Skocz do zawartości

Wipeout 2048


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem wczoraj pograć w online i PSN stwierdził, że jednak nie mam network passa (a miałem, w dzień premiery vity wklepany w system),

okazało się, że przez to, że ściągłem wipeouta jak był w plusie system anulował mojego passa i po zakończeniu abonamentu nie mogłem już grać.

 

Musiałem tym amatorom wysłać zdjęcie, że posiadam fizyczną kopię gry i podać kiedy network passa wprowadzałem. Rzuca się w oczy, że polskie plejstejszon nie ma dostępu do bazy danych użytkowników i ich gier i tylko pośredniczą w kontaktach ze SCE. Polak = klient gorszej kategorii.

 

Wiesław polski Scep czasem tak bardzo negatywnie zaskakuje tym co może jako autonomiczna jednostka ,że  dziwię się  ,że  infolinia jest w Polsce a nie w Wielkiej Brytanii lub w Tokyo.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Heh, w koncu odpaliłem ponownie wpika i skonczylem singla, wszystko na złoto (elitarny przelot). Nie było to zbyt trudne, nawet postanowiłem pobić Zico i trofeum wpadło po pół godzinie... Część zdecydowanie łatwiejsza od HD Fury, ale to nadal GOTY wyścigi i pewnie wrócę do nich kiedyś właśnie skończyć kampanie HD i Fury. Szkoda, że gra wymaga online passa, bo bym może pograł online, jak jeszcze ktoś gra, ale nie wydam 42 zł na passa, bez przesady...

Odnośnik do komentarza

Wersja pudełkowa? Pamiętam, że ja swoją cyfrówkę z session passem kupiłem za niecałą stówkę, a wersja goła kosztowała niewiele taniej. Gra dalej pozostaje moim ulubionym tytułem na Vitę. Ten soundtrack, uczucie pędu, wybiłem złoto w prawie wszystkim.

 

Na minus, na doczepkę bo to nie podstawka, niegrywalny w 30 klatkach HD.

Odnośnik do komentarza

Po miesiącu złodzieje z sony oddali mi na konto network passa i mogłem pograć. O ile rano wczoraj nie było odpowiedniej liczby ludzi to wieczorem już pocisnąłem spokojnie ze dwadzieścia elitarnych kostek w multi. W weekend pewnie jest jeszcze lepiej.
Grało się bardzo fajnie (nie licząc uporczywych błędów komunikacyjnych przy wchodzeniu w online i czasem wywalania z lobby).
Później weszło dwóch typów na 50 poziomie i bardzo utrudniali zdobywanie elitarnych przelotów bo zadania najczęściej opierały się na pokonaniu najwyższego levelem typa w lobby. Nie mniej jednak zawsze można wylosować kilka fal i wygrać z każdym.

Edit:

Dziś nie da się grać po sieci wcale, serwer padł mimo, że tylko garstka ludzi gra, pewnie pani Jadzia wypięła go, żeby sobie nokie naładować. No cóż.

Nie polecam.

 

Edit 2:

 

Podczas prób grania kampanii sieciowej wyszło jeszcze kilka niespodzianek, m.in. progres gry online potrafi znikać. W sposób zupełnie przypadkowy, np. niektóre kosteczki robią się szare. Niektórzy w sieci twierdzą, że co jakiś czas również serwer jest resetowany i bardzo trudno zrobić wszystkie zawody (potrzebne do platyny) pomiędzy resetami - ale to niekoniecznie prawda, bo mój progres z 2012 roku jakoś nie zniknął.

Nikt już się nie opiekuje tą grą z wiadomych przyczyn. Jak mi się uda wbić wszystko w online to napiszę :-)

Edytowane przez Wieslaw
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

 

Kupowałem jakiś czas temu w promocji, to wszystko było w jednym pliku, tak mi się wydaje :)

Grałem kilka razu na multi.

 

Chyba, że można to jakoś sprawdzić bo mam zainstalowaną gierę na Vicie.

 

sprawdz w psnie na vicie w liscie pobierania czy masz osobno online passa do pobrania :)

 

 

Sprawdziłem i przepraszam...

Jest Network Pass w osobnym pliku.

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinę i jestem zadowolony. Do 30fps idzie się przyzwyczaić, gra nie zwalnia mimo ogromnej prędkości i dynamiki, tak że jeśli ktoś ma vitę, ma plusa, a nie ma WipEouta 2048, to brać za te 9 zł, to jak kradzież.

 

Postanowiłem już że spróbuję wbić platynę, albo przynajmniej wszystkie trofea offline. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinę i jestem zadowolony. Do 30fps idzie się przyzwyczaić, gra nie zwalnia mimo ogromnej prędkości i dynamiki, tak że jeśli ktoś ma vitę, ma plusa, a nie ma WipEouta 2048, to brać za te 9 zł, to jak kradzież.

 

Postanowiłem już że spróbuję wbić platynę, albo przynajmniej wszystkie trofea offline. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Realizuję właśnie ten sam plan :)

Jakby co można się zgadać na multi pod platynę, potrzeba chyba 4.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...