Skocz do zawartości

Borderlands 2


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

MM to mój główny mod, ale używam również Sticky Longbow Quasar. Jest świetny. Natomiast Tobie polecam Storm Front, który jest moim skromnym zdaniem tak zaj.ebisty jak MM właśnie. Moje skrzywienie i przywiązanie do samoodnawiających się granatów powstrzymuje mnie przed częstym użytkowaniem, ale sprawdzają się praktycznie na każdym przeciwniku. Spróbuj dorwać egzemplarz z prefixem "Homing".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpuszczam granie w coopie na jednej konsoli, bo gra chodzi wtedy w max 20fpsach. Tak wiec bede robil swoj pierwszy playthrough sam - robic questy poboczne, czy cisnac tylko watek glowny, a reszte zostawic na drugie i moze trzecie przejscie ta sama postacia?

 

btw. fajnie sie gra Maya? W ktore drzewko inwestowac? Jaki typ broni uzywac? Bo mam ochote sprobowac czegos innego niz Commando, ktorym gralem w obu czesciach ;]

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Pierwszy run do ninjasów i wpadły dwie sztuki Storm Fronta :D OP8 Rubberized i OP6 Lobbed. Fajny granat, ale chyba poszukam czegoś innego ;)

 

@Qvstra

Jak dla mnie najlepsza postać, fajny skill do kontroli pola walki oraz do slagowania, bronie nastawione na żywioły. Można idealnie dopasować rozwój pod singla i coop. Jeżeli się zdecydujesz to sprawdź ten filmik.

 

Odnośnik do komentarza

Maya prócz Axtona ma najlepszy przegląd pola walki, ma skille uwalniające od najgroźniejszych i najbardziej wpieniających skurkowańców, a i potrafi doyebać. Phaselock po rozwinięciu prawego drzewa niszczy otoczenie i przeciwników. Jak sama nazwa ostatniego augmentu mówi - Ruin. Rozwijaj je jako priorytet, ale nie zapomnij o lewym (nie bierz ostatniej pozycji) i uszczypnij coś ze środkowego, głównie pierwsze leczące. Maya to świetna postać, jest przy niej masa zabawy, a pierwsze unieruchomienie jakiegoś porypańca - bezcenne.

 

Maya lubi SMG. Ma nawet legendarny mod Cat, który zwiększa damage zadawany przy użyciu tej broni.

Odnośnik do komentarza

Wczorajsze farmienie Bunkra nie skończyło się sukcesem. Ponad 20 prób, a Suki i The Sham ani widu ani słychu :( Dzisiaj ciąg dalszy.

Zdobyłem sobie za to Maggie na OP8 (ok 10 prób) czyli najlepszy rewolwer obok DPUH. Wersja z lunetą bardzo przydatna, bo robi się z tego mała snajperka :D Ku mojemu zdziwieniu wpadł też Hellfire za pierwszym razem podczas wykonywania misji odblokowującej Scorcha :ninja:

 

@mortis

Grasz dalej, masz dostępne wszystkie plansze i niezrobione misje. Jak zaczniesz na TVHM to w każdej chwili możesz wrócić do Normala. Podobnie jest z UVHM. Najwyższy poziom można dodatkowo resetować.

 

@adamst

Tak jak opisał banzai, ale weź pod uwagę, że bronie żywiołowe mogą mieć mniejszy dmg na konkretnych przeciwnikach.

Odnośnik do komentarza

57 damage to jest jedna kulka z pocisku razy 11 czy ile tam trafisz jednym strzałem

 

Ile trafię zależne od celności rozumiem danej strzelby. po którymś bosie wpadła świetna strzelba niby tylko celność 0.0% i co z takim fantem niby? 57x11 i celność 0.0 i wali niby dwa pociski naraz czyli byłoby 2 x 11 x 57 niby bajer ale celność 0.0 to po chooooj mi to?

Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteście obczajeni z Borderami. Męczycie dwójkę a ja jedynkę - wciąga jak bagno. Parę pytań, bo instrukcje to są takie, że hohoho...

 

- Kupuje Moda do Berserkera który dodaje np. +2 Revenge i +2  Juggernauta i wchodzę w Skille a tam bez zmian. Revenge dalej na poziomie 1? O co kaman? czyli mam te Revenge na poziomie 3 czy nie?. Juggernauta miałem dopakowanego na 5 i dalej jest 5. Gdzie sprawdzić czy to działa? Z innych erpegów zawsze w charakterystyce postaci takie zmiany były odnotowywane - innym kolorem czy jak...

 

- Wyrzutnie - jako Berserker inwestuje w wyrzutnie. Wchodzą z niej kritikale? Mam niby wyrzutnie , która ma z moich broni największy damage - 370 i 4x porażenie prądem i co? No (pipi) powiem szczerze. Ze snajperki 190 x 4 więcej ściąga. Czy opłaca się inwestować w wyrzutnie czy olać bo na razie to lecą wolno, trafić kuźwa ciężko coś latającego, kritikale nie wchodzą bo w głowe ciężko trafić - warto dalej w to inwestować?

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dzień drugi prób zgarnięcia The Sham również bez powodzenia :( Ale nie poddam się tak łatwo. Zrobiłem sobie porządek w plecaku i mogę teraz zbierać fanty.

 

@Sledge's Shotgun

Nie wiem jak w jedynce, ale w dwójce normalnie da się nim trafiać, w przeciwieństwie do Flakkera :D

 

@adamst

Ja w jedynke grałem Rolandem i praktycznie całą grę przeszedłem używając jakiegoś karabinu na lvl 12 :ninja: i zdobywanych po drodze snajperek. Nawet na wyższym poziomie trudności, zebrany gdzieś w początkowej lokacji karabin niszczył przeciwników na levelach 30+ :D

 

Może sprawdź ten filmik

 

Odnośnik do komentarza

Rocket Launchery w Borderlands to straszna wujnia. Zrespecuj sobie postać i idź może lepiej w shot guny właśnie bo później znajdziesz niezłe z dobrym fire rate'm i konkretnym damage'm. Prócz tego może jednak warto zająć się berserker mode'm. Jest tam zdaje się drzewo boostujące ten skill, a jest on niezły szczerze powiedziawszy.

Reasumując: shot gun'y, ciężkie pistolety (jeśli znajdziesz gdzieś Unforgiven to świetnie), SMG (Hellfire niszczy niemal wszystko, najlepsze SMG w grze) i to tyle.

Na jakiej platformie grasz?

 

@Square, mówiłem Ci. Zdobycie The Sham czy Bitch graniczy z cudem jeśli nie masz kompanów do gry. Ja po dwóch tygodniach i niekończących się próbach dałem za wygraną. GBX Forums ułatwiło sprawę.

 

Ostatnio próbowałem z MaZZeo ubić Master Gee. Myślałem, że wyjdę z siebie kiedy lvl 74 Gee rozwalał mojego komandosa na OP8. W końcu wściekłem się i zaprzęgłem do roboty Psycho na OP8 i dopiero wtedy poszło. Z ciekawości zacząłem grać Gunzerkerem (również OP8) i podszedłem do Master Gee na levelu 82. Kolo padł za pierwszym razem, ale tylko dlatego, że w końcu wiedziałem jak z nim walczyć. Końcówka potrafi być intensywna jeśli boss nie przejmie kwasu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteście obczajeni z Borderami. Męczycie dwójkę a ja jedynkę - wciąga jak bagno. Parę pytań, bo instrukcje to są takie, że hohoho...

 

- Kupuje Moda do Berserkera który dodaje np. +2 Revenge i +2  Juggernauta i wchodzę w Skille a tam bez zmian. Revenge dalej na poziomie 1? O co kaman? czyli mam te Revenge na poziomie 3 czy nie?. Juggernauta miałem dopakowanego na 5 i dalej jest 5. Gdzie sprawdzić czy to działa? Z innych erpegów zawsze w charakterystyce postaci takie zmiany były odnotowywane - innym kolorem czy jak...

 

Mimo iż na drzewku nie jest to odnotowane, poziom skilla wzrasta ci o wartość z class moda. Wystarczy mieć jeden punkt wpakowany w daną umiejętność, a bonus zadziała. W twoim przypadku skill wskoczy oczywiście na poziom 7.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zdobyłem kilka legendarnych fantów. Granat Bonus Package (OP8), tarcza Whisky Tango Foxtrot (OP8) i pistolet Infinity (OP6, trochę dziwne, że taki poziom, ale niech będzie), a na deser perłowy Bearcut ;) Byłem trochę w szoku, bo trzy sztuki zdobyłem w przeciągu 1 minuty (Doc Mercy i Tubby Skag). Bonus Package i Infinity wypadły przy pierwszych próbach, nawet się nie nastawiałem na to. Do odebrania czeka też Flame of the Firehawk (OP8), tak więc liczę na wersje Inflammable.

 

@Master Gee

Wczoraj spróbowałem go pokonać (moja druga próba :D) i niestety padłem krótko po tym, jak skończyły mi się naboje do pistoletu :teehee: Zabrałem mu dwie tarcze i trochę życia, ale już wtedy było tyle kwasu, że życie mi ciągle spadało. Próba bardziej jako ciekawostka, bo sprawdzałem czy dalej można oszukać grę na ilość graczy lecąc solo i niestety nie miałem komunikatu przy wejściu do niego. Albo to poprawili, albo nie wiem :D

 

The Sham oczywiście nie wypadło. Zobaczymy dzisiaj. Może jest ktoś chętny na farmienie, bądź szybkie levelowanie postaci?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...