Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kamera rodem z Actua Soccer rulez była :D

No ale zarobił PZPN więcej, wygraliśmy z potężna Białorusią więc wszyscy są zadowoleni.

 

 

 

he he, dokładnie mi sie z tą gra skojarzyła

 

no w Fifie 12 tez taka jest ( a i to trzeba zrobic zbliżenie) i jest nie funkcjonalna;-)

 

 

 

no a meczyk całkiem niezły, jest szansa by z tych kopaczy ukuc solidną druzynę

 

jednak jesli ktos liczy, ze staniemy sie nagle potentatem to niech liczy dalej

Odnośnik do komentarza

Piłkarska reprezentacja Węgier zamiast Rosji będzie rywalem Polaków w towarzyskim meczu 15 listopada w Poznaniu - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska. Cztery dni wcześniej kadra Franciszka Smudy zagra we Wrocławiu z Włochami.

 

http://euro2012.wp.pl/title,Wegrzy-rywalami-reprezentacji-Polski,wid,13902993,wiadomosc.html

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wiadomo, że teraz wokół reprezentacji jest taki klimat, że na koszulki byłaby jazda nawet gdyby były zrobione z puchu kanadyjskich gęsi przeplatanego bangladeskimi złotymi nićmi, ze wzorkiem na piersi wybranym w głosowaniu sms. Weszło to dziennikarskie dno dna, więc i ich podgrzewanie atmosfery mnie nie dziwi.

 

Ja się Jacyków nie nazywam, czasem obejrzę Top Model i tyle, jeśli chodzi o fachowość w kwestii mody- jak dla mnie ten wzór może być: prosty, schludny, 'niewydziwiony' i pewnie wygodny dla piłkarzy. Całkiem oki.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że nie ma Orzełka. Zbieranina tych śmiesznych piłkarzy na to nie zasługuje. Przykład:

 

Piątkowe spotkanie z Włochami rozegrane zostanie 11 listopada, czyli w dniu święta Niepodległości. Matuszczyk pytany przez dziennikarzy czy wie, z czym w Polsce związana jest ta data, przyznał, że nie. Urodzony w Gliwicach, ale posiadający polskie i niemieckie obywatelstwo piłkarz, podkreślił jednak, że zakładając biało-czerwoną koszulkę z orłem na piersi zawsze czuje szybsze bicie serca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...