Jump to content

Far Cry 3


Słupek

Recommended Posts

Jedno z trzech moich największych marzeń tego E3 spełnione. Największe po Agencie. Filmik jest genialny. Klimat, dorosła rozgrywka...ale to połowa sukcesu. Teraz czas na potwierdzenie pewnych istotnych kwestii: 1. Far Cry 3 jest Sandboxem, 2. Far Cry 3 nie jest "naładowaną skryptami piękną grą z kampanią na 6 godzin chcącym konkurować z Call of Duty"

Link to comment

Po z(pipi)anej dwojce nie wiaze z nia duzych nadzieji.

 

Tyś widzioł z pipaną grę :P . Żartuje, bez napinek, wiem że FC2 to gra do kochania lub nienawidzenia. Ja należe do fanów i mam nadzieje, że trójka będzie taka jak dwójka + poprawione SI wrogów i eliminacja kilku drażniących patentów.

Link to comment

Jak dla mnie FC2 posiadał jedną poważną wadę, która musi zostać wyeliminowana w trzeciej części. A mianowicie spawnujące sie na potęgę posterunki pełne żołnierzy. Misje oparte na przedostaniu się z jednego końca mapy na drugi, z ciągłym ujadaniem się się z tymi samymi patrolami trochę działały na nerwy. Nie mniej jednak gra oddaje ciekawe tętniące życiem środowisko w którym mamy pełną swobodę. Powiem krótko czekam na trójkę .

Edited by Mateusz91
Link to comment

Jak dla mnie F2 posiadał jedną poważną wadę, która musi zostać wyeliminowana w trzeciej części. A mianowicie spawnujące sie na potęgę posterunki pełne żołnierzy. Misje oparte na przedostaniu się z jednego końca mapy na drugi, z ciągłym ujadaniem się się z tymi samymi patrolami trochę działały na nerwy. Nie mniej jednak gra oddaje ciekawe tętniące życiem środowisko w którym mamy pełną swobodę. Powiem krótko czekam na trójkę .

 

Otóż to. Tylko nie bardzo mam wyobrażenie jak można by wyeliminować tę bolączkę... Bo co, niby, że jak raz wytniesz posterunek to pozostaje pusty ? Wtedy po dwóch godzinach nie byłoby do kogo strzelać.

Link to comment

Sądząc po skryptach i wywiadzie na tvgry, to wydaje mi się, że gra swoją strukturą będzie bardziej przypominac FC1 niż 2. Czyli akcja idzie liniowo, ale wyspa cała jest otwarta i możemy z różnych stron zaatakować.

Link to comment
  • 1 month later...

Gameplaye mi się podobają, trailer dobry, zapowiada się świetny fps... ale tak samo było z dwójką. Kupiłem ją nawet w tydzień po premierze i było to (obok Crysisa 2, którego kupiłem ostatnio) największe rozczarowanie jakiego doznałem, jako gracz. Przeciwnicy głupi jak but, ten "realistyczny" ogień spalał się w pół minuty, ataki przeprowadzane na nas przez tzw. "sojuszników", dla których robiliśmy zadania... Singla nie skończyłem, włączyłem multi i równie duże rozczarowanie. Może FC3 będzie lepszy, nie wiem, ale gameplaye i recenzje naprawdę musiałyby mnie zachwycić, żebym go kupił.

Link to comment

Tak to już jest z tym "Far Cryem 2" - albo się go kocha (mimo różniastych wad) albo nienawidzi.

Ja jednak będę zaciekle bronił "dwójeczki" jako gracz, którego Czarny Ląd w produkcji Ubisoftu wciągnął bez reszty, a że trzecia część zapowiada się równie znakomicie co poprzednik, to czekam z niecierpliwością na premierę ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.