Skocz do zawartości

Darksiders II


Crying_Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

gameinformercoverds2530pxheaderimg.jpg

 

Nowa część, tym razem o kolejnym jeźdźcu - Śmierci. Premiera planowana jest na 2012 rok.


Pierwszy trailer:

Mi się bardzo podoba. Mam nadzieję, że znowu zrobią trailery z serii Hellbook bo były świetne.

Edytowane przez Crying_Wolf
Odnośnik do komentarza

Jedynka wyszla ,miej wiecej w tym czasie co Bayonetta, na ktora byl wiekszy hype. Bayonetta ma lepsza grafike, Darksiders ma moc. Badzmy dobrej mysli co do sequela.

Kim jest ta kobieta posrod 4 jezdzcow, widoczna na niektorych obrazkach? 240px-The_four_horsemen_by_windlordofsuldor.jpg

To moglaby byc ciekawa postac.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Więcej walk. Po Śmierci nie można było się spodziewać niczego innego, ale mam nadzieję, że wzmożona rozwałka nie przeszkodzi w rozwinięciu wątków poszukiwawczych, które w jedynce bardzo mi się podobają. Eksploracja terenów (nawet jeśli robi się to War'em czy Death'em) zwiększa zeldowatość Darksidersów.

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się niezwykle klimatycznie.

 

Ja podchodzę do owej pozycji z dużą dawka rezerwy, ponieważ poprzedniczka na zwiastunach zachwycała, a okazała się nudnym, mocno przekombinowanym tytułem. Choć oczywiście miała swoje mocne punkty - walka zrealizowana na wysokim poziomie, design, głosy postaci, kapitalne zakończenie, wyborna wręcz praca kamery.

 

Liczę, że walki w kontynuacji otrzymamy znacznie więcej.

 

Już Wojna nie popisał się bawiąc się niczym roboty z Portal zamiast siać pożogę. Liczę na to, że Śmierć częściej będzie sięgać po swą kosę, a rzadziej (znacznie) będzie swoje szare komórki wysilał przy prostych zagadkach logicznych, których w nadmiarze miała poprzedniczka.

  • Plusik 1
  • Minusik 13
Odnośnik do komentarza

Absolutnie, całkowicie i w całej rozciągłości się nie zgadzam. Dlatego wlepiłem minusika.

Za to, że ktoś ma odmienne zdanie i je uargumentował.... Gratuluję totalitarnych zapędów. Nie pozostaje ci teraz nic innego jak dać "-" osobom, które nie lubią tych potraw co ty, i swojej kobiecie, jeśli ta stwierdzi, że film, którym się zachwycasz jest przeciętny :good2::)

 

Ja nie twierdzę, że Darksiders jest kiepski, ponieważ to bardzo dobra, choć nieco niedoceniana gra. Gra, która nie podeszła mojej osobie w stopniu zadowalającym. Nieistotne czy to Halo 3, CoD4:MW, Zelda:OoT, FF VII, GT4, SSF IV..... nie ma, i nie będzie gry, która się każdemu spodoba, a D/D2 nie jest/nie będzie w tym segmencie wyjątkiem.

 

Poza tym, to nie jest temat "gloryfikujcie sobie Darksiders".

 

Ja tam nic nikomu nie wlepię za to, że coś mu się bardziej/mniej podoba. Ma do tego święte prawo.

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Absolutnie, całkowicie i w całej rozciągłości się nie zgadzam. Dlatego wlepiłem minusika.

Za to, że ktoś ma odmienne zdanie i je uargumentował.... Gratuluję totalitarnych zapędów. Nie pozostaje ci teraz nic innego jak dać "-" osobom, które nie lubią tych potraw co ty, i swojej kobiecie, jeśli ta stwierdzi, że film, którym się zachwycasz jest przeciętny :good2::)

Ja bym dał jej z liścia od razu za to że odezwała się niepytana.

 

Darksiders 2 zapowiada się bardzo dobrze. Jedyny minus to fakt, że dalej - podobnie jak jedynka - wygląda jak gów.no.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Minusy masz (prawdopodobnie ;]) nie za to, że masz inne zdanie tylko że chcesz zrobić z, powiedzmy że, gry przygodowej czysty slasher. Płoń! ;)

 

Jeśli uważasz, że nadmiar myślenia to trzy puzzle (nawet jeden, bo windy to w zasadzie jedyna porządna zagadka)...

 

- - -

 

Darksiders 2 zapowiada się bardzo dobrze. Jedyny minus to fakt, że dalej - podobnie jak jedynka - wygląda jak gów.no.

 

Miejmy nadzieję, że nadrobi designem.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Minusy masz (prawdopodobnie ;]) nie za to, że masz inne zdanie tylko że chcesz zrobić z, powiedzmy że, gry przygodowej czysty slasher. Płoń! ;)

 

Jeśli uważasz, że nadmiar myślenia to trzy puzzle (nawet jeden, bo windy to w zasadzie jedyna porządna zagadka)...

 

- - -

 

Darksiders 2 zapowiada się bardzo dobrze. Jedyny minus to fakt, że dalej - podobnie jak jedynka - wygląda jak gów.no.

 

Miejmy nadzieję, że nadrobi designem.

Darksiders to nie gra logiczna. Wszelakie główkowanie upada w niej do rangi "naturalna kolej rzeczy". Ot schemat typu : wejdź tu, by przesunąć dźwignie, która....".

Mnie się gra momentami bardzo podobała. Nie przypadło mi tylko do gustu to, że taka osobistość jak Wojna bawi się przez 3/4 gry puzzlami, a wiele na to wskazuje, że Śmierć (jeszcze mroczniejsza postać) będzie to samo robiła. Jak ktoś to lubi, jego sprawa. Znaleźliby się ludzie, którym i GoW IV w konwencji typowego act/adv bardzo by się spodobał. Ja sądzę, że Kratos bardziej nadaje się do mordu niż do zabaw z przesuwaniem bloków skalnych. Podobnie jest z D/D2. Tyle.

 

Ale mniejsza o to. Taki można dialog w nieskończoność prowadzić (czyt. mnie się podoba to, jemu tamto, a wam co innego).

 

Co do designu, nie obawiałbym się o to. W tej materii Darksiders niezwykle okazale się prezentuje.

 

Z grafiką jest już gorzej. Ma swój urok, nadrabia przedstawieniem świata. Ogólnie będzie zapewne trzymała wysoki poziom (niezłe wykonanie modeli, znakomite animacje, czyli jak w poprzedniczce), ale wcale nie obraziłbym się na takie Darksiders II na silniku GoW III.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Slasherów jest multum - i powiedz, czy nie nudzi Cię już piąty z rzędu taki sam GoW? Ile jest "action adventure" utrzymanych w konwencji Darsiders? Nie ma wcale.

 

Ponadto tęsknię za Nosgoth, nie zanosi się na jakąkolwiek reaktywację tej sagi. Darksiders, zbudowany jest w taki sam sposób, wypełnia trochę tę lukę - i chcę aby nadal tak było. Z platformówkami było podobnie, nie licząc "casualówek", wyginęły (może Sly4 coś zmieni w temacie, póki co reszta to hybrydy z przeterminowanym Ratchetem na czele).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wow. Jestem pod ogromnym wrażeniem, Death wymiata naprawdę konkretnie. No i widać, że twórcy zapożyczyli bajer znany z DMC - przyciąganie przeciwników. Po tym filmiku o warstwę slasherową jestem spokojny. Oby tylko ulepszenia w sferze walki nie odbyły się kosztem eksploracji i zagadek.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Już zapowiedzieli, że jedna strefa dungeonów (teraz chyba będą podzielone na jakieś strefy) będzie większa niż wszystkie dungeony z pierwszej części razem wzięte. Do tego kilkanaście setów zbroi do znalezienia, levele itp. itd. Nawet gdyby było w tym trochę przekłamania ( w końcu to PR) to i tak raczej będzie tylko lepiej. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...