zmiany w 2013, ale ja jestem więcej niż zadowolony z 2012. Technicznie z pewnością odstaje od konkurencji, ale daje masę radochy, a z nowym AI konstruowanie akcji wreszcie jest prawdziwą przyjemnością :) Aha nie wiem czy się ze mną zgodzicie, ale w trakcie meczu spocone twarze wyglądają znacznie gorzej niż przed rokiem (mix zombie z figurą woskową). W przypadku drużyn, którym EA zeskanowała pyski, zawodnicy wyglądają lepiej niż w PESie. Porównuję na przykładzie Milanu - w ciągu roku sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Spójrzcie na Abate, Thiago Silvę, czy zwłaszcza Pato. Ale nic to, nie wymagajmy zbyt wiele od firmy, której z pewnością nie pomogło marcowe tsunami...

Odnośnik do komentarza

zazdroszcze wam, ze potraficie w to grac. dla mnie to jednak zbyt wiele, gry w obronie nie opanowalem i raczej nie opanuje. w tym roku odpuszczam pileczki i bede lupal w uncharted ;)

Zawsze możesz grać na Professionalu :> a Uncharted na rok Ci nie starczy, jedyny subsytut dla piłeczek to Skyrim ;)

Edytowane przez ted360
Odnośnik do komentarza

Fenomenem jest to, że mając podłączoną konsole do neta i wiedząc, że online super mi działa, mam większą ochotę grać Ligę Mistrzów z CPU :D Zgodzę się z tym, że technicznie PES odstaje trochę od konkurencji, ale jest taka frajda z gry, że można na to wszystko przymknąć oko. Sam fakt, że każdy mecz wygląda inaczej sprawia, że nie miałem jeszcze efektu deja vu :) Na Top Player nie daję rady na chwilę obecną, więc zmieniłem na Profa.

 

P.S: Wziąłem wczoraj jeszcze Dark Souls i pewnym jest, że PES + DS to zabawa na długie tygodnie :D A w przypadku PES to zdecydowanie miesiące :)

Odnośnik do komentarza

zazdroszcze wam, ze potraficie w to grac. dla mnie to jednak zbyt wiele, gry w obronie nie opanowalem i raczej nie opanuje. w tym roku odpuszczam pileczki i bede lupal w uncharted ;)

Zawsze możesz grać na Professionalu :> a Uncharted na rok Ci nie starczy, jedyny subsytut dla piłeczek to Skyrim ;)

Ted masz gre na xa? jesli tak to skad? jutro gra jest dostepna w sprzedarzy w wawie namiar na priva dam

Odnośnik do komentarza

a jak ten online, tempo wolniejsze do rzeczywiscie od singla?

 

mozna odniesc je do -1 (gdyby takie dla porównania ustawic z konsolą) ???

 

 

prosze tych co grali o odpowiedź

 

 

 

Olszmitz nie wymiekaj, mnie jadą w fifę równo i sie denerwuję tylko TROCHĘ a tez jestem nerol przy takich rzeczach, mozna nad tym zapanowac;-)

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

a jak ten online, tempo wolniejsze do rzeczywiscie od singla?

 

mozna odniesc je do -1 (gdyby takie dla porównania ustawic z konsolą) ???

 

 

prosze tych co grali o odpowiedź

 

 

 

Olszmitz nie wymiekaj, mnie jadą w fifę równo i sie denerwuję tylko TROCHĘ a tez jestem nerol przy takich rzeczach, mozna nad tym zapanowac;-)

Z tego co czytalem online jest miedzy 0 a +1

Odnośnik do komentarza

Ale jestem rozczarowany - to najlaskawsze slowo jakie moglem wybrac. Nie da sie w ta gre grac, doprowadza mnie do szalu to ze kiedy chce biec zawodnik sie zatrzymuje - biegne a on zmienia kierunek, zatrzymuje sie i dalej biegnie, albo biegnie tam gdzie mu niekaze, to samo jest ze strzalami w polu karnym. Macie tak ? To psuje całe piękno tej częsci ktora zapowiadala sie wybornie,

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...