Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

.Ja właśnie najbardziej uwielbiam action adventure. Jak zagadki są dobre to ich nigdy nie za wiele. W Darksiders były na bardzo dobrym poziomie, w GoWach 1 i 2 (trójka lezy i czeka) też nie narzekałem gdyż były miłą odskocznią od walki. Slashery są fajne ale po pewnym czasie mnie nuża - uwielbiam eksploracje i zagadki do tego i dla mnie taka gra jest kompletna. Zawsze mnie rozpierniczały zagadki - wajchy w DMC - gra bardzo dobra 1 3 i 4 ukończyłem ale poziom zagadek był tam, żenujący - praktycznie przekładnia otwierająca drzwi obok. W porównaniu z tym zagadki w Prince, Darksiders czy Gowie to było świetne. Teraz ciupię w Majina i nie powiem też ma fachowe zagadki i trzeba dobrze pokombinować.

 

Czyli dla mnie najlepsze gry to - walka na dobrym poziomie co najmniej + duże skurczybyki jako bossowie + eksploracja ze zbieraniem nowych umiejętności + dobre zagadki + nawet wciągająca historia. Darksiders jedynka mi to dostarczył i nawet więcej można się spodziewac po dwójce. jedynka ma u mnie 9-/10 i dwójka to absolutny must have.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak mam tak samo jak przedmówcy. Jaram się i biorę jak tylko wyjdzie. Do jedynki miałem dystans, ale na szczęście wyszło demo które mnie zachwyciło i pobiegłem po pełniaka. Jak dobrze że jeszcze wychodzą takie rasowe action-adventure, I kij w oko tym którzy woleliby żeby to był slasher bez zagadek.

Odnośnik do komentarza

W spoilerze filmik z walką (między innymi) z jednym z bossów.

 

 

 

Ta gra czerpie (i dobrze) z najlepszych z gatunku. Widziałem już Soul Reaver, GOW, POP, DMC a teraz widzę jeszcze Castlevanie: LoS i Shadow of the Colossus.

No i widać też bardziej erpegowe elementy (statsy) no i jest customizacja uzbrojenia! :dance:

 

W tej generacji chyba tylko dwa razy wcześniej się tak jarałem jak teraz ^^

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Poprawiłem link - wczoraj działał.

Nie chodzi o to czy zleci czy nie - nie mam pięciu latek. Chodzi o to że ona miała już dawno wyjść tylko oprzezsuneli premierę nie wiedzieć czemu.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę ich problemy finansowe i pokładane nadzieje w związku z Darksiders II to nie dziwi mnie taka decyzja. Czerwiec/lipiec to raczej okres, w którym ludzie wolą gdzieś wyjechać niż kupić daną grę, poza tym klienci od lat chyba już przywykli do tego, że to tradycyjny okres posuchy. Druga połowa sierpnia wydaje się być dla THQ bardziej korzystnym terminem i sądzę, że nie chodziło tutaj o żadną chęć dopracowania produktu.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest zainteresowany, to w Amazonie jest w preorder limitki w dosyć dobrej cenie:

http://www.amazon.co.uk/Darksiders-II-Limited-Includes-Expansion/dp/B007HLNFZW/ref=wl_it_dp_o_pdT2_nS_nC?ie=UTF8&colid=2MSKHNPUMQIFR&coliid=I2R0U2IB0W2EUB

Co prawda funt jest drogi, ale w przeliczeniu na złotówki wychodzi poniżej 200 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...