Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio zaniedbalem far cry ale niebawem wracam na ta wyspe. Nie wiem czemu ale podroze na piechote rajcuja mnie najbardziej, mozna tu trafic na miejscowki, ktore zapieraja dech. Nie interesowalem sie tym tytulem i to jest dla mnie kandydat gry roku.

Odnośnik do komentarza

Wyżyłowałem FC3 na 100%, super gra. Od dawna żaden inny szpil nie dał mi tyle miodu, co dzieło Ubi... :)

 

Jeśli chodzi o wady... Zbyt duży DOF, ale na konsolach to zrozumiałe, w ogóle, że takie wyspy z takimi detalami zostały uciągniete przez tak stary sprzęt jak PS3... Godne podziwu, propsy dla Ubi... :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Przyłączam się do spuszczania nad

 

misją z plantacją zielska. :) Jaka Beka, jeszcze te komentarze Jasona i kołyszący się ekran. Dobry motyw był też gdy uciekamy z swoją laską samochodem, babka wielkie oczy, że strzela do ludzi a w tle na dodatek dubstopodobne coś. Nie sposób się nie śmiać, chociaż nie wiem czy tak do końca był w tym taki cel.

 

 

 

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Wszedzie jest tak dużo tych piratów? Pogralem wczoraj dopiero chwilke ale jak ustrzeliłem jakąś koze na plaży to przyjechal patrol znajdujący sie nieopodal, potem przyjechal 2gi patrol, a jak juz szykowalem sie do patroszenia zwierzak przyjechal 3ci. :) I chyba troche za łatwo oszlo rozwalnie wszystkich, co prawda chowałem sie w krzaczorach ale i tak..

Odnośnik do komentarza

w singlu?

tak jest opcja wylaczenia aim-handicapu.

Wallhack jest dopiero po wpatrzeniu przeciwnika przez aparat albo celownik. Czy da sie to wylaczyc to nie wiem.

btw spodziewalem sie ze gra bedzie troche trudniejsza - gram na hardzie i dopiero zaczynam budowac ekwipunek ale kilku piratów nie stanowi żadnego wyzwania.

 

W porównaniu do hitmana którego jeszcze koncze to ci piraci są ślepi, głusi i padaja jak muchy.

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanko jesli chodzi o najblizsza promocje swiateczna na psn z farcryem. Wiadomo jaka wersja bedzie na tym psn (ang czy pl)?

wersja polska jest również angielską, mozna konfigurować zmianę języka w jakich na wszystkie możliwe sposoby...

Jesteś pewien? Własnie odpaliłęm 1 raz po wczorajszej promocji i nie widze polskiego. Jestem ślepy czy jak:)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...