Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

czemu bratu wyszukuje graczy z calego swiata a ja w sumie moge grac tylko tdm i domi i to ciagle z tymi samymi Polakami??

NAT masz otwarty/umiarkowany? Specem w dziedzinie nie jestem, ale mam wrażenie, że problemy z wyszukiwaniem meczy sprowadzają się najczęściej do źle ustawionego NAT. Open NAT pozwala połączyć się z każdym, Moderate NAT z tymi którzy mają to samo ustawienie albo ustawione strict, a Strict NAT tylko z tymi którzy mają strict - czy coś (niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę). Kiedyś NAT można było określić z poziomu dasha. Teraz z jakiegoś dziwnego powodu podczas testu połączenia nie widać jego stanu, ewentualnie wyskakuje informacja że nie z każdym będziesz mógł się połączyć. Dodatkowo, przy zmiennym IP trzeba ręcznie porty odblokować po każdym resecie konsoli, bo gra często oszukuje informując że masz NAT otwarty, a w rzeczywistości tak nie jest, bo się jedna cyferka w adresie IP zmieniła : P

Dodam tylko, że grając od premiery praktycznie, nie szukałem meczu dłużej jak 30 sek. NAT otwarty, IP zmienne.

 

PS. Problem może tkwić również w tym, że Twoje IP jest niepubliczne. Ja zadzwoniłem do swojego providera i poprosiłem o przestawienie na publiczne, z tym że musiałem za to dodatkowo zapłacić. Bez tego nie szło otworzyć NAT poprawnie.

Edytowane przez Stinkmeaner
Odnośnik do komentarza

to moje kilka zdań na temat gry, ogólnie to przyjemniej grało się w multi bo niż mw3,

po pierwsze system respałnów jest tak z(pipi)any że co chwilę masz kogoś za plecami totalny random, w bo wszystko ładnie się zmieniało i jak miałeś ogarnięty team to można było kontrolować to w której części mapy się respują przeciwnicy tutaj nie ma takiej możliwości bo jak się trochę przesuniesz do przodu to już masz kolesie na plecach, porażka

 

po drugie sam budowa map 95% to 90 stopniowe rogi budynków sprzyjające kampieniu, plus do tego masa różnych śmieci które teoretycznie poprawiają wizualnie mapę, ale staje się ona nieczytelna jeśli chodzi o wypatrywanie przeciwników

 

no i po trzecie system regionalizacji wyszukiwania gier to padaczka poza kilkoma trybami nie da się nic więcej grać bo spędzasz w lobby godzinę aż coś ci znajdzie, to jest jedyna gra multi w której mam ten problem a nat jest otwarty

 

to by było na tyle jeśli chodzi o moje ale, reszta w mw3 jest ok

Odnośnik do komentarza

To przez region ja też non stop te same gamertagi widziałem.

 

 

W ogóle wystawiłem tą pomyłkę developerską na allegro.

 

 

Mam dość obrywania za to że mam lepsze połączenie, malutkich map na jedno kopyto, tego że nie mogę grać w Search and Destroy albo CTF bo nikt w PL tego nie gra, i Type95 które zabija szybciej z bliska niż SMG albo shotguny.

Odnośnik do komentarza

Co do tych killstreaków, to fakt, jest ich sporo, ale o dziwo kompletnie mi nie przeszkadzają. Teraz gram co prawda głównie z Blind Eye, ale grałem też bez tego perka i wydaje mi się, że naprawdę bardzo łatwo zastrzelić to całe latające ustrojstwo stingerem którego zawsze mam na garbie :D,(nic nie sprawia mi więcej radości jak ściągnięcie wykampionego śmigłowca :lol: ) poza tym, zawsze można ustawić wieżyczkę Sam Turret przy wsparciu za 8 killsów, a jak wiadomo przy wsparciu zgony nie resetują serii, więc wieżyczek może być w chui. :D

Edytowane przez Wooyek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...