Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

po ograniu ok 50 godzin w multi, mw3 jest w ch*j slabsze niz black ops pod tym wzgledem

 

s&d nie da sie grac bo wiekszosc osob chowa sie po rogach / lub lezy pod samochodami ;), pelno osob z QS

tdm to samo wiekszosc osob lezy skitrana gdzie tylko sie da lub lataja z akimbo

 

do tego jeszcze dochodza glupoty typu heartbeat sensor itd itp

 

a przede wszystkim mapy sa tak zalosne ze glowa boli :) dzisiaj odpalilem na chwile black ops i bez porownania ;) tak czy inaczej mw 3 leci na wymiane/sprzedaz, a w multi zostane przy black ops, halo oraz gow 3 ;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Przy każdym nowym COD jest ten sam problem, że "wiekszosc osob chowa sie po rogach / lub lezy pod samochodami..." , bo masa gra.

Wróć za rok po premierze kolejnej części, będziesz mógł pograć jak teraz w BO ;) .

Mapy kwestia gustu , dla mnie lepsze niż gorsze.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Sa kombinacje alpejskie, ale pobiera. Musisz odpalic CODa na profilu ktorym kupiles mapy, na 2 padzie zalogowac swoj profil z xbox live. Wchodzisz w rozgrywke wieloosobowa, sklep i potwierdzasz zakupione materialy, pewnie z automatu bedziesz musial to zrobic swoim profilem. Pare razy mi przerywala sciaganie, ale za kazdym razem dawalem raz jeszcze i szlo. Jak dociagne napisze, czy dzialaja.

 

Dziala. Jak zatnie sie pobieranie, kliknijcie inna mape, a pozniej wroczcie do poprzedniej. A no i cofam to, co wczesniej napisalem, mapy waza srednio 80-100 mb jedna.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sa kombinacje alpejskie, ale pobiera. Musisz odpalic CODa na profilu ktorym kupiles mapy, na 2 padzie zalogowac swoj profil z xbox live. Wchodzisz w rozgrywke wieloosobowa, sklep i potwierdzasz zakupione materialy, pewnie z automatu bedziesz musial to zrobic swoim profilem. Pare razy mi przerywala sciaganie, ale za kazdym razem dawalem raz jeszcze i szlo. Jak dociagne napisze, czy dzialaja.

 

Dziala. Jak zatnie sie pobieranie, kliknijcie inna mape, a pozniej wroczcie do poprzedniej. A no i cofam to, co wczesniej napisalem, mapy waza srednio 80-100 mb jedna.

Dzięki za pomoc. W takim razie idę kupić chińskie punkcioszki na allegro :D

Odnośnik do komentarza

Co by nie mowic, Activision dokladnie wie, jak robic widowiskowe akcje. Chocbym 101 raz wchodzil przez drzwi w Slow Motion, nadal bedzie mnie to cieszyc. Przed chwila spedzilem 1,5h starakjac sie uratowac wszytskich zakladnikow w negocjatorach, nietety peszek chcial, ze nawet na samym koncu strzelalem komus w glowe. Trudno, odpale ta misje po raz 50ty. Nie wiem, co oni moga wymyslic jeszcze w Black Ops, ale jak dadza jeszcze wiecej Hollywood, to maja kolejnego klienta.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...