Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mapek, to faktycznie nie są za duże, nawet jak na tą serię, ale mi to wisi, bo jak wiemy nawet na tych dużych mapkach 2/3 rozgrywki skupiało się na jakichś 2-3 newralgicznych miejsach, a niektóre rejony danej planszy stanowiły chyba tylko i wyłącznie tło, gdzie nikt się nie zapuszczał. Co do ich jakości, to wydaje mi się, że w MW2 były ogólnie lepsze. Te ze śmigłowcem i NY są chyba najgorsze, przynajmniej mi nie leżą. Zimowa, ta na budowie wierzowca i ta z wierzą radarową są chyba topowe.

Nagrody za serie ofiar są chyba najlepiej wyważone od czasu MW. Jak ktoś nie ogarnia i leci na pałę środkiem ulicy, bez stingera i odpowiednich perków, a nad głową lata dziadostwo, no cóż, to nie wina gry. W BO jak się ktoś dorwał do ostrzału z helikoptera na Nuketown, to żadne "dodatkowe umiejętności" nie pomagały ;). Najfajniejszym patentem są nagrody w postaci dodatkowych perków, człowiek wtedy nie myśli "jeszcze 1 i osprey!", przez co nie ma niepotrzebnego stresu. W sumie najlepsze wyniki miałem z tym rodzajem killstreaków.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Czas na podsumowanie po ponad 24h spędzonych w multi.

1) Katastrofalny system spawnów. Przestałem liczyć ile razy zginąłem od strzałów w plecy od gościa, który odrodził się tuż za mną.

2) Słabe mapy. Na dodatek zrobione na jedno kopyto.

3) Balans broni. Akimbo na SMG np. FMG9 = mega lol. Type 95 zabijający jednym nabojem. Flashbangi, które działają jak im się podoba. Osłabione zwykłe granaty.

4) Matchmaking.

5) Lagi oraz lag compensation i jego największa gwiazda - naboje w stylu filmu Wanted.

6) Patche, które zamiast naprawiać pogarszają komfort grania.

7) Wielki powrót Quickscopingu.

 

Na ten moment mam dość tej gry i ilości bezsensów jakie potrafi zaserwować przy każdej rozgrywce w multi. W najbliższym czasie ma wyjść patch, który podobno polepszy balans broni. Jeżeli i ten patch okaże się kolejną bezużyteczną łatką to czas będzie pożegnać się z serią COD albo wrócić do MW 1.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ten lag compen...... kolo wychodzi za rogu strzelając już do mnie WTF ? patrze na jego killcam a u nie go wygląda to tak jak ja bym jakieś 2-3 sekundy temu za tego rogu wyszedł (pipi)ona bzdura.

 

Kolejnym balasem jest kosa (nóż) biegnie do mnie typ walą z biodra z pewną ręką i on zawsze mnie przejedzie z niej gdy jest na odwrót on zawsze mnie zabije a mi kosa (pipi)a da już nie wspomnę o akcji w której biegnę na typ wciskam wcześniej kosę już do niego dojeżdżam i w tym momencie nagle to on mi ją montuje!!!! Rozumiem raz na ruski rok ale tak jej niemal, że non stop, BO gniecie to (pipi) po tym względem albo to wy(pipi)ą albo ch** w dupę z tą grą.

 

i tyle reszta mnie zadowala.

modify_inline.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...