Skocz do zawartości

Resident Evil 6


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedlem do sklepu z bronią Leonem i ciężko :( nie potrafie sie do tej gry przekonach, chyba dopadlo mnie crapowe przeswiadczenie o niej, szwedajace sie po swiecie. Grac dalej, czy sie pozbywac? Nie mowie, ze jest zle w czystej postaci, poprostu brakuje jej tego "czegos". Walka jakas taka chaotyczna, pistolet jest na hooy. Grafika momentami z GTA4. No nie wiem, nie wiem...

Odpalilem sobie na chwile scenariusz Jake'a i od razu my sie typo spodobal swoimi lekko nadprzyrodzonymi mocami. Zas, jak zaczalem nim grac, to brak rewelacji, no i ciagle nianczenie Szerry :confused: Chrisa nawet nie odpalam, bo nie przypadl mi do gustu w 5 no i boje sie czlowieka-rozwielitki z uzikiem.

 

Nie ma to jak 4, niedawno odpalilem od niechcenia wersje HD i nie bylo mnie tydzien ;p

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Chris 5 Chapter, tutaj najlepiej gromadzić punkty.

 

Co jakiś czas pojawia sie Javo i pociąga za levar i wpadają te ciężkie wolne opancerzone albo ludzie osy i zabijając wszystkie dostajemy jakieś 18.000 pts za 15 minut grania. Nie trzeba grać całego levelu, wystarczy spotkać Jake i Cherry i gra robi twardy save game i mozna wyjść do menu i grać od nowa.

 

Chris 2 Chapter za skończenie całego dostaniemy 33.000 pts ale to trwa jakieś 45 minut grając samemu albo jakieś 25 minut grając z kumplem on line.

 

Nadal uważam że grając z kumplem on line warto powtarzać początek 5 levelu bo jest szybciej i więcej punktów.

 

To grindowanie mnie najbardziej wkurza.

Odnośnik do komentarza

W mercenaries też szybko wpadają punkty (nie liczyłem dokładnie, ale mi wpada szybciej niż dostawałem za przechodzenie kampanii).

 

Dla mnie najgorsze jest grindowanie broni (1500 killsów z pistoletów maszynowych, 800 granatnik itd.), bo całą grę jak i mercenaries starałem się dobijać przeciwników "z łapy" (oszczędność amunicji / bonus time w mercenaries). Dopiero wczoraj zobaczyłem, że aby kupić wszystkie umiejętności trzeba je najpierw odblokować (właśnie te zabójstwa broniami mi zostały).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak masz się męczyć to nie warto. Jednak wszystkie cztery przeplatają się między sobą przynajmniej kilka razy, do tego każdy ma jakieś własne cele, więc żeby poznać całość wypada skończyć wszystkie. Tutaj nie ma tak jak w RE2 gdzie były 4 scenariusze po 2 na postać, a tak naprawdę niewiele tam było nowego i biegało się po prawie tych samych lokacjach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...