Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tez widze proges bo po 2 min wymiany podan miedzy obroncami a potem obroncami i pomocnikiem jakies tam sytuacje strzeleckie byly. No ale w sumie gra sie tak jak przeciwnik pozwala wiec pewnie to wina czechow.

 

Ta nasza gra jest do bolu przewidywalna. Nie ma kreowania gry czy szybkich decyzji zeby kogos wypuscic. Jezeli tam nie pojawi sie ktos mlody i wybitny jak swojego czasu Blaszczykowski czy Lewy, ktory bedzie ciagnal te druzyne, to zapraszam na lata ogladania takiego piachu.

Odnośnik do komentarza

Bachata tiki taka. 

 

1 hour ago, PiotrekP said:

lewy widzi progres chyba na swoim koncie bankowym, bo znowu grał piach. Wiecie ile goli strzelił lewy na wszystkich turniejach w których brał udział? SIEDEM. Ale przecież to rekordzista pod względem goli dla kadry. 

 

Nie chce mi się szukac, ale ile goli strzelila na tych turniejach Polska? Pewnie ze 20, więc ciężko to zlym bilansem nazwać,bez przesady. 

Odnośnik do komentarza

Wyglądało to momentami lepiej niż za kaszlącego dziada z Portugalii. Ale na sukces w barażach to nie wystarczy. Ten zespół i tak nie zasługuje by grać na Euro.

 

No i ten Robercik, który stopuje akcje. Co dostaje piłkę przed polem karnym, to nie wie czy się chce zastawiać, kiwać, strzelać czy zesrać. Gówno z tego wychodzi zawsze. Mógłby sie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

Pordiż jeszcze nie przegrał meczu w kadrze :sonkassie:. Także kadra się rozwija :kekw:. Tak na poważnie to można dużo przyjemniej spędzić wieczór niż oglądać tych przepłaconych tak zwanych profesjonalnych piłkarzy….

 

Chyba że ktoś jest fanem, masochista i ogląda te kaly sportowe i inne wystawy, godziny pierdolenia na YT, zakrzywianie rzeczywistości hype i ślepa wiara ze tym razem będzie dobrze. Ja ten widok mam codziennie bo mój lokator to właśnie tego typu gość. Nie ma dnia żeby nie obejrzał polskiego kanału na YT o polskiej piłce a i tak gòwno się zna…..

 

Uff ulało się że mnie no ale takie procedury…..

Odnośnik do komentarza

Polska gra w barażach, było to mówione wiele razy. Nawet jakby miała 0 punktów, to poprzez bycie w Lidze Narodów A ma baraże, bo nie będzie 4 ekip wyżej notowanych od Polski, które odpadną. Możliwe nawet że nie będzie ani jednej.

 

Teraz wydaje mi się (ciężko to ogarnąć), że w barażach Ligi A będzie Polska, Walia lub Chorwacja (zależnie kto odpadnie, faworytem Chorwacja), Estonia i ktoś tam wylosowany z Ligi B.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy przejrzeć pierwszą stronę tematu "Euro 2024". Śmiechu było co niemiara he he... 

 

 

Chorwacja już bardzo blisko awansu, wydaje się że w barażach Polska, Walia, Estonia i Ukraina/Finlandia/Islandia/Włochy. 

Estonia i Walia to by były takie "łatwe" baraże, zdaje się, ale sprawiedliwe, bo Walia to pewnie najwyżej rozstawiona ekipa, która nie awansuje. No i nie wiem... w meczu na 90 minut, z dogrywką, Polska może pokonać taką Walię? W sumie kto to wie.

Odnośnik do komentarza

Brzęczek utrzymał się w 2021, po serii remisów i jednobramkowych porażek "w bardzo smutnym stylu" z Holandią i Włochami i dwóch zwycięstwach z Bośnią. Jakie były komentarze, wiadomo. Nie można było się zadowalać taką przeciętnością, no to się nie zadowalamy.

 

Potem w następnej edycji podobnie utrzymanie uzyskał Michniewicz, poza jednym 1-6 z Belgią w podobnym stylu, bronienie się i "nieinspirujące, smutne że ich to zadowala" mecze z Belgią i Holandią oraz pokonanie dwukrotnie Walii. Która nieustannie wydaje się poprzeczką, skoro bardzo możliwe, że będzie przeciwnikiem Polski w barażach o Euro hehe.

 

Potem Mundial, bardzo smutny i żenujący, bo Polska ledwo zremisowała z Meksykiem (który po 1982 zawsze wychodził z grupy na Mundialu, a wtedy było dużo mniej zespołów. Ot fakt). Przegrała smutno z Argentyną, jak tak można, że Polska z Argentyną nic nie pokazuje i żałość, no nie można się tym zadowalać.

 

No to nie można się zadowalać, przyjmuję zakłady jak długo będzie taka wredota, że zawsze akurat taki trener będzie, że się będzie zadowalał. Może jakiś prawdziwy fachowiec z zagranicy potrzebny, itd. Ktoś kto nie będzie po meczach mówił że duma i progres tylko normalnie mówił jak jest. Pewnie trenerem powinien być Leo Beenhakker z meczu z Portugalią, albo Nawałka z meczu z Portugalią, wtedy jakoś lepsza kultura była, w tych meczach. Kulesza tego nie zrobi bo zły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...