Opublikowano 25 maja25 maj 5 minut temu, genjuro napisał(a):Jedynka widze trzyma cenę, podobnie jak dwójka.to gry od Nintendo, nie nastawiał bym sie zbytnio na spadek cen tutaj
Opublikowano 25 maja25 maj 58 minut temu, voi tekku napisał(a):to gry od Nintendo, nie nastawiał bym sie zbytnio na spadek cen tutajTrójkę udało mi się trafić za 130 zł
Opublikowano 25 maja25 maj Akurat od 3 to bym nie zaczynał, bo może być ciężko wrócić do systemu walki z 1 i 2
Opublikowano 25 maja25 maj Przeszedłem jedynkę w zeszłym roku, po spędzeniu po 200 godzin na X, dwójce i trójce, i no czuć że to starsza gra, musiałem się przyzwyczaić, i już nie robi TAKIEGO wrażenia jak na premierę... a jednocześnie i tak bawiłem się lepiej niż w 99,99% nowych gier, szczerze mówiąc, więc w sumie co z tego.Te gry są naprawdę długie i jak człowiek ma zamiar w ogóle w nie grać, to do wielu rzeczy się przyzwyczai, zanim będzie w połowie hehe. I scenariusz, i system, i grafikę ogarnie. W pewien sposób trójka jest najbardziej przystępna, ma wiele wygładzonych problemów, i łatwiej wejść niż w dwójkę czy X.
Opublikowano 29 maja29 maj No dobra, kupiłem już jedynke i dwójkę. Trójka w drodze, bedzie między 3-6 czerwca. Bede mial praktycznie całą serie bez x, wiec przejde po bożemu od jedynki. Mam nadzieję że bedzie gicio, ale lubie takie gry wiec ryzyko że się odbije jest znikome.
Opublikowano 12 czerwca12 cze Xeno X w drodze, a ja zaczynam całą serię od jedynki. Jestem w 7 rozdziale. Jadę sama fabułę, oprawa już traci myszka, ale bardzo dobrze się bawię. Faktycznie ta gra to takie single MMO. Akurat mi to nie przeszkadza, bo w wiele takiego typu gier grałem w przeszłości. Gierka naprawdę wciąga.
Opublikowano 15 czerwca15 cze Temat chyba już zapomniany. Nie mniej jestem w trzynastym rozdziale i bawię się świetnie. Odważę się nawet o stwierdzenie że wciągnąłem się bardziej niż w fajnala 16 lub nawet 7. Historia ciekawa, system walki nie nudzi mi się. No, cholera stałem się fanem serii ( a przede mną 2,3,x z dodatkami). Coś wiadomo czy seria doczeka się 4 części na sw2? Jestem kupiony😄
Opublikowano 15 czerwca15 cze Oficjalnie, firma pracuje nad nowym RPG open world, stawiającym niespotykane wcześniej wyzwania dla twórców. Praca nad nią idzie w parze z rozwijaniem w studiu silnika Xenoblade, który być może będzie mógł być wykorzystywany w innych grach. Niemniej nie wiadomo na razie, czy ta nowa gra będzie nadal pod tytułem Xenoblade.
Opublikowano 15 czerwca15 cze 9 minut temu, genjuro napisał(a):Temat chyba już zapomniany. Nie mniej jestem w trzynastym rozdziale i bawię się świetnie. Odważę się nawet o stwierdzenie że wciągnąłem się bardziej niż w fajnala 16 lub nawet 7. Historia ciekawa, system walki nie nudzi mi się. No, cholera stałem się fanem serii ( a przede mną 2,3,x z dodatkami). Coś wiadomo czy seria doczeka się 4 części na sw2? Jestem kupiony😄Najlepsze przed Tobą (czytaj dwójeczka)
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.