Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

No z tego co czytam co pisze Zwyrol to widzę, że w jedynce nie było takiego uczucia (pustka, wydłużanie-powiększanie leveli na siłę), tam mnie zaczęła dopiero gra nużyć pod sam koniec, fakt, że nie grałem tak jak ty, że w 2 dni ok 10 h, tyle to ja bym w tydzień lub dwa ugrał.

Odnośnik do komentarza

Chęć pogrania w za(pipi)isty tytuł w okresie ogórkowym sprawiła, że recenzentom odwaliło. Powyżej 80% dla Darksiders 2 i Sleeping Dogs? Te gry to typowe 7 i nie muszę w nie zagrać by to wiedzieć. Potem wyjdzie Black Ops 2 i będzie zbierał oceny na poziomie 99% przez takie ocenianie :D

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Proponuję, żebyś nie wypowiadał się o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, bo tylko sam siebie krzywdzisz wystawiając się po prostu na pośmiewisko.

 

Obie gry spokojnie zasługują na 8. Grałem w obie, więc to wiem.

 

Edit: Zwyrol po prostu jest jakiś uprzedzony ;) O SD nie będę się wypowiadać, bo to nie jest odpowiedni temat, ale D2 jest lepsza od jedynki moim zdaniem. Fakt, że lokacje są większe przez co trzeba więcej podróżować, a twórcy nie przewidzieli żadnych przyspieszaczy, ale jest fast travel, jest dużo side questów, jest kilka opcjonalnych dungeonów, jest loot, są skille, jest NG+ z dodatkowym lootem, jest arena. Jest co robić jednym słowem i gra spokojnie wystarcza na jakieś 40h. Moim zdaniem taka długość rozgrywki na zadowalającym poziomie usprawiedliwia cenę w okolicach 160 zł.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Proponuję, żebyś nie wypowiadał się o czymś o czym nie masz zielonego pojęcia, bo tylko sam siebie krzywdzisz wystawiając się po prostu na pośmiewisko.

 

Obie gry spokojnie zasługują na 8. Grałem w obie, więc to wiem.

a ja grałem już tyle w ogóle by wiedzieć, że to nie są gry warte wydania pełnej kwoty. zgadzam się z balonikiem - również sprawdzę ale po obniżce, bo to nie są dla mnie BARDZO DOBRE gry. Bardzo dobry to jest Dead Space 2 a nie jakieś Darksiders albo klon GTA. Obie te gry mają masę technicznych niedociągnięć na PS3 wiec płacenie pełnej kwoty za niedorobiony produkt jest dla mnie niezrozumiałe. W ogóle nie kminie fenomenu Darksiders. Jedynkę przeszedłem tak jak przechodzi się każda inną średnią grę.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie jedynka to bardzo dobra, swietna wrecz produkcja, ktora cenie na 8. Dopiero tutaj, raptem od kilku osob dowiaduje sie, ze dwojka jest slabsza od jedynki. Cala reszta uwaza inaczej, wiec jakos nie boje sie o odpalenie dwojki. Planuje zakup i jest to raczej pewniak z mojej strony.

 

@Kalinho - dzisiaj kazda gra ma bugi, glitche, techniczne niedociagniecia i wymaga patchy. Ta droga to kazda gra jest niedopracowana i niewarta pelnej kwoty.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Jeśli oczekujesz od dwójki więcej rpg, slashera i fetch questów to będziesz zadowolony, jak bardziej zeldowe podejście z ciekawie poukrywanymi ulepszeniami, których odkrywanie sprawia przyjemność, dużą ilością gadżetów i fajnymi zagadkami to może trochę zgrzytać, bo jedynka na tym polu była o wiele lepsza.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

@Dahaka

Czy ja wiem. Zagadki w ostatnich 2 światach są całkiem ciekawe ;)

 

@Voytec

Różnorodne i świetne moim zdaniem lokacje są. Zagadki są. Elementy platformowe są, ale w stylu PoP. Wydaje mi się, że nie powinieneś się zawieść.

 

@Kalinho

Dead Space 2 bardzo dobrą grą? Aha. Widzisz, nie ma sensu żebyśmy dyskutowali bo mamy zupełnie różne gusta. O wersji PS3 się nie wypowiem, bo grałem na Xie.

 

@balon

To było do Kalinho, nie do Ciebie. Co do pytania - jeszcze nie, bo chcę wziąć wersję na PS3, a póki co czekam aż mi konsole rodzice oddadzą ;)

Odnośnik do komentarza

Nie jestem Zwyrol, ale odpowiem ;)

 

W jedynce eksploracja była bardziej "manualna". War miał podwójny skok, skakał tam gdzie trzeba było, przeskakiwał przeszkody itd. W 2 skaczesz tam gdzie można, Death ma pojedynczy skok, ale za to może poruszać się po ścianach. Wszelkie wall runy, wall jumpy to jest teraz podstawa eksploracji. Mimo, że wydawać by się mogło że Śmierć da radę przeskoczyć stertę kamieni, to jednak nie, bo twórcy wymyślili że trzeba iść po ścianie.

 

Co do samych ścian to owszem momentami jest tak, że skaczemu raz a Death zrobi 4 wall runy sam z siebie, bo po drodze są 3 kołki przedłużające długość biegu, ale są to rzadzkie sytuacje. Ogólnie elementy platformowe nie stanowią żadnego wyzwania. Nie ma mierzenia skoków itd.

 

Czyli PoP - mniejszy poziom trudności za większe efekciarstwo.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem Zwyrol, ale odpowiem ;)

 

W jedynce eksploracja była bardziej "manualna". War miał podwójny skok, skakał tam gdzie trzeba było, przeskakiwał przeszkody itd. W 2 skaczesz tam gdzie można, Death ma pojedynczy skok, ale za to może poruszać się po ścianach. Wszelkie wall runy, wall jumpy to jest teraz podstawa eksploracji. Mimo, że wydawać by się mogło że Śmierć da radę przeskoczyć stertę kamieni, to jednak nie, bo twórcy wymyślili że trzeba iść po ścianie.

 

 

Te ograniczenia mocno irytują i już o tym wspominałem. Z wody wyjść nie można choć półka skalna jest bardzo niska bo okazuje się, że trzeba skakać po ścianie w innym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Co tam panowie? Dzisiaj premiera i nikt nic nie pisze? Wszyscy zdazyli juz na torrenrwch gre ograc przed premiera? U mnie kopia kupiona ale jeszcze w Borderlands gram wiec gdzies na spokojnie sobie zaczne za kilka dni.

Boje sie tylko jednej rzeczy, bo narzekaja na nia w recenzjach i widze ze sie tworcy od jedynki nie nauczyli. BACKTRACKING... :/

Odnośnik do komentarza

No trochę backtrackingu jest. Szkoda też, że mapka czasem jest mało czytelna i wrona przewodnik momentami zawodzi, nie pomaga w ogóle w zbieraniu skarbów. Pokazuje zazwyczaj tylko oczywistą drogę (tyle to ja sobie sam na mapie sprawdzę). A jeszcze co do mapy, to czasem jest źle oznaczona droga, pokazuje tylko mniej więcej gdzie się udać, resztę trzeba szukać na własną rękę tracąc czas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...