Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pamiętam od kogo, ale jest medalion zwiększający szansyę dropa na rare item i to się tyczy także possesed weapons (albo gościu miał dużo szcześcia ;]). Tyle, że to zbędne jak się okazało. :) Latam z kosami, które odnawiają HP, są bodajże w secret roomie, na piątej arenie Arbitrera. Najlepsza secondary wyrwiesz od Absalona, a potem Samaela (game+).

 

Szkoda, że nie ma game++. Na game+ zglitchowały mi się stonebite'y...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie jest na PSN za 39 zeta a dodatkowo jakieś dodatki i tego tyle, że nie wiem co brać. Bronie mnie nie interesują tylko dodatki fabularne. Więc jak to brać?

 

Podstawka + Grobowiec + Władca Demonów + jeszcze jeden dodatek. A przepustka do Tygla do po co jest? Może ktoś coś doradzi?

 

Te DLC są na siłę (na dodatek jedno wycięte z gry... + offline pass (wku*i mnie tym niesłychanie)). Fabuła szczątkowa, nieistotna nawet. Dodatki bardzo krótkie, wydane tylko po to aby koniecznie zasilić konta THQ, które wiemy już jak skończyło. Nie ma się co na nie napalać.

 

A co do samej gry to po śietnej i dopracowanej jedynce czuje ogromny zawód. Gra ma mnóstwo bugów krytycznych, które potrafią wyjść po 30 godzinach gry... To jest właśnie idealny przykład jak wydawca z premedytacją ZNISZCZYŁ bardzo dobrze rokujący tytuł. Jestem przekonany, że gdyby Vigil dostało jeszcze z pół roku, nie było by takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Można. Dopiero przed ostatnim bossem musisz sobie zrobić save bo nie wrócisz.

 

Poczekaj aż Ci się po 30 godzinach zacznie wieszać. Ja nie mogę zrobić Crucible bo na schodach zawsze zwiecha i nie pomagają dotychczas używane szamańskie triki takie jak wyłączenie wszystkiego w opcjach i zdjęcie sprzętu z postaci... ;P

 

Grę można przejść raz, potem drugi i koniec. Nie ma "game++".

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Postanowiłem olać opisy ludzi w internetach i sam podłubać przy broniach. Tych possessed weapons miałem już tuzin, a zbroja jest non stop ulepszana więc spokojnie dobiję sobie do max postaci zanim dotrę do ostatniego bossa.

 

Pytanie: można kupić wszystkie opcje z drzewka i mieć je na najwyższym poziomie? Wydaje mi się, że nie, ale mimo wszystko pytam.

Odnośnik do komentarza

Można. Dopiero przed ostatnim bossem musisz sobie zrobić save bo nie wrócisz.

Poczekaj aż Ci się po 30 godzinach zacznie wieszać. Ja nie mogę zrobić Crucible bo na schodach zawsze zwiecha i nie pomagają dotychczas używane szamańskie triki takie jak wyłączenie wszystkiego w opcjach i zdjęcie sprzętu z postaci... ;P

Grę można przejść raz, potem drugi i koniec. Nie ma "game++".

Jak dobrze rozumiem to po 30h gra się wiesza i dalej nie można przejść? :/

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia od czego to zależy. To tak na oko (są losowe, a przynajmniej tak to wygląda - nie udało mi się ustalić co jest przyczyną). Mnie po mniej więcej tym czasie dotknęła pierwsza zwiecha, najgorzej było na Ziemi (będzie tam sporo skryptowanych walk i przy którymś sub bossie miałem perm freeza takiego, że nic nie pomagało tylko wcześniejszy save (kopiuj sobie na USB co jakiś czas jak nie chcesz być wydymany)). Później co parę godzin w game+. Jak skończyłem G+ to zrobiłem DLC Argul's Tomb (w którym też miałem kilka zwiech) i do Crucible mogę wejść, ale nie przebrnę schodów, a i ciężko mi wrócić. ;) Na dodatek zabugowały mi się stonebite'y w G+ (nie podliczył mi jednego, którego wziąłem).

 

Gdyby to nie był prezent to zwróciłbym grę. Zawiodłem się strasznie.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Myślę, że to wina THQ, wiedzieli że się topią więc wymusili jak najszybszą premierę gry. Stąd na pewno offline pass i to wycięte DLC (i kolejne, bardzo słabe DLC).

 

@Yap

Starcza jedynie na całą jedną gałąź + chyba jeszcze ze cztery punkty zostają. Można w każdym razie w każdej chwili sobie je zresetować i poprzydzielać od nowa.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

To wieszanie gry doprowadzało mnie do białej gorączki w Arbiter's Maze. Freeze miałem przede wszystkim krojąc zielone zgnilizny, ale zdarzył się jeden na Ziemi. Denerwujące, ale brnę dalej już na Apocalyptic.

 

Czy loot w Death's Tombs zmienia się w zależności od poziomu trudności?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Tak jeszcze tutaj dla pewności się zapytam

 

Mógł mi się Darksiders 2 zbugowac? Grając questa na Cytadeli próbowalem rozwiązac zagadkę ale czegoś mi brakowało. Nie wytrzymalem i odpailem pierwszego lepszego walkthourga

 

 

Oglądam i moment 03:32 mnie mocno zdziwił. Jak ja tam skoczyłem to nie było tej kulki i żeby się wrócić musiałem zrobić szybka podróż do wcześniejszego miejsca...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To jak z tymi DLC w końcu? Na Steamie jest promo i SP jest -80% (3,2 euro). Zastanawiam się, czy brać, czy nie brać. Wnoszą coś ciekawego do fabuły, czy jest tak jak Berion mówi, że na siłę są? Ktoś jeszcze grał?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

potrzebna pomoc. w 10min filmiku niszczymy Konstruktem skały żeby potem dostać się do skrzyni, w której ukryty jest klucz. problem mam taki, że nim zniszczyłem te skały to zgniotłem Konstrukta w maszynie w tej samej lokacji i została mi się tylko niebieska kula...

 

wg poradnika IGN wygląda to tak

Go to the corner where the cauldrons are passing overhead to find some crystals on top of the higher ledge. There's a shadowbomb attached at the bottom of one passing cauldron so wait for it, grab it and throw it to the crystals to destroy them. Have Karn fling you over to the ledge so you can get the skeleton key from the chest.

jak to dziadostwo złapać? Deathgrip mam nieaktywny. kiedy celuje w te żółte shadowbombs mogę je tylko odstrzelić...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...