Skocz do zawartości

Far Cry 3


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno z trzech moich największych marzeń tego E3 spełnione. Największe po Agencie. Filmik jest genialny. Klimat, dorosła rozgrywka...ale to połowa sukcesu. Teraz czas na potwierdzenie pewnych istotnych kwestii: 1. Far Cry 3 jest Sandboxem, 2. Far Cry 3 nie jest "naładowaną skryptami piękną grą z kampanią na 6 godzin chcącym konkurować z Call of Duty"

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie FC2 posiadał jedną poważną wadę, która musi zostać wyeliminowana w trzeciej części. A mianowicie spawnujące sie na potęgę posterunki pełne żołnierzy. Misje oparte na przedostaniu się z jednego końca mapy na drugi, z ciągłym ujadaniem się się z tymi samymi patrolami trochę działały na nerwy. Nie mniej jednak gra oddaje ciekawe tętniące życiem środowisko w którym mamy pełną swobodę. Powiem krótko czekam na trójkę .

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie F2 posiadał jedną poważną wadę, która musi zostać wyeliminowana w trzeciej części. A mianowicie spawnujące sie na potęgę posterunki pełne żołnierzy. Misje oparte na przedostaniu się z jednego końca mapy na drugi, z ciągłym ujadaniem się się z tymi samymi patrolami trochę działały na nerwy. Nie mniej jednak gra oddaje ciekawe tętniące życiem środowisko w którym mamy pełną swobodę. Powiem krótko czekam na trójkę .

 

Otóż to. Tylko nie bardzo mam wyobrażenie jak można by wyeliminować tę bolączkę... Bo co, niby, że jak raz wytniesz posterunek to pozostaje pusty ? Wtedy po dwóch godzinach nie byłoby do kogo strzelać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gameplaye mi się podobają, trailer dobry, zapowiada się świetny fps... ale tak samo było z dwójką. Kupiłem ją nawet w tydzień po premierze i było to (obok Crysisa 2, którego kupiłem ostatnio) największe rozczarowanie jakiego doznałem, jako gracz. Przeciwnicy głupi jak but, ten "realistyczny" ogień spalał się w pół minuty, ataki przeprowadzane na nas przez tzw. "sojuszników", dla których robiliśmy zadania... Singla nie skończyłem, włączyłem multi i równie duże rozczarowanie. Może FC3 będzie lepszy, nie wiem, ale gameplaye i recenzje naprawdę musiałyby mnie zachwycić, żebym go kupił.

Odnośnik do komentarza

Tak to już jest z tym "Far Cryem 2" - albo się go kocha (mimo różniastych wad) albo nienawidzi.

Ja jednak będę zaciekle bronił "dwójeczki" jako gracz, którego Czarny Ląd w produkcji Ubisoftu wciągnął bez reszty, a że trzecia część zapowiada się równie znakomicie co poprzednik, to czekam z niecierpliwością na premierę ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...