Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, krupek napisał:

Jeszcze oficjalna odsprzedaż i bilety w trybie follow my team jak już pełne grupy po barażach będą.

 

image.png.1a08e207b6822369f8fad022a0a566bd.png


a daj spokój - zapisałem sie jak tylko można było na pierwsza fazę Zanim dostałem maila "przykro mi, nie ma biletów" to na redditcie już odsprzedawali z marżą 50% :/. Kurestwo straszne z tymi biletami - nie tylko jesli chodzi o mecze

Odnośnik do komentarza

To jak tam dzisiaj?

 

Wymęczone 1-0 i obrona Częstochowy przez ostatnie 10 minut, gdy potężna Estonia gniecie nas.

 

Dogryweczka, karne, Robercik nie trafia w decydującym i przegrywamy 4-5 :leo:

 

Czy może gładkie 5-0 i jutro wszystkie media w kraju piszą że tak rodzi się przyszły mistrz Europy :kaz:

Edytowane przez Sep
Odnośnik do komentarza

Szczerze mowiac nawet nie wiem co jest dzisiaj grane. Eliminacje, liga narodow,? Stracilem zainteresowanie i tym sportem i ta ekipa. Obejrze dla beki jak zawsze i tyle.

 

Ciekawe czy tylko ja tak mam, czy moze spada zainteresowanie sportami ogolnie bo mlodzi teraz za rozrywke uwazaja patogale albo comentary gdzie wardega siedzi w zonobijce i powie 3 zdania raz na 10min.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Figaro said:

Spada zainteresowanie piłką nożną w Polsce.

 

Niespecjalnie. Oglądalność ekstraklasy np rośnie, zarówno na stadionach jak i w telewizji. W rundzie jesiennej mecze Lecha czy Legii w canal+ oglądało średnio ok 100.000 osób, z tego co pamiętam to wzrost o około 10% w porównaniu z poprzednim sezonem. 

 

Na stadionach nawet więcej 

 

Quote

Sezon 2023/24 jest drugim z rzędu, w którym frekwencja skokowo rośnie. W poprzednich rozgrywkach liczba kibiców na stadionach była wyższa o 30%, a w obecnym wzrost wyniósł jak dotąd kolejne 33,8%

 

Spadła na pewno oglądalność reprezentacji (co nie dziwi), przez to spadła też z rowerga Liga Mistrzów w TVP, ale to nadal było około miliona widzów na mecz. Poniekąd pewnie wynika to z przesytu, ilość meczów które można oglądac w weekendy to kilkaset, w tygodniu też się znajdzie prawie codziennie coś.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bartg napisał:

 

Niespecjalnie. Oglądalność ekstraklasy np rośnie, zarówno na stadionach jak i w telewizji. W rundzie jesiennej mecze Lecha czy Legii w canal+ oglądało średnio ok 100.000 osób, z tego co pamiętam to wzrost o około 10% w porównaniu z poprzednim sezonem. 

 

Na stadionach nawet więcej 

 

 

Spadła na pewno oglądalność reprezentacji (co nie dziwi), przez to spadła też z rowerga Liga Mistrzów w TVP, ale to nadal było około miliona widzów na mecz. Poniekąd pewnie wynika to z przesytu, ilość meczów które można oglądac w weekendy to kilkaset, w tygodniu też się znajdzie prawie codziennie coś.

I bardzo dobrze, niestety wśród dzieci sport (zarówno uprawianie) jak i oglądanie (które jednak poniekąd wciąż zachęca do uprawiania, a na pewno bardziej niż oglądanie patostreamów na Yt z telefoniku...) to nie jest już coś, co pojawia się naturalnie. 

Odnośnik do komentarza

Dostaniemy w dupę 0:2 po indywidualnych błędach obrońców. Nasze orzełki wyjdą z obesraną zbroją na murawę i będzie panika-gejming z szybkim pozbywaniem się posiadania. Robercik oczywiście kontuzja w 30. minucie.

A nawet jeśli wygramy, to potem jest Walia lub Finlandia. Z Walią praktycznie nie mamy szans, solidna ekipa i walczaki, natomiast Finlandia - będzie ciężko grać z nimi na wyjeździe. 

Edytowane przez Shankor
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...