Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz udawać, że wszystko gra i mając dobre łącze dostawać karę za to od gry (opóźnienie na poziomie 1-2s między tym co widzisz na ekranie a tym co tak naprawdę dzieje się w grze) albo próbować zniwelować ten cyrk sposobem, który opisałem. Nie wiem co za debil wymyślił lag compensation, ale jak widać działa fatalnie. Ludzi, którzy z tego sposobu korzystają łatwo rozpoznać w sieci: 1) zabijają ciebie zanim ich zobaczysz, 2) giniesz będąc już za ścianą, 3) jakość łącza waha im się między np. 3 a 4 kreskami non-stop, 4) strzelasz do nich a oni odwracają się i ciebie zabijają, 5) na kill-camie widzisz jak strzelasz 5m obok gościa mimo, że u siebie na ekranie widziałeś 5-6 hit markerów. Tutaj często nie chodzi tylko o statystyki, ale w głównej mierze o komfort z grania. Jeżeli masz co drugi raz ginąć od strzałów z dupy to albo poddasz się albo będziesz walczył z nieuczciwym systemem.

Dopóki nie pojawi się patch ja rezygnuję z trybu online w tej grze a biorąc pod uwagę, że w Klopsie Treyarch nie chciał się wpierw przyznać do stosowania lag compensation a ostatecznie przez rok i tak nic z tym nie zrobił to mogę już sprzedać MW3.

Nie wiem kto w ogole plusuje takie wypowiedzi. Ameryki nie odkryles i w kazdej grze mozna tak oszukiwac zawalajac sobie lacze, tyle, ze w innych produkcjach po prostu usuneliby Cie z serwera. Typowe polactwo - zabijaja mnie za czesto, to zamule lacze, by inni mieli 2 sec opoznienia wzgledem mnie. I to jest Twoje niwelowanie cyrkow ? robienie dokladnie tego samego, co inni oszusci ? gasz, mam nadzieje, ze wydadza patcha szybko, bo z tymi "hamburgerami" na ktorych wszyscy narzekaja w BO gralo sie o niebo lepiej.

 

Żebyś się nie zdziwił jak to poprawią. Skoro każda następna gra z serii COD po MW1 ma coraz bardziej niesprawiedliwy/popsuty lag compensation to ja mogę spodziewać się jedynie pogorszenia sytuacji.

Z gośćmi z USA mogło się Tobie lepiej grać w BO między innymi dlatego, że byłeś po tej lepszej stronie lag compensation. Miałeś zdecydowanie większy ping od nich więc gra automatycznie Tobie pomagała :sorcerer:

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

czyli co ? Activision zrobilo silnik tak, by nawet ludzie z gorszymi laczami mogli grac w ta gre. Zeby obnizyc pingi, zrobili wyszukiwanie przeciwnikow wedlug lokalizacji. Widac, chcieli dobrze, ale teraz okazuje sie, ze polacy, na ktorych trafiam odpalaja torrenty, by lagowac innym. Zeby z tym walczyc, odpalmy wszyscy torrenty i miejmy wysyl rzedu 10kb/s ! To jest dopiero logika !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

NIc nie rozumiesz czy tylko udajesz? Lag compensation działa zawsze i wszędzie. Został zresztą wprowadzony w MW1, po 3 miesiącach od premiery, mimo protestów graczy. Część osób do dzisiaj twierdzi, że najlepszy okres grania w CODy to były właśnie te 3 miesiące przed debilnym patchem.

Activision nie chciało dobrze. Chciało naprawić coś co działało dobrze. Efekty widzimy dzisiaj. Goście z internetem mobilnym z Plusa czy Orange są na uprzywilejowanej pozycji tylko przez to, że mają gówniany internet. Czy to jest sprawiedliwe? Nie dość, że nie ma serwerów dedykowanych, host ma zawsze opóźnienie na poziomie 1s względem innych graczy to jeszcze ludzie z dobrymi łączami są za to karani. To jest dopiero logika!

Odnośnik do komentarza

nie znam nikogo, kto gra na internecie z Plusa, czy Orange. Mozesz mi wytlumaczyc lopatologicznie - mam lacze 10 Mega, ktos z laczem 20 mega jest hostem, wszyscy w pokoju maja minimum 1 mega i 256kb wysylu, nikt nie wlacza torrentow, kto poza hostem traci w rozgrywce ?

Odnośnik do komentarza

Na Twoim przykładzie: host z 20mb ze względu na to, że jest hostem i ma najlepsze łącze (i najniższy ping), będzie miał opóźnienie względem gracza z najsłabszym łączem 1-2s. Żeby ten z najgorszym łączem miał szansę. Ty jako, że masz łącze 10mb dostaniesz w ramach bonusu np. 0.5 do 1s opóźnienia względem gracza z najsłabszym łączem. Ci z najgorszymi łączami będą zadowoleni z jakości rozgrywki, bo będą sadzić heady przez ściany a Ty będziesz ginął zanim ich zobaczysz.

Lag compensation zależy od pingu a nie szybkości łącza.

 

http://www.callofdut...tart=0&tstart=0

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

Hmm, moze i jest cos takiego, co ma zniwelowac przewage hosta jednak nie az tyle zeby tego hosta sie nie oplacalo miec. Bo jak dla mnie jest ogromna roznica miedzy 4 a 3 kreskami, zwlaszcza wlasnie w mw3 bez 4 kresek praktycznie nie ma sie szans w bliskim starciu. Dlatego jak dla mnie to zbyt rozdmuchiwane jest to cale lag compensation.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem specjalnie o czym mówicie , bo za każdym razem gdy mam hosta jestem niezniszczalny tzn. ciężko mnie ubić i to ja jestem ten dostający w plecy - obracający się - zabijający przeciwnika, więc w sumie bardzo przyjemnie się gra.

Chciałem podkreślić, że po marnym dzwiękowo BO (wiecie te plastikowe pukawki , i kroki przeciwników w stereo), Modern3 wraca na właściwy poziom. Na plus ograniczenie wdrapywanie się na każdy element i kant na mapie - utrudnienie dla glitcherów.

Jak dla mnie najlepiej zbalansowany i miodny COD. Hejtujcie sobie jak chcecie , ja ciesząc się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi spadam grać !!!

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Zbalansowany i niezniszczalny to dwa osobne wątki/spostrzeżenia , napisane w dwóch osobnych zdaniach, wręcz akapitach. Nie szukaj na siłe dziury w całym, bo zmuszasz mnie do pisania zbędnych, usprawiedliwiających postów nic nie wnoszących do tematu.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

haha czyli zbalansowany bo jesteś niezniszczalny? No i nic dziwnego, że Ci się przyjemnie gra.

 

A ludzie mający internet 3G mający "wyprzedzenie" to balans? Jak czyjś internet nie pozwala mu grać to hu,j mnie to boli.

Sam przez ponad pół roku grałem w MW2 na neostradzie 512 mając non stop 3 kreski, nigdy 4, i jakoś sobie radziłem.

Odnośnik do komentarza
Chciałem podkreślić, że po marnym dzwiękowo BO (wiecie te plastikowe pukawki , i kroki przeciwników w stereo), Modern3 wraca na właściwy poziom. Na plus ograniczenie wdrapywanie się na każdy element i kant na mapie - utrudnienie dla glitcherów.

Jak dla mnie najlepiej zbalansowany i miodny COD. Hejtujcie sobie jak chcecie , ja ciesząc się dobrze zainwestowanymi pieniędzmi spadam grać !!!

 

Mimo wszystko, że gra mam parę balasów, to również zgadzam się z końcowym zdaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja tam dzisiaj gralem z polakami, zaden nie odpalal torrentow i gralo sie normalnie.

Ta.. Szkoda tylko, że wszystko jest fajnie dopóki ktoś ich nie zapuści....

No to znowu dochodImy do wniosku, ze gra sie okej, do poki jakis daln chcacy oszukiwac, specjalnie zamuli lacze?

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero wczoraj sprawdzilem jak zajedwabisty jest tryb przetrwanie, wczesniej tylko klasyczne multi i troszke misji specjalnych, ktore notabene tez daja niezly fun. Fajna jest np. misja w kombinezonie kolosa albo snajperska, zal tylko ze stosunkowo krotka. W ogole misje sa bardzo zroznicowane, co oczywiscie podbija grywalnosc wysoko. A wracajac jeszcze do przetrwania, to gralem dopiero kilka razy, ale juz widze ze tryb zombie z black opsa/waw moze sie schowac. W kazdym aspekcie przebija tamten tryb. Duze mapy przeniesione z multi, a nie klaustrofobiczne pomieszczenia, mozliwosc kupowania wszelkiego ekwipunku, jak i srodkow wsparcia, w postaci predatora czy nawet oddziału delta, roznorodni przeciwnicy. Po prostu miodzio. Kto nie grał ten trąba :P

Odnośnik do komentarza

Tez po aktualizacji cofnelo wam range? Bylem prawie na samym koncu misji specjalnych, wchodze dzisiaj i znowu mam 1 level. Usunalem poki co aktualizacje i konczymy z kumplem offline, bo zaliczac znowu wszedzie 15 fal to bylby fail!

 

Okej, po usunieciu aktualizacji dziala normalnie, achivementy wpadaja, wiec surival skonczymy tak Podsumowujac mojbczas gry w ten tytul: Singiel- 14g:26m (ukonczenie 100,3%), surival i misje-16g:58m (12,5%), gra wieloosobowa 3g (21%)

 

Spedzilem przy tej grze wiecej niz przy BF i Gearsach razem wzietych!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...