Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Taki sobie ten nowy ludzik, no ale jest i będzie chyba opcjonalny. Opcje zmiany kamery też spoko. Więcej obrazków tam:

http://www.ps3site.pl/poprawki-do-resident-evil-6-uwiecznione-na-obrazkach/131344

 

Fajnie że Capcom daje poprawki za darmo, ale to już nie dla mnie. Przeszedłem grę trzy razy, sprzedałem i zagrywam się w RE5 Gold.

Odnośnik do komentarza

No jeszcze sobie poczekamy prawie 2 miechy. Mnie najbardziej ciekawi jak dodadzą bota do kampanii Ady, bo kompletnie tam nie pasuje.

 

Pasuje, jej kompanem będzie Agent Hunk

 

RESIDENT_EVIL_6_picture_121024_Ada_coop_002_bmp_jpgcopy.jpg

 

Nie, nie pasuje, chyba że dodadzą jakieś nowe linie dialogowe, bo Ada przecież rzuca sama swoje przemyślenia.

Taki sobie ten nowy ludzik, no ale jest i będzie chyba opcjonalny. Opcje zmiany kamery też spoko. Więcej obrazków tam:

http://www.ps3site.p...brazkach/131344

 

Fajnie że Capcom daje poprawki za darmo, ale to już nie dla mnie. Przeszedłem grę trzy razy, sprzedałem i zagrywam się w RE5 Gold.

 

Hunk nowy? Stara postać w RE, debiutował w 4th survivor w RE2.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Nie pasuje, bo kampania została zrobiona dla samej Ady i teraz wciskają na siłę, bo im się wydaje, że to jeden z powodów dla których ludzie mają złą opinie o RE6.

 

Musisz zagrać jej kampanie aby zrozumieć że postać Hunka idealnie wpasuje się do całości. Podczas gdy Ada pomaga Leonowi i Sherry Hunk odwiedzać może inne lokacje albo te same lokacje ale z innej perspektywy. Capcom doskonale wie co robi. Zauważ że gra kompletnie nie ma sensu do chwili aż ukończysz kampanie Adą i dopiero wówczas wszystko nabiera sensu.

Odnośnik do komentarza

I serio myślisz, że specjalnie dla Hunka dadzą nowe miejscówki? Jeśli tak będzie, to spoko, ale jak ta postać pojawi się z dupy np w momencie gdy

Ada spotyka się pierwszy raz z Leonem i pomaga im w walce ze zmutowaną siostrą Heleny

to nie będzie się to trzymać kupy, a przecież takich fragmentów było dużo więcej.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ile jeszcze razy mi ktoś napisze żebym skończył RE, bo niemożliwe żeby mi się nie podobało, albo żebym wytykał bzdury z nim związane jeśli skończyłem.

Raz już zdjęcie z grą wrzucałem, nie chce mi się powtarzać.

 

Nie wiedzą co robią, bo gdyby wiedzieli to te "poprawki" znalazły by się w podstawie, bo po demie każdy narzekał m.in. na kamerę, którą chcą naprawić 3 miesiące po premierze.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Hunk idealnie pasuje do kampanii Ady. Skoro twierdzisz że jest odwrotnie to nie grałeś w Resident Evil 2 wiec pozwól że ci wytłumaczę.

 

Korporacja. która zatrudniła Ade do odzyskania Wirusa w Resident Evil 2 zatrudniła też Hunka. Taki sam scenariusz sprawdzi się idealnie w RE6

 

A to nie było tak, że Birkin wymknął się spod kontroli i to Umbrella nasłała swoje komando, by odebrać mu fiolki z wirusem?

 

Ps. Ada powinna zostać "sama" w swojej kampanii.

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

 

Nie wiedzą co robią, bo gdyby wiedzieli to te "poprawki" znalazły by się w podstawie, bo po demie każdy narzekał m.in. na kamerę, którą chcą naprawić 3 miesiące po premierze.

 

Na pewno nadzieje że zmienisz zdanie jak tylko DLC będzie dostępne. O ile jeszcze nie pozbyłeś się gry. Capcom jednak wie co robi wypuszczając ten dodatek oraz do tego uaktualniając swoją strone residentevil.net gdzie dostępne są wciąż nowe wyzwania. Capcom robi z RE6 to samo co Kojima z GT5, tutaj też dostępne są zadania sezonowe i nowe wyścigi co wydłuża życie tej gry. To samo dzieje się w przypadku Re6, nowa postać nowy tryb trudnośći nowe zadania do wykonania sprawają że gra jest wciąż atrakcyjna. Nie była by taka gdybyś miał wszystko podane na tacy. Tak więc sam widzisz że capcom wie co robi.

Odnośnik do komentarza

Każdy kto skończył kampanię Ady powinien wiedzieć, że dodatkowa postać będzie tam pasować jak pięść do oka. Sposób przemieszczania się agentki, istotne zdarzenia fabularne wykluczające udział kolejnego bolka, zdecydowanie zbyt dużo momentów nastawionych na solowe akcje. Jestem prawie na 100% pewny, że Hunk zostanie władowany totalnie na siłę, pewnie nawet nie będzie go widać na filmikach.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze darmowe DLC to własnie dodatkowa postać dla Ady i wyższy poziom trudności.

 

Natomiast Drugie tym razem płatne DLC to Tryb Predator mode, grasz w wybranych miejscach jako Ustanak i starasz się zabić jak najwięcej graczy. Gdy uda się zabić potwora gracz automatycznie restartuje jako człowiek a inny gracz gra jako Ustanak. Czytałem o tym i sam tego nie wymyśliłem. Być może dodadzą coś oprócz tego ale póki co czytałem tylko o tym.

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...