Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Boss Fight Fridays: Wailing Host Walkthrough Part I

http://www.gametrailers.com/videos/yapxlv/darksiders-ii-boss-fight-fridays--wailing-host-walkthrough-part-i

 

Serio takie male zainteresowaniem drugimi Darksidersami? Lepiej Ci co maja Plusa ograja jedynke, zaraz hype skoczy :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest druga część.

 

http://www.gametrailers.com/videos/npy9ps/darksiders-ii-exclusive-boss-fight-fridays--part-2---bone-giant

 

Ja jestem strasznie napalony, aż właśnie calakuję jedyneczkę, żeby sobie odświeżyć fabułę.

 

W D2 będą 4 światy i ponoć każdy z nich jest wielkości całego świata z D1 :woot:

 

Action + Adventure + RPG + kozak bohater + genialny design... Będzie ogień.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że War będzie przynajmniej w kilku momentach gry... Bardzo fajna postać i genialnie dobrany dubbing. Kratos się przy nim chowa. Mogliby do niego wrócić w trójce...

Nie zapominaj że oprócz War i Death mamy jeszcze dwóch jeźdźców im także należy się ich własna część gry. W sumie Darksiders mogło by mieć pięć części po jednej dla każdego jeźdźca i piąta ostatnia w której wszyscy by mieli swój fragment łącząc opowieść w spójną całość :nyam1:
Odnośnik do komentarza

Po tej wypowiedzi Rubina :

"Darksiders 2 to bardzo ciekawy tytuł, jednak wydaje mi się, że Vigil stać na więcej. Zespół mógłby zająć się robieniem innych, równie ciekawych, gier."

Nie wiadomo czy doczekamy się kolejnych części sić. Mam nadzieje że dwójka odniesie odpowiedni sukces by można było być pewnym powstania kontynuacji.

Odnośnik do komentarza

Przykro mi, że nie przypadł mi do gustu łysy osiłek z tanim tatuażem, który cały czas biadoli tylko o jednym: ło matko, bogowie mnie zdradzili, ło matko, bogowie mnie oszukali, ło matko, bogowie mnie wykorzystali, ło matko, zabije tych bogów. Pół bidy, jak się nie gra z polskim dubbingiem, Linda chyba myślał, że jest w teatrze.

 

@up

 

To samo można powiedzieć o Rocksteady i ich Batmanie. I co? Myślisz, że nie zrobią trójki? DII się sprzeda, o to się nie martwmy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko jak byś nie zauważył THQ przechodzi zmiany i będą się koncentrować na tanich w produkcji grach AAA czego pierwszą ofiarą padło Devil's Third. Więc co do powstania trójki nie ma gwarancji do puki dwójka nie odniesie wystarczającego sukcesu dzięki czemu sytuacja finansowa THQ by się poprawiła.

Jak już przy tym jesteśmy orientuje się ktoś kto ma prawa do Darksaiders THQ czy Vigil ? Jeśli Vigil to w razie czego mogli by poszukać nowego wydawce tak jak to robi obecnie Itagaki.

Co do dwójki mam nadzieje że obejdzie się bez sztucznego przedłużania rozgrywki jak to było w jedynce pije tu konkretnie do wieży pod sam koniec rozgrywki co w moim osobistym odczuciu popsuło trochę wrażenie jakie pozostawiła bo po za tym była to bardzo dobra gra.

Odnośnik do komentarza

Chodzi Wam o The Black Throne? Jak dla mnie najsłabszy moment gry, którego mogłoby w ogóle nie być. Motyw z odpalaniem portali nie przypadł mi do gustu, a całość dłuży się w nieskończoność tymi samymi motywami i korytarzami oraz walką z tym samym bossem 3 razy. Nawet nie będę wspominał o tych windach co kolega powyżej.

To właśnie wada jedynki- sztuczne wydłużanie rozgrywki w The Black Throne.

Edytowane przez _daras_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

The Black Throne jak widać ma swoich zwolenników i przeciwników. Tych drugich jest chyba więcej. Mnie się ten etap podobał bo poczułem się zagubiony jak w starych grach, gdzie trzeba trochę pokombinować. Bardzo mi się podobały proporcje w jedynce, kombinuj i siecz.

Odnośnik do komentarza

W Black Throne nie ma walki z bossem 3 razy. Jest jedna walka i tyle.

 

I rzeczywiście była to jedyna miejscówka, w której można się było zaciąć i trzeba było poruszyć mózgownicą. Jak dla mnie to ogromny plus.

 

A co do proporcji walki do zagadek to się nie zgodzę. Pamiętam, że w niektóre miejscówki nie były zbytnio zbalansowane pod tym względem. Np. w Black Throne jest trochę za dużo zagadek, a w Iron Canopy trochę za dużo walk. Oczywiście są to czysto subiektywne odczucia. Liczę że dwójka zademonstruje idealne wyważenie tych elementów.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

W Black Throne nie ma walki z bossem 3 razy. Jest jedna walka i tyle.

 

Nie chodziło mi o głównego bossa (Straga) tylko sub-bossa, robota, z którym walczysz 3 razy w odstępach kilkudzisięcio-minutowych.

Powtórzę jeszcze raz- dla mnie to sztuczne wydłużanie rozgrywki, ale tylko i wyłącznie w The Black Throne! Reszta jest super :dance2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprecyzowałbyś może konkretnie o co ci chodzi? Tu masz news chociażby o tym:

 

http://www.gram.pl/news_8AThJO63_Powstanie_Darksiders_3_uzaleznione_od_wynikow_sprzedazy_dwojki.html

 

Podczas rozmowy z VideoGamerem Dalton powiedział, że jeśli Darksiders II sprzeda się w liczbie 4-5 milionów kopii, z pewnością prezes THQ, Jason Rubin, da zielone światło części trzeciej.

 

Niestety, ale osiągnięcie takiego wyniku jest raczej niemożliwe, premiera za miesiąc a hype praktycznie zerowy, może sprzedadzą ze 2 mln.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...