Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Cię nie (pipi)e,ale farmazony prawicie!Podobo od 1991 każdy mistrz,spadek i awans był ustalany,a teraz kozła ofiarnego szukacie w Piszczku?1Młokos miał 17 lat,wyobrażacie sobie aby wstał i głośno powiedział "Nie,mi się to nie podoba!Koniec korupcji w piłce nożnej,w Polsce!" .Czy każdy który na Niego teraz naskakuje,odważył by się na takie coś?!!!!!!!!

Masz jakieś źródło co do tej informacji?

 

Jaki kozioł ofiarny? Po prostu zasługuje na ukaranie tak samo jak każdy inny piłkarz któremu udowodniono udział w korupcji. I wali mnie czy gra w Borussi czy w A-klasie. Czy wtedy miał 17 lat czy 40.

 

Winny? Winny. Dziękuje dobranoc.

Chodziło mi głównie o pytanie,czy Ty byś się przeciwstawił temu? (będąc w jego sytuacji) . Rozumiem również,że kiedy koledzy na trybunach używają wulgaryzmów,Ty siedzisz cicho,a wręcz biegasz po trybunach uciszając ich,a na klasówkach nigdy nie ściągałeś!

Nie wiem jak bym się zachował na jego miejscu, bo skąd mam wiedzieć Ale jak ktoś popełnia przestępstwo, to musi się liczyć z konsekwencjami. A na klasówkach ściągałem i liczyłem się z tym, że jak mnie złapią to dostanę pałę i brak możliwości poprawy tego sprawdzianu. I miałem wtedy mniej niż 17 lat :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(ciachu- ciach)

zabawne jest to, że o karaniu za złamanie prawa najgłośniej krzyczą Ci dla których karanie łamania innego prawa jest "białorusią"...

O, wypraszam sobie, ja bym chętnie wysłał różnorakich Litarów, Staruchów itp. na turnus reedukacyjno- rekreacyjny do jakiegoś kamieniołomu, wyrębu lasów, albo coś w ten deseń ;)

 

A co do Łukasza, to nikt mu za karę nie chce łamać nóg. Wiadomo, że on mechanizmu korupcji w polskiej piłce nie wymyślił, po prostu był gówniarzem i robił to co inni, nie wychylając się.

Ale jednak robił, smród pozostał i kara finansowa dla człowieka zarabiającego kwoty rzędu milionów ojro IMO nie jest karą wystarczającą, tym bardziej, że chodzi o występy w -Reprezentacji Polski- czyli, przynajmniej w teorii, najważniejszej drużynie w kraju, miejscu najwyższych standardów. Naszej światowej wizytówce, której (wg. mądrego selekcjonera) dobrego imienia nie mogą psuć np. zdegenerowani piłkarze, którzy wypili w samolocie o lampkę wina za dużo...

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza
Pierwsze to wykroczenie, drugie jest ścigane tylko z powództwa cywilnego, nikt nie broni iść na policje i poskarżyć się że ktoś Cię obraził.

Wydaje mi się że chyba jednak wiemy lepiej, a Ty wypowiadasz się na podstawie opinii z tvnu i agory.

 

wiesz lepiej o co mi chodziło? gratuluje talentu - szklana kula i możesz zarabiać miliony :sorcerer:

pojechałeś z tą agorą i tvnem tak, że nie wiem co napisać, bo znowu wiesz lepiej.

czytałem co masz/macie do powiedzenia na temat kibiców/kibicowania więc tak jak wcześniej napisałem - nie będę tego tematu poruszał.

 

niektórym (tak jak w.w.) nawet wyrąb lasu nie pomoże ;)

 

co do repry to jak nie zaczną wreszcie grać w przynajmniej podobnym ustawieniu, zwłaszcza w obronie, to żadna ilość polskich francuzów czy "przestępców" nam na euro nie pomoże...

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

rozumiem realia polskiej piłki lat 90 i to nie chodzi by Piszczka powiesić/ zamknąć w mamrze czy chioćby dożywotnio z piłki wykluczyć. Ale też nie nagradzajmy go! Bo jak dla mnie, gdybym miał okazje założyć koszulkę Reprezentacji Polski, to odebrałbym to jako wielki zaszczyt. A smieszą mnie też usprawiedliwienia włodarzy Borussi wobec działań Piszczka , ciekawe czy byliby tak sam przekonani, że jest ok, gdyby Piszczek podkładał sie w meczach Bundesligi

Odnośnik do komentarza

rozumiem realia polskiej piłki lat 90 i to nie chodzi by Piszczka powiesić/ zamknąć w mamrze czy chioćby dożywotnio z piłki wykluczyć. Ale też nie nagradzajmy go! Bo jak dla mnie, gdybym miał okazje założyć koszulkę Reprezentacji Polski, to odebrałbym to jako wielki zaszczyt.

 

Zakłada koszulkę reprezentacji Polski, żeby reprezentacja Polski miała lepsze wyniki. Jest to wyróżnienie o charakterze czysto sportowym.

 

 

A smieszą mnie też usprawiedliwienia włodarzy Borussi wobec działań Piszczka , ciekawe czy byliby tak sam przekonani, że jest ok, gdyby Piszczek podkładał sie w meczach Bundesligi

 

Oni uważają, że w Polsce tak po prostu jest, a u nich nie. No i obawiam się, że w dużej mierze mają rację, u nas naprawdę po prostu tak jest, a w Niemczech nie. Oczywiście stereotypy wyolbrzymiają różnice, Polska wbrew pozorom naprawdę szybko się poprawia, ale różnice te są widoczne. W polskiej piłce bycie buntownikiem wbrew gupim przepisom jest wręcz cool. Jest bardzo mały szacunek dla prawa. Niemcy zaś z reguły wymagają uczciwości nie tylko od innych, ale też od siebie. W Bundeslidze, Piszczek nigdy by po prostu w takiej sytuacji się nie znalazł.

 

 

Osobiście uważam, że kara pół roku jest odpowiednia. Z tego co wiem, to Piszczek miał się jej poddać, bez odwoływania, ale jakiś geniusz z PZPN go nakłaniał, żeby się odwoływał, to się wszystko da załatwić. Trochę żenująca sytuacja, ale psów na samym zawodniku bym nie wieszał.

Odnośnik do komentarza

ja tam jestem takim staroświeckim tradycjonalistą i uwazam, ze funkcje reprezentacyjne powinni reprezentowac ludzie bez karnych zarzutów. Me idealistyczne podejscie nakazuje mi nie zgadza sie na polityków z zafajdaną przeszłością karną, piłkarzom z zarzutami korupcyjnymi w reprezentacji też mówię "NIE".

 

 

___________________________________________

 

Dzis meczyk z Niemcami. Dla nas to jak zawsze mecz "o stawke", dla nich jestesmy tym, czym Kazachstan dla nas (piłkarsko) . Lew zapewne skład nie najsilniejszy wystawi, już wiadomo, ze nie zagra Ozil i Schweinsteiger.

 

Tym niemniej przegramy tak gdzies 3-1. Nie ma bata, nawet remis byłby cudem. Spójrzmy pragmatycznie - na każdej pozycji mają lepszego piłkarza.

 

To jest niemal pewne. Ale będę zadowolony jesli chłopaki powalczą, jesli cos fajnego zaprezentują - przede wszystkim chodzi mi o wolę walki. Bo to chyba wszystko co mogą zrobi w tym momencie, oczekiwanie zwyciestwa jest pobnoznym życzeniem ale zupełnie oderwanym od rzeczywistości

Odnośnik do komentarza

Niemcy mają najlepsze piłkarskie pokolenie od lat, i będącą mieszanką młodości i rutyny reprezentację kompletną, w której piłkarz z każdej pozycji jest znacznie lepszy niż jego polski odpowiednik, o trenerze, z litości dla Dyzmy, nie wspomnę.

Czym my mamy tych Szkopów straszyć? Sławkiem Peszką, czyli przeciętniakiem z klubu, który o włos uciekł spod spadkowej gilotyny?? To tak, jakby przeciwko Polsce, w jakiejś tam reprezentacji, jako podstawowy zawodnik grał Vladimir Boljevic z Cracovii, czy Matej Nather z Podbeskidzia. Wzbudza respekt?? Raczej nieszczególnie :unsure:

Nijak nie widzę szans na dobry wynik, jedyne (choć nieduże) pocieszenie jest takie, że akurat ja jestem dumnym posiadaczem niemieckiego obywatelstwa :hi:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ciezka sprawa, niemcy obok hiszpanii to najlepsza druzyna swiata. paradoksalnie fakt, ze wystawia drugi sklad to zla wiadomosc. takie szwajnsztajgery i ozile raczej graliby z nami na pol gwizdka, natomiast mlodziaki beda chcieli sie pokazac trenerowi. schurrle i goetze prawdopodobnie beda objezdzac naszych obroncow niemilosiernie.

 

mimo, ze jestem fanem niemieckiego futbolu to trzymam kciuki za bialo czerwonych.

Odnośnik do komentarza

- Nie satysfakcjonuje mnie już gra dwoma defensywnymi pomocnikami, bo wraz z czterema obrońcami mamy wówczas aż sześciu defensywnych zawodników na boisku. To za dużo, przeanalizowałem wszystkie nasze mecze od 2008 roku i doszedłem do wniosku, że tą metodą nie sprostamy Hiszpanom. To my musimy ich atakować, zepchnąć ich do defensywy. Taki ofensywny system przetestujemy z Polską. Zagramy pięcioma ofensywnymi graczami z Mirosławem Klose na szpicy - tłumaczy Loew. I dodaje n łamach "Kickera", że chcąc przekonać swoich piłkarzy nową taktyką, zastosuje ją właśnie z Polską, bo przeciwko grającej defensywnie i głównie broniącej się drużynie powinna ona przynieść natychmiastowy efekt i zachwycić wszystkich. - Musimy na boisku bardziej dominować, być jeszcze pewniejsi siebie i grać jeszcze bardziej automatycznie. Takiej gry będę wymagał w meczu z Polską - stwierdził.

 

 

kurde, brzmi groznie.

Odnośnik do komentarza

Volksdojcz! (to do Wilekiego K) ;)

(...)

Oj, inaczej będziesz śpiewał, kiedy pewnego dnia Posen wróci do niemieckiej macierzy :P

A na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że w mojej rodzinie estyma wobec Państwa Niemieckiego raczej zaczynała się i kończyła na odbieraniu renty wcielonego do Wehrmachtu dziadka.

 

Coby nie robić offtopu, to obstawiam ładny wynik bramkowy, np. 2-1, może 3-1 dla Niemców

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

Volksdojcz! (to do Wilekiego K) ;)

(...)

Oj, inaczej będziesz śpiewał, kiedy pewnego dnia Posen wróci do niemieckiej macierzy :P

A na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że w mojej rodzinie estyma wobec Państwa Niemieckiego raczej zaczynała się i kończyła na odbieraniu renty wcielonego do Wehrmachtu dziadka.

 

Coby nie robić offtopu, to obstawiam ładny wynik bramkowy, np. 2-1, może 3-1 dla Niemców

 

Objawił nam się forumowy donek xD

Odnośnik do komentarza

Hahaha, teraz wiadomo dlaczego nie podoba mu się protest :D

 

Nieładnie nieładnie ;)

 

Czyli rozumiem sami pesymiści, skoro wyniki po 1-3 ? ;>

 

Orson, przybywaj!

 

 

na poprzedniej stronie napisąłem, ze przegramy 3-1 :blum2:

 

jestesmy słabsi piłkarsko, cuda zdarzają sie rzadko- jak zremisujemy chocby to bedzie cud. Jednak jesli chłopaki powalczą, stworzą jakies sytuacje, będą sie starac agresywnie odbierac piłki, będą wychodzic na pozycję- to NAWET JAK PRZEGRAMY TO DOCENIE ICH STARANIA

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Jest jedna recepta dla Reprezentacji Polski- atakować. Sztab szkoleniowy oraz piłkarze muszą zrozumieć, że są zbyt słabi, by bronić wyniku, więc musimy ciągle iść do przodu, nieustannie atakować. Jedyny przepis by wygrywać przy takiej obronie, to strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.

Edytowane przez ZUS_PL
Odnośnik do komentarza

Jest jedna recepta dla Reprezentacji Polski- atakować. Sztab szkoleniowy oraz piłkarze muszą zrozumieć, że są zbyt słabi, by bronić wyniku, więc musimy ciągle iść do przodu, nieustannie atakować.

Ofensywnie wyszli na Hiszpanię. Jak się skończyło każdy pamięta.

 

Jedyny przepis by wygrywać przy takiej obronie, to strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.

 

Genialne

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiecie co, jak ja widze Smude w tym jego nieodlacznym dresiku, i jego zlotouste wypowiedzi, to sie zastanawiam z jakiej planety ten czlowiek pochodzi. Ja rozumiem, ze selkcjoner nie musi byc wygadany, i nie musi byc salonowcem, ale niech mowi z sensem. Po kazdej jego konferencji zastanwiam sie o co mu k*&a chodzi. Niech przynajmniej sprawia wrazenie, ze wie na jakim stanowisku pracuje, i wie jak poprowadzic ta kadre. I tu nie chodzo o ten jeden filmik, ktory wam podaje, lecz o te wszystkie jego wystepy.

 

http://www.sport.pl/sport/10,67450,10235896,Smuda_w_tarapatach___nie_mowilem__ze_Niemcy_to_farbowane.html

Odnośnik do komentarza

Jest jedna recepta dla Reprezentacji Polski- atakować. Sztab szkoleniowy oraz piłkarze muszą zrozumieć, że są zbyt słabi, by bronić wyniku, więc musimy ciągle iść do przodu, nieustannie atakować.

Ofensywnie wyszli na Hiszpanię. Jak się skończyło każdy pamięta.

 

Jedyny przepis by wygrywać przy takiej obronie, to strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.

 

Genialne

 

Według Ciebie powinniśmy się bronić i czekać na kontry ? Genialne posunięcie, gdybyśmy mieli obronę, która jako tako radzi sobie z prostymi sytuacjami, takimi jak choćby wrzut piłki z autu na pole karne. Wyprowadzę Cię z błędu- nie mamy.

 

Dlatego nie ma sensu bronić się, mamy w miarę dobrych zawodników w ataku, którzy mogą szarpnąć, ale nie mamy oprócz nieszczęsnego Piszczka, żadnego defensora z prawdziwego zdarzenia.

 

Tak, wiem, że to jest genialne, w końcu parafrazowałem Kazimierza Górskiego :)

Edytowane przez ZUS_PL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...