Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

[...] jeśli tylko Smuda nie będzie na złość wszystkim wystawiał jakiegoś anonima niemieszczącego się tak naprawdę w top 20.

 

Sandomierski "nie mieszczącym się w top 20 anonimem"?

 

 

 

 

Idź już lepiej posłuchać nowoorleańskiego jazzu. :potter:

 

Może to jeszcze odnośnie do meczu z Litwą i Małkowskiego?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy teraz R. Benitez poprowadzi reprezentację Polski do sukcesów w EURO 2012? Taką ewentualność ujawniła hiszpańska "Marca". [bla bla...] Przed kilkudziesięcioma godzinami Rafa dostał propozycję z Polski - poprowadzenia reprezentacji kraju do finałów ME w roku 2012 i, jak stwierdził w rozmowie, traktuje ją bardzo poważnie. Benitez do tej pory nie prowadził żadnej drużyny narodowej i podjęcie takiej próby z zespołem gospodarzy EURO 2012 uważa za interesujące wyzwanie.

Tyle wiadomo z Hiszpanii. Próbowaliśmy dowiedzieć się w PZPN, kto wystosował propozycję do Beniteza, ale odpowiedzi na to pytanie nie dostaliśmy...

Źródło: gwizdek24.pl, Super Expres.

 

I co Wy na to? Dziś mamy prima aprilis. Czyżby zmowa medialna? Hmm...

Edytowane przez Chicken
Odnośnik do komentarza

Ale ale Franek Smuda powiedział kiedyś, że Wilk jest jednym z lepszych lewoskrzydłowych w Polskiej lidze :D OD tego czasu Kubuś na boisku wygląda tak jak by w głowie miał plany na nową dziabę. Nic więcej...

To jest ten Wilk co kiedyś tworzył niezapomniany duet bocznych obrońców Lecha Poznań z Zającem? Wilk i Zając...kiedy pierwszy raz zobaczyłem ich w line-upie wylałem piwo ze śmiechu.
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Maiden

Wstęp na koncerty, do teatrów też kosztuje, i to niemało. PZPN nie jest dotowany ze skarbu państwa, sami musimy zarabiać na siebie. Nie uważam, że bilety są jakoś przesadnie drogie.

 

 

W piątek byłem w Operze Narodowej - na świetnym przedstawieniu, w największej z sal. Rząd II, środek. Za bilet zapłaciłem 70 zł. Taniej, niż na najgorsze z miejsc na mecz z rezerwami Argentyny na Legii.

 

 

Napisałem zresztą w tej sprawie maila do PZPNu.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Nie uważam, że bilety są jakoś przesadnie drogie. A na przykład benzyna? Tania jest czy droga? Dziś za wszystko trzeba płacić - mówi prezes Grzegorz Lato[/i]

 

W przeciwieństwie do starych dobrych czasów, kiedy za wszystko nie trzeba było płacić.

Odnośnik do komentarza

Wstęp na koncerty, do teatrów też kosztuje, i to niemało. PZPN nie jest dotowany ze skarbu państwa, sami musimy zarabiać na siebie. Nie uważam, że bilety są jakoś przesadnie drogie.

 

 

W piątek byłem w Operze Narodowej - na świetnym przedstawieniu, w największej z sal. Rząd II, środek. Za bilet zapłaciłem 70 zł. Taniej, niż na najgorsze z miejsc na mecz z rezerwami Argentyny na Legii.

 

 

Napisałem zresztą w tej sprawie maila do PZPNu.

Wpis jak ch.uj, w sumie zastanawiałem się czy się nie wybrać na Argentynę, bo na reprze ostatni raz byłem ze 2 lata temu, ale doszczętnie ochu.jeli z tymi cenami biletów. 90 dych za najtańsze miejsce? Nie wiem, co tyle kosztuje. Na pewno nie bilet do teatru w Warszawie i na pewno nie wjazd na większość koncertów. O cenach wyższych z litości nie wspominam.

Odnośnik do komentarza

Nie uważam, że bilety są jakoś przesadnie drogie. A na przykład benzyna? Tania jest czy droga? Dziś za wszystko trzeba płacić - mówi prezes Grzegorz Lato[/i]

 

W przeciwieństwie do starych dobrych czasów, kiedy za wszystko nie trzeba było płacić.

A w 74 to były czasy :potter:

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Wpis jak ch.uj, w sumie zastanawiałem się czy się nie wybrać na Argentynę, bo na reprze ostatni raz byłem ze 2 lata temu, ale doszczętnie ochu.jeli z tymi cenami biletów. 90 dych za najtańsze miejsce? Nie wiem, co tyle kosztuje. Na pewno nie bilet do teatru w Warszawie i na pewno nie wjazd na większość koncertów. O cenach wyższych z litości nie wspominam.

 

No chociażby Cavalera Conspiracy jest droższe, a jest (pipi)owe.

Odnośnik do komentarza

Komisja ds. Nagłych PZPN podjęła decyzję o zmianie miejsca rozegrania meczu Polska – Francja. Spotkanie, które pierwotnie miało się odbyć 9 czerwca 2011 r. o godz. 21:00 w Gdańsku, zostało przeniesione na stadion Legia Warszawa, poinformowała rzeczniczka prasowa PZPN, Agnieszka Olejkowska. Data i godzina zawodów pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...