Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko możliwe, wystarczy, że Robert będzie akurat miał te 2 ostatnie tygodnie formy w karierze, komuś wyjdzie wrzutka, Betoniarek nic nie zawali i jeszcze tylko parę zmiennych :reggie:

Śmieszne ogólnie, że tak wzdychają ludzie bo Brzęczek, bo Sousa, bo Nawałka, no kurwa po prostu piłkarze nie kopali się po czołach, Lewandowskiemu piłka nie odskakiwała w każdym przyjęciu, obrona nie podarowywała bramki co mecz, a jeszcze mieliśmy jakiś w miarę kreatywnych skrzydłowych. Jedyne co łączy tamte kadry i obecną to że Zielińskiemu nadal nie przeskoczyło.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No jak po meczu z Czechami Probierz im w szatni dał motywacyjną gadkę, że zagrali dobry mecz i idzie w dobrym kierunku to nie wiem, o co tutaj chodzi. Chwalić takie stadio balasów za chujowy mecz, no nie rozumiem takiego podejścia i nie wiem jakby mogło być lepiej z takim rozumowaniem. Chyba, że naprawdę zrealizowali jakieś swoje podstawowe założenia, a efekty mają przyjść potem, ale to już chyba słyszeliśmy xd

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, krupek said:

No jak po meczu z Czechami Probierz im w szatni dał motywacyjną gadkę, że zagrali dobry mecz i idzie w dobrym kierunku to nie wiem, o co tutaj chodzi. Chwalić takie stadio balasów za chujowy mecz, no nie rozumiem takiego podejścia i nie wiem jakby mogło być lepiej z takim rozumowaniem. Chyba, że naprawdę zrealizowali jakieś swoje podstawowe założenia, a efekty mają przyjść potem, ale to już chyba słyszeliśmy xd

 

Selekcjonerzy wychodzą z założenia, że to piłkarzyny to święte krowy i nie można im powiedzieć nic złego bo popadną w depresję jak betoniarek w southampton. "mowiłem im głowa do góry" no kurwa, głowy w piach na buty patrzeć czy gówna w korkach nie macie bo takie gówno gracie :daddy:

Odnośnik do komentarza

Najgorsze, że oni wszyscy w to wierzą, Baciata też opowiadał po meczu, że gramy coraz lepiej :reggie: Takie towarzystwo wzajemnej adoracji, selekcjoner wie, że jak będzie jebał piłkarzy to zaraz się paru spruje w mediach i zaraz go z kadry wyjebią bo nie ma atmosfery, piłkarz nie skrytykuje taktyki, gry czy kolegów bo go zaraz nie powołają, albo nie będą chcieli grać na zgrupowaniu na plejstejszyn.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Polska Estonia w Warszawie pewna na 90%, Chorwaci by musieli dzisiaj przejebać z Armenią, co w dalszym ciągu możliwe.

 

Potem zwycięzca Walia - Ukraina/Finlandia/Islandia (tutaj chyba rzut monetą, czy jak :D?) Co to Uefa odjebało z ligą narodów i barażami to ja nie wiem 

 

21 marca Polska- Estonia Warszawa

 

26 marca finał (gospodarz będzie losowany)

Odnośnik do komentarza

Baraże marzeń, awans pewny. Założę się, że taka myśl zakiełkuję najpóźniej jutro w głowie Kuleszy, Prodiża i większości piłkarzy.

 

Sam system ligi narodów i baraży jest idiotyczny, Norwegia nie zagra na przykład w barażach, bo przez wykluczenie Rosji z ligi narodów do końcowej klasyfikacji, na podstawie której były rozstawiane baraże nie były brane pod uwagę punkty zdobyte z ostatnią drużyna w danej grupie :kekw: Więc zwycięstwo ze Szwecją z zeszłego roku nie zostało im zaliczone do tej klasyfikacji i nie zagrają nawet w barażach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...