Skocz do zawartości

Amazon Kindle


Rekomendowane odpowiedzi

No PPW to zawsze lepsza opcja, szczególnie jak ktoś dużo na czytniku siedzi, mi wystarcza ostatnio kupiony classic, ale gro książek i tak wybieram w papierze ( 80% papier - 20% kindle; wszystko od czasu styczniowego zakupu naturalnie).

Mimo to i tak nie żałuję, dobre dopełnienie do biblioteki (no i zakup kolejnego regału odłożył w czasie o 4 miesiące :sorcerer: )

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Wybaczcie, że odkopuję wiekowy temat, ale nie widzę sensu w zakładaniu nowego.

 

Rozumiem, że najlepiej obecnie kupić paperwhite kindla? Planuję w ciągu miesiąca/dwóch zakupić. Warto brać wersję 3G czy to zbędny bajer? Lepiej z amazona UK czy DE?


Warto sięgnąć po wersję bez reklam? Czy one w niczym nie przeszkadzają i nie warto dopłacać 20 ojro 

Odnośnik do komentarza

i ostatnie pytanie: czy warto sięgnać po tą oryginalną okładkę za 35 euro? mimo wszystok, 35 zł za etui to trochę beka 

 

Zdecydowałem, że będę brał na amazonie germańskim, bo jest promo, że z prime jest 35 eurasków taniej :obama: a mam do wykorzystania miesiąc darmowego :D


Sry za posta pod postem, zapomniałem, że nie złączy :/

Odnośnik do komentarza

Reklamy wchodzą TYLKO jako wygaszacz ekranu i dotyczą zdaje się dystrybucji książek na urządzenie. Ja mam bez reklam, bo jakieś promo złapałem /lata temu/.

 

 

Mam z reklamami, absolutnie w niczym nie przeszkadzają, są bezinwazyjne.  3G to imo zbędny bajer, przecież wszystko i tak lepiej zrobi smartfon, a Kindle błyszczy w jednej funkcji - wygodzie czytania.

 

Dzięki wielkie za opinię, wezmę wersję bez reklam, bo... do Polski nie wysyłają wersji z reklamami :D 3G oleje, ale co z tą okładka? kupę kasy to kosztuje i wydaje mi się, że po prostu nie warto. 

 

Rozumiem, że mogę bezpiecznie kupować kindla z niemiec, wszystko będzie banglać jak trzeba? 

Odnośnik do komentarza

Dobra, dzięki e-koledzy, to biere tego kundla paperwhite :) Ale bez etui, etui się dokupi przy jakiejś okazji (niekoniecznie oryginalne za 35 euro, nie mogę przeboleć tej ceny)

Nie będziesz żałować. Ja swojego P3 uważam za najlepszy zakup ostatnich lat (mam go już 2 lata i przeczytałem spokojnie około 50 książek na nim). Świetny sprzęt :)

Odnośnik do komentarza

brawo ja, zanim zdążyłem kundla kupić, to się skończyła promocja -35euro dla prime :facepalmz:

 

no nic. jakie pl sklepy z ebookami polecacie? woblink, coś jeszcze? 

 

Szukaj sobie w wyszukiwarce książek na swiatczytnikow.pl albo lubimyczytac.pl i będziesz miał oferty różnych sklepów. Choć nie ukrywam, że największym sklepem z ebookami jest chomikuj   :)

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

A czytacie jeszcze papierowe ksiazki mimo posiadania Kindle? Ja zauwazylem ze w domu chetniej siegam po papierowa ksiazke w fotelu, Kindle za to towarzyszy mi na wszelkiego rodzaju wyjazdy i wyjscia.

 

Częściej na Kindle jednak - w łóżku Paperwhite 3 z podświetleniem jest nie do pobicia. Moja pani śpi, a ja bez świecenia w sypialni mogę sobie poczytać przed snem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Generalnie nie znam osoby niezadowolonej z kindle'a, nawet wśród ludzi, którzy mają swoje biblioteki liczone gdzieś tak pod 1000 książek w papierze. Wygoda czytania w podróży to największy plus.

No i banalny dostęp do wielu niewydanych książek u nas :banderas:


P.S
Jak zakupisz swojego, to zainteresuj się bookragem, imo często niezłe zestawy mają (teraz wybitnie dobry, ale raczej dla zainteresowanych tematem). No i bez chomikowania, nasz przemysł książkowy naprawdę nie jest w najlepszym stanie  :|

Odnośnik do komentarza

chomik? a fuj, na co to komu. tylko legalne źródła :D chociaż wątpię, czy będe duplikował niektóre książki elektroniczne, które mam fizycznie... 

 

Swoją drogą, dziś na legimi wróciły czytniki za złotówkę + pierdyliard książek w ramach abonamentu, warto się skusić? Obecnie gorzej u mnie z kasą i trochę sobie na własnego kindla poczekam, to może chociaż inkBOOK Prime?


also, legimi ruszyło też na kindlu. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...