Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

wciąż nie posiadam swojej kopii, chodź teraz juz wiem, ze jest to tylko kwestia czasu..

 

a mianowicie, własnie wróciłem od pani fryzjerki, której maż penetrował FC3 w poszukiwaniu znajdzkow.

byla na tyle mila, ze ustawiła mi fotel tak, bym widział, co sie dzieje na ekranie telewizora(52').

 

muszę powiedzieć, iz to co zobaczyłem wstrząsnęło mną totalnie i przypomniało stare czasy, jak to sie zagrywałem w RDR.

ten krajobraz, jaskinie, znajdzki, zwierzęta nas atakujące, mini-gierki - wszystko widziałem przez chwilkę, a wciągnęło mnie dosłownie, ze az zaniemówiłem, przez co zapomniałem poplotkować sobie :) także jeszcze dzis popykam w TTT2 - o platynuje, a jutro juz lecę do sklepu po własna kopie.

 

proszę tylko o osoby, ktore maja juz te produkcje w palcu o porady, gdzie tu sie udać, by zobaczyć smaczki, nie daj bog niczego nie przegapić :nyam2:

tak w miarę ogólnikowo, plz...

 

Kupuj mapy w sklepach/automatach i na nich wszystko jest, lub z czasem wszystko się wyświetli do zrobienia/znalezienia.

Odnośnik do komentarza

Siemka. Mam pytanie odnośnie jakości rozmów podczas grania w coop'ie. Czy u Was też ta "jakość" jest tak godna pożałowania, że przebija ją chyba jedynie Borderlands 1? Bez kitu, grać się odechciewa jak TAKA gra takie cuda wyczynia. W innych grach jest OK, na chat'cie głosowym też, więc to chyba nie wina łącza ani mojego ani osoby z którą gram??? Dajcie odzew, bo krew człowieka zalewa.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pykła mi platyna w tym świetnym tytule ;). Grze wystawiłbym 10 z pełną świadomością, właśnie takie gry przykuwają do ekranu i nie pozwalają od niego długo odejść pieszcząc oczy najładniejszą obecnie grafiką w grach fps i multum rzeczy do robienia, które jeszcze bardziej wydłużają rozgrywkę. Fabuła jest poprowadzona w filmowy i klimatyczny sposób a dodatkowo charakterystyczne postacie i podkład muzyczny zimersjonowany w odpowiednich momentach :). Jeszcze warto dodać tryb współpracy z mini fabułą i mamy kolejny hit warty ogrania i polecenia :)

Odnośnik do komentarza

Licznika skrzynek nie ma, ale na mapie wszystkie się wyświetlają; zdaje się że (przynajmniej) jedną trzeba

wziąć w trakcie misji, bo potem, po ZAKOŃCZENIU misji, nie będzie do tego miejsca dostępu - ale nie

chcę spoilerować gdzie i kiedy. Skrzynki sam chciałem wszystkie zebrać, ale doszedłem do wniosku że

nie ma sensu - ich zbieranie jest tylko potrzebne do zakupów; zbierałem tylko te które były

po drodze lub niedaleko - i tak zebrałem ok. 90%; zebranie 80% w zupełności wystarczy do

wszelakich zakupów.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Teraz mastering :) skrzynki zbieralem gdzie moglem, teraz posiłkuje się mapką tylko ze az 1,500 kosztuje - no ale zwraca sie z zawartości skrzynek :)

Wbrew pozorom wcale nie ma sie caly czas portfela wypchanego hajcem ( jak to zazwyczaj w grach po przejściu połowy), nawet teraz o skonczeniu fabuły, zeby kupić unikatowe gnaty nieźle odkładać, troche pomaga w tym skill "ekonomiczny" :)

 

graliscie w ta mini-misje z Uplay? Testing Unit.

 

troche zmarnowany potencjał, wiem ze darmowe dlc to mieli w dvpie, ale jak juz jest na wyspie temat japonskich fortyfikacji wojennych to mogli troche bardziej pociagnąć. Nie mowie zeby robic z tego zwiedzanie Unit 731 :P ale chcialoby sie troche wiecej..

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

graliscie w ta mini-misje z Uplay? Testing Unit.

Jak ją zassać? Trzeba mieć Passport wpisany?

 

Yyy passport? Wiesz co nie pamietam, chyba przy assasins creed II sie tam zalogowalem zeby odebrac jakiegos bonusa i od tego czasu kazda gra od Ubi nabija mi punkty. Jak masz masz gre w pudełku to pewno jest tam jakaś karteczka zachęcająca do skorzystania z Uplay.

Odnośnik do komentarza

Woaaa, totalne zaskoczenie ten FC3! a przynajmniej dla mnie. Nie przepadam za FPS-ami i w singlu ogrywam tylko te najlepsze (Bulletstorm, MW, Killzone etc.) za to przepadam za klimatami przygodowymi w dżungli i za dobrą akcją sandboksową (Uncharted, inFamous etc.) W związku z tym obawiałem się, czy czasem nie poleci 150 PLN w błoto, ale dzięki Bogu wsiąkłem. Rozległy świat, sidequesty, zbieractwo, postacie, scenariusz, oprawa A/V - no po prostu wszystko jest tu megaśne!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pytanie/problem mam:

Jak uruchomić własną rozgrywkę multi z (więcej niż jedną) mapą od gracza/y (lub własną mapą/mapami) - oczywiście z tych map które się ściągnęło na dysk ? - bo nie znalazłem takich opcji;

w menu jedynie znalazłem możliwość uruchomienia rozgrywki

na TYLKO JEDNEJ mapie, i to TYLKO z tych map które oceniłem jako ULUBIONE;

do reszty map jakie mam na dysku, a których nie oceniłem jako ULUBIONE, mam dostęp tylko w edytorze map, a rozgrywki multi nie mogę na nich uruchomić;

żadne mapy nie pokazują się też w zakładce MOJE MAPY - są tam 4 "kategorie" map.

Odnośnik do komentarza

Ktoś z was już się bawił z edytorem, albo testował mapy innych graczy? Będzie z tego LBP wersja 18+? Bo przyznam że niezły jestem w te klocki (Warcraft3, HOMM3, LBP) i chętnie bym się zmierzył z tym edytorem na poważnie.

 

nobodylikeyou

Ja sporo robiłem na edytorze z FAR CRY 2 i jak na edytor do map multi jest świetny - edytor w FC3 przejrzałem pobieżnie

i wygląda prawie identycznie, tak że można się super pobawić w tworzenie; z tym że może być

ciężko pograć na swojej mapie bo graczy trudno będzie przekonać do dołączenia - w FC2 było to

dobrze rozwiązane, a w FC3 jest to SŁAAABO zrobione - sprawdzisz to zobaczysz.

RADA: przed zrobieniem mapy zagraj przynajmniej po kilka gier na każdym trybie - to pomoże

zrozumieć gdzie umieścić na swojej mapie ważne punkty strategiczne/gameplayowe dla rozgrywki.

Jak zrobisz mapkę to prześlij mi jej nazwę i obejrzę/sprawdzę ją; w FC3 nie można

ściągać mapek po Nicku/GamerTagu gracza (jak to było w FC2), a jedynie po nazwie mapy.

 

p.s. prześlij mapę tylko jeśli zrobisz ją na X360

Edytowane przez Paweł Dziuba
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ok, po pierwszym bardzo pozytywnym wrażeniu teraz jestem lekko zniesmaczony. Jednak wolę gry z liniową fabułą niż bieganie po dżungli i polowanie na tapiry, żeby sobie plecak powiększyć. To po kiego są sklepy? Tylko po to by spluwy przerabiać? Gra non stop atakuje mnie syndromem "Who the fuck is shooting me?!?!?", o atakach zwierząt znienacka nie wspomnę. Całe to łażenie, zbieranie kwiatków i polowanie miałem już w RDR i podobne głupoty mi się znudziły.

Grę skończę, ale questy poboczne, polowanie oraz użeranie się z przypadkowymi patrolami piratów to będzie bolączka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...