Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

A ten tryb hardcore (1 życie na całą grę) jest dostępny od razu? Można wybierać poziom trudności(np. Hardcore Apocalyptic), czy jest z góry przypisany (tak jak w Dead Space 2 HtTC)?

 

Z tego co wyczytałem, to pojawia się po przejściu gry, obojętnie na jakim poziomie trudności ją ukończymy.

 

PS. Krwibór jest do pokonania na 4 lvlu czy lepiej wrócić do niego później? Bo ma mnie na 1- 2 strzały;)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Aktywowal ktos kod na ta Argul's Tomb? Wpisalem na stronie. Dostalem info ze wyslane na moj mail a na skrzynce pusto.. :confused:

 

edyta: to dopiero bedzie. tutaj info z Forum THQ

 

"Argul's Tomb is content that will be available 30 or so days after today's (8/14/12) launch of Darksiders II."

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza

No, to DLC dopiero wyjdzie.

 

W ogole mozna sobie wpisac kody na DLC, sam wykorzystalem na 3 bronie i jeszcze musze sobie je znalezc! Czadersko :D

 

Pogralem dzisiaj tylko godzine i na razie to jest to. Stare dobre Darksiders z lepszym jezdzcem. W tej serii jest swietny voice acting i Smierc ma za-je-bis-ty glos.

Odnośnik do komentarza

Tak, tak. Te rzeczy z kodow DLC ktore wykorzystalem (2 za rejestracje na Darksiders.com i jedna z Facebooka) to wiem, ze mam na mapie zaznaczone i musze je zgarnac. Ale o te rzeczy z sejwa to myslalem ze przynajmniej jakis komunikat sie przy wlaczeniu gry pojawi, ze dziekujemy za zagranie w pierwsza czesc czy cos takiego.

 

Na razie jest swietnie. Jedynka to dla mnie mocna, tlusta osemka. Tutaj chyba bedzie jeszcze troche lepiej, bo jest bigger, better and more badass. W ogole w Darksidersach swietne jest to uniwersum i fabula. A najlepszy to chyba jest voice acting, ale aktorow troche malo i latwo rozpoznac tego samego aktora dajacemu glos kolejnej juz tam postaci.

Odnośnik do komentarza

Mimo, że uwielbiam głos Liama O'Briena (War) tak Death jest zdecydowanie ciekawszą postacią. Do tego potrafi rzucić od czasu do czasu ciętą ripostą ;) Da się gościa lubić.

No czasem są jakieś śmieszne dialogi jak w zadaniu pobocznym z

Onarem w krainie kuźni gdy pomożemy mu rozwiązać questa.

 

Onar - nie wyglądasz na tak bezdusznego jak chciałbyś być

Śmierć - ok, tylko nikomu tego nie rozpowiadaj

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...