Skocz do zawartości

Halo 4 - Linkowanie/spoilerowanie przed premiera = ban


k0ntra

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, ze chociaz mozna limitke z full angielskim kupic i nie trzeba bawic sie w import. Szkoda, ze nie zrobili po prostu jednej wersji z angielskim dubbingiem i wyborem w jakim jezyku maja byc napisy. Jakos watpie, ze dubbing PL pomoze lepiej sie sprzedac Halo w naszym kraju.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Myślę że w ultimie i innych sklepach po prostu pojawią się zwykłe wersje ENG i PL jako oddzielne.

 

Tez uważam że przekombinowali, liczyłem na napisy PL, a tak w kolekcjonerce nie dostanę nic. Ciekaw jestem dubbingu, choć cudów nie oczekuję. No i jak przetłumaczą multiplayer announcera to nie mam pojęcią :D

 

PODWÓJNE ZABICIE

POTRÓJNE ZABICIE

ZABICIOPOKALIPSA

ZABICIOLIONER

FLAGSASYNACJA

 

barth skad to info?

Odnośnik do komentarza

Z Microsoftu.

Jup, bezpośrednio do MS.

 

Przestaję się dziwić dlaczego firmy nie chcą nic robić w naszym kraju.

Dostaliśmy najlepszą z możliwych opcji - dwie wersje gry. ENG dla ludzi, którzy są już fanami Halo i/lub znają dobrze angielski i PL dla nowych graczy, bądź ludzi nie obdarzonych zdolnościami językowymi. Wystarczy wybrać odpowiednią i kupić.

Ale lepiej marudzić :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje że nie będzie problemów z dostępnością zwykłej wersji w ENG , bo full PL nawet kijem nie mam zamiaru tknąć :shout:

Nie powinno, bo z tego ogłoszenia dzisiejszego wynika, że sklepy będą mogły tę wersję brać bezpośrednio z polskiej dystrybucji, bez zabawy ze ściąganiem na własną rękę. Polski MS będzie dystrybuował te trzy różne SKU (zwykła PL, zwykła ENG, limitka ENG).

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Ale lepiej marudzić :confused:

 

To już pomarudzić nie wolno że idąc do sklepu będę musiał patrzeć czy jest to wersja PL lub ENG bo obie nie znalazły się na tej samej płycie ? Zawsze będę marudził gdy wersja full PL będzie mi z góry narzucana. Widać Sony mnie rozpieszcza dając mi wybór.

Odnośnik do komentarza

Nie w każdym sklepie musi być dostępna wersja ENG. Jak nie jest mi narzucane jak w polskim wydaniu jest tylko full PL (no chyba że ENG to tez oficjalne polskie wydanie to wtedy przepraszam)? I czemu do (pipi)a obie wersje językowe nie mogą być na tej samej płycie/wydaniu skoro gra i tak będzie na dwóch DVD.

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

1. Nie wiadomo, czy jest na 2dvd, na razie są to plotki.

2. Widać, skoro nie ma dwóch języków na jednej płycie to nie dało się tego zrobić. Płyty dvd mają dość ograniczone jak na dzisiejsze czasy miejsce.

3. Większość sklepów w Polsce NIE bierze gier od MS, tylko je sprowadzają, więc nie ma o co się martwić. Poza tym jest łatwy test pozwalający stwierdzić, czy trafiłeś na wersję PL - jeśli na pudełku znajdziesz duży, czerwony owal z napisem "POLSKA WERSJA JĘZYKOWA" to chyba domyślasz się co to oznacza.

Odnośnik do komentarza

Wiesz potrafię rozróżnić w jakiej wersji językowej jest gra.Czyli oficjalnym wydaniem na nasz rynek będzie tylko wersja full PL tak ? Tylko to chce wiedzieć i możemy zakończyć rozmowę na ten temat.

 

Ps. Ważne że gra zapowiada się za(pipi)iście :yahoo:

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

No i spoko, ale wrzucenie do ENG wersji polskich podpisow jak widac to nie lada wyczyn ... Tutaj juz nie ma gadania o zbyt malej pojemnosci DVD.

 

PS. Dzien w dzien puszczam sobie kawalek z OST zwany Revival,scenka w ktorej pojawi ten track bedzie tak niesamowita, ze az ciary mnnie przechodza. Mam taka nadzieje ofkoz :)

 

 

 

"powrot" Didacta (ale ktorego?) woah, to bedzie cos

 

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Według newsa na onlinecenter limitka nie będzie u nas w wersji PL, ale na ultimie jest info że będzie, nawet przy tytule dodali "PL".

 

To jak z tym już jest? Bo zamówiłem limitkę i chcę ją po polsku mieć. :confused:

 

 

http://www.onlinecen...-po-polsku.html

http://www.ultima.pl...onerska/i12206/

Edytowane przez LeszeK-
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No i spoko, ale wrzucenie do ENG wersji polskich podpisow jak widac to nie lada wyczyn ... Tutaj juz nie ma gadania o zbyt malej pojemnosci DVD.

 

To by wprowadziło zamieszanie, wielu ludzi pewnie by nie doczytało do końca, że jedna wersja ma polskie dialogi i napisy, a druga tylko napisy (bo te napisy też wypadałoby na pudełku oznaczyć).

Odnośnik do komentarza

Dubbing w Halo? Tak! Tylko jaka będzie obsada, Boberek? :) Zawsze mnie dziwiło że Halo ukazuje się u nas bez napisów, po drodze była chyba wpadka z remakiem jedynki w którym na okładce było PL, a gra po angielsku. Ale dość narzekań. Fani znający angielski kupią sobie anglika, fani słabo znający angielski/lubiący polskie wersje kupią polaka i jest git. Ja biorę po polsku bo wspieram takie inicjatywy, gracze z innych krajów świata dostają gry w swoich ojczystych językach więc nie widzę powodu by u nas miało być inaczej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...