Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pierdykam Smuda chyba cos wciaga przed meczami, na ch kadrze nagle Pietrasiak ?

A co do meczu to Żewłakow rozgrywa wybitne zawody - najpierw Holman ograł go jak dziecko i strzelil obok Tytonia ( Czemu nie Boruc ?!?! ), potem faul na rzut karny. Ale najwazniejsze, zeby wystepy nabijalo, bedzie rekord <_<

Odnośnik do komentarza

no Boenisch lepiej dogrywa niż kiedykolwiek Peszko czy Błaszczykowski, Lewandowski strzela sprytną bramkę i uwala wapno, potem miota się na boisku, czyli wychodzi na zero, Smolarek kaszani kilka okazji, Żewłakow odpowiada za frajerską szmatę i sprokurowanie karnego - nieskuteczność, śmieszne błędy defensywne + chroniczne "przechodzenie z kontry do ataku pozycyjnego" skutkują porażką

no ale była jakaś gra, a nie kopanie do przodu

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

wywiad ze smudą: "przegralismy ale mozemy sie cieszyc ze stylu gry"

 

skąd sie w tym narodzie wziął kult przegranców?

 

 

(czasy rozbiorów i nieudane powstania zrodziły mysl, która powiela smuda dzis- "przegralismy ale walczylismy". Chwała zwycięzonym...taa, (pipi) prawda)

 

a Lewandowski to najbardziej przeceniany polski piłkarz

Odnośnik do komentarza

Nie no ile jeszcze czasu minie zanim wyje.bią Lewego na zbity pysk ? On jest tak h.ujowy że aż głowa mała. W każdym meczu marnuje setki. Nie wymagam od niego żeby błyszczał indywidualnie czy wygrywał sam mecz, ja tylko proszę o trafianie setek. To już nawet Kuźba był lepszy. Smolara to samo, wszedł, z(pipi)ał z miejsca strzał z 4 metrów, oddał raz groźny strzał z głowy i tyle wampira widzieli. Natomiast boenisz to mój mistrz, zapowiada się że skoro nie mamy godnego defensywnego to własnie on będzie jedynym łącznikiem obrony z atakiem i może nawet dzięki temu oddamy kiedyś strzał na bramkę czego im z całego serca życzę. Dajcie znać jak się urodzi Batistuta w naszym kraju, zwojujemy Europe, ale do tego czasu będzie jedynie festyn marnowanych okazji lub gole strzelane przez pomocników raz na 5 meczy.

Odnośnik do komentarza

Dobra, to tak. Pisałem to wielokrotnie, powtórzę - zero przerzutów, rozje'bałbym ich za to. Pamiętacie, była taka sytuacja w 2 połowie, że nawet ślepy Szpaku, mówił że, należy przerzucić piłkę. Oczywiście Polacy tego nie zrobili, próbowali klepać , w końcu ruszył Peszko i sędzia przyznał rzut wolnu. (pipi)a, ja bym nic nie podyktował, za głupotę Polaków i brak przerzutów. A Peszko to niech spie'rdala, tyle sytuacji co zje'bał to głowa mała. (pipi)a nornica. Bez kitu, ma ryj jak nornica, patrzcie:

peszko.jpg=Nornica_ruda.jpg

 

Dobra, potem do wolnego podszedł Żewłakow xDD Czy on kiedykolwiek strzelił z wolnego ? Może w juniorach, niech spier'dala, dwa gola zawalił, jest niepewny ( o zgrozo, w końcu kapitan) jeśli obok siebie nie ma nikogo dobrego to zagubiony jest na środku defensywy. Wojtkowiak przeciętnie, boki obrony w miarę ok. Pietrasik, w ogóle kto to (pipi)a jest, nie znam, nie chcę. Murawski ogarnięty, in plus. Kuba szarpał, również dobrze. Peszka=nornica, nie chcę go w kadrze widzieć.

Jeleń-dno. Niecelnie podaje, mało widoczny, nieskuteczny. W meczu z Zenitem oprócz bramki też grał słabo.

Lewandowski-słabo. Co z tego, że gola strzelił, ja za takie lekceważenie rzutu karnego bym go z kadry wyje'bał. Tak, tak, ja bym tak zrobił. Darmozjada.

 

Kiedy Polacy się nauczą, że zdobycie gola nie musi być poprzedzone 15 próbami, że zdobycie gola to nie jest jakiś ogromny wysiłek. Dobra, bramkowa sytuacja=gol. Tak zagrali Australijczycy, gdyby się bardziej spieli to byśmy dostali z 4 bramki.

 

Brak przerzutów- eeh, tak padła pierwsza bramka Kangurów, a Polaczki oczywiście muszą wszystko sprowadzić do bezsensownych podaniach na jednej stronie. I te nieudolne próby klepki, no weźcie xDDD Wbiega taka nornica i daje podanie z klepki tam, gdzie jest dwóch obrońców. Nornice mają mózgi?

 

Jeleń bez formy, ma milion okazji, jedną wykorzysta. Jedyna jego zaleta to to, że jest szybszy od piłki.

 

Potwierdziły się moje słowa, że nie mamy obrony. Skoro słabo gramy w obronie to musimy non-stop atakować, dobrze że tak było.

 

Aha, Majdan, to już bym wolał Macierewicza albo Senyszyn :/

 

Podsumowując- ciągle dno :)

Odnośnik do komentarza

Peszko mistrz w ostatnich 2 meczach jest :potter: Moglby ktos jakas kompilacje zrobic ze smiechowymi zagraniami :lol: Blaszczykowski - odnosze wrazenie, ze przez ostatnie 2 lata cofnal sie i to mocno, owszem nadal potrafi przedryblowac kazdego, jest bardzo szybki, ale ostatnie podanie to dno, za kazdym razem wygladalo to tak, ze dobiegal do linii koncowej czy w pole karne i kopal z calej sily w najblizszego obronce. Juz nie mowiac o glowce po dosrodkowaniu Lewego, gdzie po strzale Kuby pilka na aut leciala :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...