Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Arbolede ? No Ty chyba żartujesz. Przecież ten koleś to jest gwarancja straty gola w każdym meczu

 

Nie znajdziesz lepszego obrońcy deklarującego chęć gry w Polskiej kadrze więc trzeba z niego korzystać :P.

 

 

hęęę ?? przecież ten koleś jest jednym z najgorszych obrońców jakich widziałem w lidze, do tego, dorzucić mu turine i głowackiego i było by najbardziej bramkostrzelne trio obrońców świata, tylko kto by im płacił za samobóje ? może fryzjer

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę odbiegacie tutaj od założenia tematu, bo typowo o polskiej kadrze, a dokładnie o jej losach eliminacyjnych, wynikach, analizach, składzie i tym związanych perypetiach piszemy w przyklejonym temacie na górze tego podforum, natomiast tutaj ma być wszystko to, co pośrednio związane jest z kadrą. Powiedzmy, że takim czymś jest to jak media trąbiły o związku pomiędzy naszym selekcjonerem Leo Beenhakkerem, a tą całą tłumaczką Magdaleną Alf. Oczywiście to głupie trąbienie, bo jak ta pokaże mu trochę polskiego życia, to zaraz dziennikarze pieją.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Dziękujmy Bogu ,że dzis naszym przeciwnikiem jest Irlandia Północna...każdy inny wyżej notowany rywal to byłby pogrom.....

 

Pierwsza połowa to totalny antyfutbol z naszej strony,śmiem twierdzić ,że tak słabej połowy w wykonaniu Polski nie widziałem od lat.

Obrona wraz z bramkarzem chyba coś wypiła i wypaliła przed meczem bo normalnie nóż mi się otwiera gdy są przy piłce.

Chętnie zobaczyłbym statystyki 1 połowy,zwłaszcza podania celne

 

No ale cóż....boisko nierówne i słońce świecie-jest na co zwalić :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Siedzę w domu, to pomyślałem, że obejrzę mecz. Słabe to jest strasznie. Jeleń, jak można było się spodziewać, jest jedynym żywym elementem na boisku. Reszta czasem celnie kopnie, czasem się pomyli, generalnie stanowi tło. Pod względem "czy wygramy" nie jest tak źle, ale to nudne.

Odnośnik do komentarza

(pipi) rozwiązać PZPN roz(pipi)ić całą polską piłkę na 5 lat.Boruc to pijak Żewłakow i Dudka to tragedia jeszcze Bak by się przydał wtedy oglądalibyśmy najgorszych obrońców polskich ostatnich 5 lat.Wasilewski i Wawrzyniak są ciency jak barszcz Lewandowski i Bandrowski to już w ogóle żenada Krzynówek Roger i Lewandowski ... Boże..Jeleń coś gra.Niedługo spadniemy na 94 pozycję w rankingu FIFY...

 

BEZNADZIEJA !!!

Odnośnik do komentarza

hahahahahahahahhahahaha panom już dziękujemy.Dudka ,Boruc i reszta wasze miejsce jest w Liverpoolu,Manchesterze lub Barcelonie!!!!I do tego Wy tak mało zarabiacie,przecież tygodniowe zarobki równe często rocznej pensji matek w naszym kraju to za mało jak na wasze umiejętności!!!

 

Rozwiązać rozgrywki piłkarskie w naszym kraju.

 

ps.Arturek "Mc Donald" Boruc sobie twarzowy tatuażyk zrobił na szyi nie ma co :P

 

ps2.Dudka,Roger -nikt im nie powedział,że piłka bedzie okrągła i potykają się o nią

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

To widzisz długo wytrzymałem. Jeszcze po wyrównaniu liczyłem że coś ugramy, ale jeśli zaraz po wznowieniu meczu w 2 połowie tracimy bramke po dośrodkowaniu z rożnego w sam środek pola karnego gdzie nikogo nie ma z naszych obrońców bo po co , a za chwile tracimy następnego gola po podaniu obrońcy w nietrudnej sytuacji do bramkarza no to w ogóle nie wiem jak to skomentować. Ciekawy jestem tylko czy ktoś wytrzymał po 3 golu i oglądał dalej. Jak tak to proszę się wpisać, podziwiam was.

Odnośnik do komentarza
Gość jarząbek

Ja pamietam jak kiedys przegralismy ze Słowacja 5:1, ale uwazam, ze dzisiaj zagralismy i tak duzo gorzej.

 

Boruc to powinien udac sie na jakas terapie do psychiatry, bo widac, ze facet ma klopoty emocjonalne, co wplywa destrukcyjnie na jego forme. Poza tym, Leo fatalnie ustawil druzyne pod wzgledem taktycznym. Jak, na takim boisku, mozna kazda akcje zaczynac podaniem po ziemi, od obroncy do napastnika? Bledem bylo takze to, ze zagralismy jednym napastnikiem, kiedy wyraznie bylo widac, iz Irlandczycy gubią sie, gdy ich nacisniemy juz na ich polowie.

Odnośnik do komentarza
Mamy jeszcze jakieś szanse na wyjście z grupy?

jeśli wszystko będziemy wygrać,a San Marino zacznie urywać punkty faworytom to oczywiście mamy szanse :). Na serio to szanse jeszcze są ale już weszliśmy w strefę "musimy liczyć na korzystne wyniki w innych meczach" niż tylko na siebie.

 

Co do meczu-Leo pierw prawie spał,potem nonstop patrzył na zegarek,potem wyszedł na drugą połowę gdy ona już trwała i ostatecznie zmienił napastnika na napastnika- wg mnie ewidentnie to pokazuje,że on już się męczy na tej ławce i pewnie w głowie to już ma skład na nowy sezon do Feyenerodu.

 

Boruc wg mnie ostatnimi zawalił nam tyle bramek ,że hej.Ja rozumiem ,że to dobry bramkarz i wiele razy nas ratował ale powinien sobie odpocząć od reprezentacji na jakiś czas.Z Kuszczaka się wszyscy śmiali jak raz zawalił bramkę z Kolumbią ale wg mnie Boruc zapracował sobie na jeszcze większe pośmiewisko.Dzis tylko pluł na boisko i jedyne co można było odnotować to nowy tatuaż na jego szyi.

 

reszta piłkarzy no comment.Kuba dziś zagrał byle tylko nie nabawić się znowu kontuzji i ma mu się wcale nie dziwię."Klasę" pokazali jedynie niechciani w kadrze-Saganowski i Jeleń...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ja bym za tą 3 bramkę Boruca usprawiedliwił. Widać było na powtórce że piłka odbiła się od nierówności i przeskoczyła mu nogę. Co mógł zrobić w tej sytuacji?

Poza tym, tak częste podawanie do bramkarza gdy gra sie na takiej murawie chyba nie jest zbyt mądre.

 

Że nie ma formy to inna kwestia.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

wstyd, hańba, upokorzenie. Inaczej się tego nieda nazwać. Banda nieambitnych ludzi, z trenerem który olał ich już dawno. Leo dzięki za ME, ale po nich trzeba było się spakować i jechać do Feyenordu.

 

Moje skromne oceny skala 0-10

 

Boruc - 0 ale nie takie zwykłe, zero absolutne, najgorszy na boisku, powinien sobie na czole wytatuować frajer, jak tak dalej będzie bronił, to Celtic będzie jego ostatnim mocnym klubem w karierze i w nowym sezonie będą mieli najlepiej opłacanego zmiennika Załuski w klubie.

 

Wasilewski, Żewłakow, Dudka, Wawrzyniak 0- 3 gole samobójcze razem z Arturem do spółki, brawo, świetna skuteczność, ja niewiem jak można zagrać dobrze w klubie, a w reprezentacji popełniać błędy jak trampkarze

 

M. Lewandowski- 2 wiem, że taki bo boisku chodził i tyle

 

R. Lewandowski - 1, jakoś trudno mi uwierzyć, po obejrzeniu Lecha w Uefa i tego meczu, że to jest jeden z najbardziej utalentowanych polskich napastników. Narazie to jest przeciętny kopacz wyróżniający się w mizernej lidze w wyróżniającym się Lechu. 3-5 lat w Polsce musi jeszcze pograć, bo jak nie to wyjedzie i ława.

 

Krzynówek - 1 ale to tylko za niezły rzut wolny, bo tak to też było dno. Samouwielbienie dla jego lewej nogi przechodzi ostatnio ludzkie pojęcie

 

o Bandrowskim nawet zapomniałem, myślałem, że go tam nie było czyli 0

 

Roger - 1 za efektowny drybling zakończony walką o życie po kontakcie z boiskiem.

 

Jeleń 8- dostał, pobiegł, trafił - misja została wykonana, a że koledzy odpier..... kaszane, nie jego wina

 

Saganowski 8- wszedł dostał zrobił swoje BRAWO !

 

Błaszczykowski - 0 po co go wogóle Leo wpuszczał, jak chłopak widać, że powinien dalej się leczyć

 

A więc takiej kompromitacji dawno nie widziałem. Jedynie Jeleń i Sagan, nie mogą mieć do siebie pretensji, reszta powinna się zastanowić po co jechała na to zgrupowanie. Dobrze, że chociaż Żewłakow przeprosił. Leo do dymisji, Smuda lub Kasperczak do dokończenia eliminacji. Trzeba zacząć budowę drużyny na EURO 2012, bo nie sądze, żeby się poważni rywale znaleźli podczas gdy europa będzie grała eliminacje. A może jakimś cudem baraże jeszcze wymodzimy. Boruc, powinien odpocząć od kadry. Tylko kim go zastąpić ? Gdzie ta polska szkoła bramkarzy ? Sami rezerwowi i upadająca gwiazdka. Szkoda, że sami przegraliśmy ten mecz na tym kartoflisku, bez stylu bez taktyki, bo bramki strzelaliśmy ładne, ale sami sobie wbiliśmy o 3 za dużo

Edytowane przez przema
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...