Skocz do zawartości

Call of Duty Modern Warfare 3


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Gram w CoD od pierwszej części i myślałem, że nic mnie już nie zaskoczy ale MW3 jest naprawdę epickie i bardzo mi się podoba :) Świetne zrobione, ciekawe i dopracowane misję przez co człowiek chce tylko iść na przód. Ciekaw jestem jak wyglądał by teraz CoD osadzony ponownie w czasach drugiej wojny światowej.

Odnośnik do komentarza

Ciekaw jestem jak wyglądał by teraz CoD osadzony ponownie w czasach drugiej wojny światowej.

 

Oj powiem Ci ze by nie wyglądał ... temat drugiej wojny św jest już tak oklepany ze głowa mała . No chyba ze by zrobili coś naprawdę świetnego opartego w pełni na historycznych wydarzeniach itp itd .

CHętnie bym zobaczył CoD ale w całości poświęconego wojnie w Wietnamie .. temat dobry ale drażliwy na hamburgerów ... bo zebrali tam bęcki :D .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

A ja bym zobaczył własnie fps'a w realiach II WŚ . Nie tak dawno ogrywałem MoH Airborne i był konkret . Ale nie utartego na schematach z fpsów ala CoD bo schemat tego fps'a i tym podobnych dla mnie się wyczerpał . Coś nowego bym zobaczył , jakieś nowe rozwiązania i patenty . Nie oszukujmy się dzisiejsze CoD mogły by byc modami do CoD 2 . Silnik Q3 to już w ogóle w tej serii jest żenada . Tyle kierwa acti zarabiają niech zatrudnią świeżą krew albo kogoś z świeżymi pomysłami i przede wszystkim niech zrobią nowy silnik , swój autorski . mają do tego środki . Póki co to dzisiejsze CoDy to odcinanie kuponów i droga na łatwizne IMO !!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

taka ciekawostka, Mw3 przeszedłem na weteranie powiedzmy "bez zająknięcia" obeszło sie bez bluzgów przy telewizorze i stratach materialnych, Pomyślałem-> Ale jestem pro player! odpaliłem cod 4 mw i juz drugi dzień męcze sie na tankowcu na weteranie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Jeden z deweloperów z Infinity Ward, podpisujący się na oficjalnym forum COD pseudonimem „G IH A IN ID II”, poinformował, że jego studio cały czas pracuje nad poprawkami do wyszukiwarki meczów w MW3.Chodzi konkretnie o problem dotykający kraje z mniejszą liczbą graczy, jak Polska, gdzie pojawiają się trudności ze znalezieniem gry w mniej popularnych trybach albo łączeni jesteśmy ciągle z tymi samymi osobami. Twórcy przepraszają i zapewniają, że współpracują z Microsoftem, by jak najszybciej naprawić tę sytuację.

 

źródło onlinecenter.pl

 

więcej info : http://community.cal...98936#106098936

 

doczytałem się również że pracują nad lagami, może w końcu zmienią ten lag compresion...

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Jest patch 1,07, ktoś wie co poprawia? Choć mi się elegancko gra po 1,06.

 

Próbuje go ściągnąć, ale za każdym razem gdy potwierdzam pobranie patch'a to resetuje mi konsole i włącza ją od nowa. :rofl:

 

Pobrał się w końcu, ponoć naprawia lag compensation. Zagrałem kilka meczy i jest okej, ale to już miałem jak pisałem wcześniej po 1,06, jeszcze zostały im respy do poprawy.

http://www.callofdut...g-compensation/

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

ma ktos ochote zaliczyc dzisiaj szybciutko 2 osiagniecia -50/50 i no assistance required. z tego co widzialem to mozna to zalatwic za jednym zamachem odpalamy pierwsza misje op.sp czyli poziom z tarczami na poziomie weteran, jeden z nas leci pierwszy trzeba policzyc i zestrzelic 17 tarcz potem drugi rozwala pozostale 17, nie trzeba koniecznie skonczyc w czasie weterana wiec spoko kto jest chetny?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...