Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zgadzam się, nie chce siać zamętu ale nasi nic nie pokazali. Może pożytek będzie taki że Jeleń i Sagan zadomowią się w kadrze.

 

 

Klopot w tym obaj to zadna rewelacja. Nadaja sie moze na zmiennikow ale nie na pierwszy sklad. Na dzien dzisiejszy numerem jeden jest Brozek choc kiedys nigdy bym nie uwierzyl ze tak o nim przyjdzie mi napisac... No i wyobrazam sobie jesli juz mialabyc para napastnikow to jako drugi wybor duet Ebi/R. Lewandowski...

 

Szkoda ze Janczyk nam sie nie rozwija. Kolejny swietny talent, ktory poszedl w zlym kierunku...

Odnośnik do komentarza
Nikt nie porusza słabej gry Perejro. A IMHO nic nie pokazał [poza walką o piłki które stracił]. fakt, parę razy dobrze podał ale hmm, no tak jakby na boisku nie istniał. Przynajmniej ja go nie zauważałem.

Ja się dziwię, że on gra, jest totalnie bez formy. Przecież może go Boguski zastąpić, uważam że ten chłopak, to jeden z lepszych zawodników w polskiej lidze.

Odnośnik do komentarza

Tylko wraz z polskim obywatelstwem "dostał" polską technike, z meczu na mecz coraz słabiej gra technicznie, nawet piłki przyjąć nie potrafi - nie przewyższa w tej kwestii Polaków, coś się z nim niedobrego stało. Słabiak po prostu, więcej traci niż zyskuje, i na ogół jak on ma piłke to wszyscy licza na to, że jej nie zgubi i od razu wyjazd do przodu - co grozi kontrą bolesną. :(

 

Perejero mówie nie, Benkowi też. Trzeba poszukać lepszych alternatyw, póki jest na to czas (do jesieni). Aha, mam nadzieje, że jak Brożinho wróci to Sosin wyleci z kadry, ogólnie to nawet nie wiem czemu akurat on zastąpił Brożka, są inni - lepsi, np. sam Sagan. A zamiast kolejnego napadalca trza było wziąść jakiegoś obrońce lub najlepiej pomocnika.

 

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie decyzje Leo są strasznie poj.ebane. Trzeba poszukać jakiegoś innego trenera, jakiś Benitez, czy inny Eriksson, no ktoś równie dobry co Leo, któremu już najwyraźniej się odechciało Polski i liczy tylko na swoje dwie bańki od Laty.

 

edit: Bo co jak co, ale kase to PZPN mógłby skombinować na jakiegoś gwiazdora.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
Boguski strzelił 2 gole i miał ładne podanie. Fajnie zagrał, ale to San Marino. Poza tym nie pokazał się specjalnie, nie kreował.

 

A Roger piłkę przy nodze miał cały czas, dla mnie był niesamowity bo się palił do podań, wystawiał, rozgrywał, asystował.

Nie opieram się tylko na meczu z San Marino, obserwuję go od pewnego czasu iajk dla mnie Boguski>Roger i tak od dłuższego czasu. Roger jest lepszy, gdy ma formę, a ją chyba zapomniał w Austrii.

Odnośnik do komentarza

bo w Austrii miał nadzieje, że się ktoś po niego zgłosi i uwolni się od Legii, a teraz to nikt nawet nie przyjedzie na mecz Polaków, co by talenty pooglądać. Mecz wyglądał tak a nie inaczej, tylko dlatego, że skompromitowali się w Belfaście, gdyby nie to było by skromne 2-0 3-0, a tak cisnęli żeby pokazać jacy to oni są fantastyczni. Powinni to wygrać około 16-0, bo San Marino stało i myślało o Krakowie. No cóż, 4 mecze o wszystko przed nami. Wygramy je to wchodzimy.

Odnośnik do komentarza

Roger slabo?

Chlopaki chyba jednak inny mecz ogladaliscie. Skrzydla graly bo caly czas je Roger uruchamial.

Nie bylo akcji, ktorej by Roger nie zaczynal.

Roger potrafi przytrzymac pilke, gdy inni nie wiedza co z nia zrobic to graja do Rogera. Niestety duzo musi wody uplynac zanim Boguski osiagnie poziom Rogera bez formy... Poza tym Boguski juz mial szanse grac w reprezentacji i nie bylo to San Marino... Jakos wtedy nie pamietam zachwytow...

 

Warto przesledzic statystyki kluczowych podan. W reprezentacji chyba nigdy nie bylo takiego zawodnika srodka pola jak Roger z taka iloscia kluczowych podan na mecz.

 

 

 

Jedyny pomocnik w Polsce ktory moze sie z nim rownac, badz go przewyzsza to ... Stilic. Z wiadomych przyczyn w reprezentacji nie zagra.

Odnośnik do komentarza

Jak mozna sie zachwycac wygrana z San Marino. Jak wysokie by ono nie bylo.

 

Najwazniejszy mecz w marcu to byl z Irlandia i dali dupy,

 

I to dali tak strasznie Dupy ,ze nawet po 6 piwach w barze nie dalo sie tego ogladac.

 

Odkupic winy za porazke z Irlandia maga tylko wygrywajac wszystkie pozostale mecze.

Cel jest jeden Awans,

 

A zwyciestwa z San Marino byly wliczone jeszcze przed rozpoczeciem eliminacji.

 

Boguski ? A co on pokazal? Strzelil 2 gole w meczu gdzie kazdy inny zawodnik pewnie tez by je strzelil.

 

Roger duzo bardziej pozyteczny akurat w tym meczu, bo to 10-0 nie bylo by gdyby wlasnie on nie rozprowadzal tych pilek po skrzydlach i nie rozpraszal obrony.

 

Nie mozecie patrzec ze strzelec 2 bramek jest lepszy bo strzelil gole.

 

Napastnicy w 90% tylko dostawiaja noge i spijaja smietanke jaka wypracuja pomocnicy.

 

Popatrzcie na przyklad Barcelony dla porownania.

 

Hanry Eto i Messi - owszem fenomenalni ale patrzcie jak slabo sie prezentuje barcelona gdy w srodku zapraknie Xavi i Iniesty.

 

 

Tak samo w Polsce. Bez dobrego rozgrywajacego to napastnicy by mogli sobie postac pod polem karnym i poczekac na pilke z nieba

 

Odnośnik do komentarza

http://www.sport.pl/pilka/1,65046,6459558,...rzem_roku_.html

 

Zabawny wywiad ze Smolarkiem. Facet szpanuje, jakby normalnie strzelił 4 gole grając przeciwko piłkarzom, a nie listonoszom i w ogóle uratował polską reprezentację. "Bramki w reprezentacji są ważniejsze niż w klubie", lol, jakbym nie umiał nic strzelić w klubie to też bym tak mówił.

Odnośnik do komentarza

Wystarczy ze sie porowna z reszta kadrowiczow i trudno by nie mial wysokiego mniemania o sobie.

Do tego na lawie siedzi w klubach do ktorych nawet na podawaczy pilek Polacy szans nie maja (mowie o zawodnikach z pola)...

 

Takiej bramy jaka strzelil San Marino z powietrza to chyba nikt z naszych "technikow" by nie ustrzelil... Polamali by sie...

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Jeśli tak to przepraszam.

Zwod Jacka na zamach jest tak oryginalny i nieprzewidywalny, ze wszyscy daja sie na niego nabrac.

Edytowane przez Oliwka - Wosku Królowa.
Odnośnik do komentarza

oryginalny na pewno,a nieprzewidywalny również i dla niego. ostatnio po meczu z Irlandią na "n" był wywiad z Jeleniem,on ma jakiś problem z wymową?ciężko było go zrozumiec. Podobno ma straszne problemy z nauką języków i może mu się wszystkie pomieszały :) Smolarek prawie całe życie spędził za granicą,a ma lepszą wymowę...

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka - Wosku Królowa.

Narzekaja na Jelenia, ze tyle lat we Francji a nic nie potrafi po Francusku powiedziec.

Z Polskim zreszta tez ma problem, widzialam ten wywiad. Dziwne seplenienie ^_^

Edytowane przez Oliwka - Wosku Królowa.
Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek

Jesli chodzi o awans, to będzie mimo wszystko o to bardzo ciezko. Nawet jesli mowimy juz tylko na temat strefy barażowej (2gie miejsce). Jak na razie, wygralismy zaledwie jedno spotkanie, z rywalem trudniejszym, niz San Marino, w sumie tracąc z innymi az 8 pkt (co będzie sie liczylo w przypadku gdy zakonczymy grupe jako wicelider).

 

Osoboscie, z taką grą, czarno to widze, ale nadzieje umiera ostatnia ; )

Odnośnik do komentarza

moim zdaniem raczej zmiana jest potrzebna,leo miał już sporo czasu i dużo nie zmienił. pamiętacie jego pierwszy mecz z Finlandią? i teraz ostatnio z Irlanią(bo San Marino to B-klasa była).stoimy w miejscu.... nadal nie mamy żadnego stylu gry,a każdy mecz to wielka niewiadoma,nawet ze słabeuszami się męczymy. a faktem jest również,że ostatnio mamy dobre losowanie,przecież ta Nasza grupa jest taka słaba! jestem pewien,że obojętnie kto przyjdzie to i tak nie spadnie z tego poziomu który teraz mamy,a zawsze może byc lepiej... :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...