Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skoro tak słaby piłkarz jak Arkadiusz Milik gra w pierwszym składzie potężnej Reprezentacji Polski, to jak słabi muszą być jego konkurenci na tej pozycji? aż strach pomyśleć

 

Milik bo wstrzelil sie dobrze czasowo w kadre bo w 2014 nikt procz lewego nie istnial. W tamten czas teodorczyk dopiero zaczynal budowac swoja pozycje w dynamie kijow.
Odnośnik do komentarza

Lewy jak sie wybil xD Oszust yebany jak mozna go podziwiac.

 

 

 

Moim zdaniem również to był mecz poniżej możliwości. Wygraliśmy 3:0 bo gra się tak jak przeciwnik pozwala, ale jakby zamiast Kazachów był inny zespół to znowu nasi by grali tak jak w piątek. Coś tam szwankuje w tej drużynie niestety. Stracili pewność siebie, grają jakoś niespokojnie, nerwowo.

Nic dodac, nic ujac.

 

 

Ale Lewandowski i tak smiec.

 

Mejm o co ci chodzi z tym Lewndowskim bo nie bardzo łapie? Jakiś zly dotyk w dzieciństwie czy co?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ku,rwa je,bać ten portal laczynaspilka.pl. 10.09 założyłem tam konto, żeby dostać kartę kibica. Wypełniłem wniosek, zrobiłem przelew, po 3 dniach komunikat, że ODRZUCONY. Dzwonię na infolinię (infolinię aliorbanku, nie ku,rwa laczynaspilka gdzie zalozylem konto), babka jedyne co ma mi do powiedzenia to "proszę spróbować jeszcze raz". Okej, składam drugi wniosek, dla pewności robię dwa przelewy potwierdzające, czekam 2-3-4-5-6-7-8 dni. Po 8 dniach dostaję potwierdzenie, wniosek przyjęty, otrzymuję numer karty kibica. Teraz pozostaje założyć konto na 3 portalu (najpierw laczynaspilka, potem aliorbank, teraz kupbilet), zakladam konto, próbuję wpisać numer PESEL, ktory jest potrzebny aby wpisać numer karty kibica i móc kupować bilety, ale oczywiście jest z tym ku,rwa problem. Kopiuje SWÓJ numer pesel z umowy z bankiem, którą jak widać zawarłem, wklejam na stronie KUPBILET i mam komunikat, że numer PESEL nieprawidłowy, prosimy o kontakt z portalem laczynaspilka.pl :) Pier,dole to i usuwam te konta. Chyba poj,ebalo tego bońka. 

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

milik juz po kolejnej operacji czyli na dwa najwazniejsze mecze eliminacji wracamy do durnego pomyslu z samym lewym z przodu, ktory nigdy sie nie sprawdzal

 

 

Poza tym że jedyne od wielu lat przekonująco wygrane mecze z krajem mającym profesjonalnych piłkarzy, czyli dwumecz z Rumunią, były grane w ten sposób?

 

Na razie to "nigdy" to konkretnie tyle chyba znaczy, że nie sprawdza się przeciw reprezentacji Danii.

 

Poza tym 4 mecze i 12 pkt., poracha (plus grano tak w meczu ze Szkocją gdy było 2-1 dla Szkocji, a jak zszedł Milik i zrobiono 4-3-3 to Polska wyrównała).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

samotny lewy na przodzie za smudy i fornalika to byla tragedia, ta repre zaczelo sie dopiero przyjemnie ogladac jak przy eliminacjach do euro do lewego nawalka dal milika, no chyba nie ma czlowieka co nie twiedzi, ze kadra gigantycznie zyskala gra dwojka napastnikow nawet pomimo marnowania tych okazji przez milika

Odnośnik do komentarza

Może nie ma takiego, co tak nie uważa, ludzie swoje uważają, zwróciłem tylko uwagę na faktyczne wyniki. Z ostatnich 5 lat. Co uważam za sensowniejszy zakres niż cofanie się do innych selekcjonerów. W ostatnim czasie przed Nawałką, w kilku ostatnich decydujących meczach o punkty grali m.in. Sebastian Boenisch, Wasilewski, Daniel Łukasik, Radosław Majewski, Ludovic Obraniak, Adrian Mierzejewski, Jakub Warzyniak, Eugen Polanski, Wojtkowiak, Celeban na prawej, Jędrzejczyk na stoperze, Mariusz Lewandowski, Waldemar Soobta czy Jakub Kosecki, więc nie uważam tego za lepszy argument za tym, że wszystko poza 4-4-2 "nigdy się nie sprawdza" niż faktyczne wyniki ustawienia 4-3-3 (zupełnie innego niż 5-10 lat temu swoją drogą, trendy taktyki itp.) już za czasów Nawałki, z ostatni lat. A te wyniki są... no nie są "zawsze" złe, to na pewno. A powiedziałbym, że ogólnie dość dobre. Z Danią nie wyszło. Z resztą rywali były wygrane. W tym najbardziej przekonujące wygrane jakie pamiętam polskiej kadry, z Rumunią.

 

 

Jak dla mnie to mała kwestia sama w sobie, kto inny może robić to co Milik, mniej więcej. Jest trochę więcej piłkarzy w jedenastce... tak jedenastu. I więcej zależy od rywala. Na Euro było podobno super, ale można by spytać, czy m.in. bez Krychowiaka i z duetem Pazdan-Glik w formie z ostatnich spotkań też by było na Euro tak super, tylko dlatego że Milik by grał. Ja... nie wiem. Nie mam aż takiej pewności.

 

 

 

Swoją drogą, duet Lewandowski-Milik jako pierwszy wystawił Fornalik, w meczu z San Marino w marcu 2013. Opinie ekspertów internetu były po tym meczu miażdżące, a Milik został w większości uznany za najgorszego na boisku. Ogólnie fajnie się czyta fora z 2013 czy 2014 roku, ten temat też. Wszyscy tacy pewni różnych ciekawych rzeczy, które dzisiaj w pełni przechodzą próbę czasu.

 

 

 

A na osamotnienie Lewandowskiego na połowie rywala wiele lat temu sam rozpaczałem, ale kadra Nawałki z czy bez Milika tak nie gra, jest m.in. Grosicki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wyjeżdżam wczoraj z parkingu przy lotnisku w Gdańsku, zacięły się bramki przy wyjeździe, ogólnie inba, zakorkowało się, ludzie się gotują. Obok stoi Bentley, koleś nie wytrzymał, wysiada, patrzę, a to Peszko xd Skurczysyn dokuśtykał, próbował naprawić czytnik sam, ale nie dał rady, no nie wiem, co tak słabo.

 

To tak jakby ktoś się zastanawiał, co porabia nasz reprezentant - serwisuje biletomaty.

Odnośnik do komentarza

Już w czwartek zaczynamy ostatnie mecze eliminacji, które wobec porażki z Danią i podobno beznadziejnego stylu dominacji nad kimś tam potem nie wydają się tylko formalnością. W każdym razie - to powinny być ostatnie mecze o stawkę aż do czerwca... 

 

Tradycyjnież przypomnijmy, że poza może Rumunią, tak naprawdę Polska w meczu z nikim kto umie grać w piłkę nigdy nie była wyraźnie lepsza. Tak że - nie ma powodu oczekiwać, by mecze miały być łatwe.

 

DK4iwvoXkAAP3tF.jpg

 

 

 

Jak widać, Milika zastępuje w gronie Stępiński, no i oczywiście powraca Krychowiak, co uważam za bardzo dobre dla kadry wieści. Dobre opinie za ostatnie mecze zebrał Makuszewski, który może zastąpić Błaszczykowskiego na skrzydle. Jedyną zupełnie nową twarzą jest Damian Kądzior, który podobno wymiata w Górniku. Ta.

 

 

Brak Jędrzejczyka. Niby dobrze nie grał, ale Rybus nie brzmi dla mnie pewnie. W klubie nie jest w wielkiej formie. Na kadrę może starczy.

 

Ogólnie nadal uważam 4-3-3 (z Krychowiakiem, nie Mąką) za najsilniejsze ustawienie, na jakie Polskę zazwyczaj stać, pytanie tylko co np. z Pazdanem, być może miarka słabej formy naprawdę się przebrała i pora zacionkować.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...