Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tradycyjnie zamierzam nie kupować nikogo, kto miałby powyżej 10% posiadania, co czyni grę dużo ciekawszą. Zeszły sezon każdy, kto się liczył na górze, kończył niemalże identycznym składem. Pytań nadal mam sporo: czy Naughton będzie grał, jak podejrzewam? A Chadli? Skoro Suarez nie odszedł, to czy można stawiać na Aspasa w ataku, a może lepiej Cornelius? Czemu znowu wierzę w Kagawę?

Odnośnik do komentarza

Erm, Deulofeu? Myślę, że póki co zacznie na ławce. Nie będę w szoku, jeśli wyjdzie w jedenastce, ale raczej nie, stawiam na wejście na jakieś 20 minut za Mirallasa. Anichebe ma jeszcze mniejsze szanse na grę, ponieważ Arouna Kone jest świetnym napastnikiem jak na warunki Premier League i jest faworytem do wychodzenia na ataku, a Nigeryjczyk póki co jest też "w kolejce" za Nikicą Jelaviciem, nawet jeśli moim zdaniem grał w zeszłym sezonie lepiej od niego. Obaj ci piłkarze nie pokazali w sparingach nic takiego, by być faworytami do pierwszej jedenastki.

 

Póki co pewniakami w Evertonie wydają się tradydycjnie Fellaini i Baines, który w nowym systemie będzie miał jeszcze bardziej ofensywną rolę, a w Fantasy ciągle jako obrońca. Pociąga mnie Koné, którego miałem cały zeszły sezon i, w przeciwieństwie do większości moich zawodników, nie żałowałem, nigdy nikt go w tej grze nie brał, a on nadal strzelał regularnie za niską cenę. Teraz powinien nastrzelać jeszcze więcej, ale jest strasznie dużo opcji na atak i tylko trzy miejsca...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Everton jest dobrym i zwłaszcza ZGRANYM teamem . Grają w tym samym składzie od lat i to jest duży plus . Jedna , dwie zmiany w roku . Howard , Jagielka , Distin , Baines , Hibbert , Gibson , Osman , Coleman , Pienaar , Fellaini , Kone . Żelazny skład bo i zmiennicy nie ta klasa co u czołowej szóstki ligi . Może Alcaraz i jednak Heitinga za starego już Distina ? No i ciekawe czy jeden napastnik czy Jelavic do tego a Fellaini w środku pomocy ? Zobaczymy w weekend :)

Odnośnik do komentarza

Bale prawdopodobnie odejdzie. Cazorla na pewno będzie wśród najlepszych graczy, pewniak większy nawet od Hazarda, bo można być pewnym, że Arsenal nie zmieni stylu gry.

 

Czas na wybranie ekipy jest napisany na stronie wyboru składu, teoretycznie jest to 11:30, czyli u nas 12:30. Ale czasem stronka może się zaciąć czy coś, więc polecam nie czekać do ostatniej minuty.

 

Jestem przekonany, że Lukaku będzie grał. W sparingu z Realem nie pokazał za wiele, ale ze słabiakami (a taki poziom prezentuje większość ligi angielskiej) dominował, tak samo jak w WBA. Na ten moment, on i Hazard to pewniaki. Ja postawiłem na De Bruyne, czemu? Bo patrząc na sparingi, gdyby Mourinho wybrał zamiast niego Oscara, to byłby głupi. Kurde, nic nigdy nie jest tak piękne, żeby czterech takich wymiataczy (Mata, Hazard, De Bruyne, Lukaku) grało razem i wszyscy cały czas strzelali i asystowali, ale... hej, w Borussii w sumie jakoś się udało w zeszłym sezonie. Zobaczymy, jak to wyjdzie.

 

 

Po donosach, że Aly Cissokho w końcu trafi do Liverpoolu, wywaliłem Jose Enrique, zapewne na razie by grał, ale nieregularnie. Zamiast tego Agger, choć zastanawiałem się nad Lowtonem, świetny gracz, tyle że nie wiem, ile z tego będzie miał punktów w Aston Villi. Przekonałem się do Kagawy znowu, największym jokerem w mojej ekipie jest Chadli (0,6% posiadania), choc zastanawiam się jeszcze, czy nie zmienić Van Wolfsvinkela na Andreasa Corneliusa albo Jaya Rodrigueza.

 

 

Nie liczę na wielki sukces, bo podejrzewam, że dominatorzy z zeszłego sezonu będą tylko lepsi w tym. Benteke, Van Persie, Sturridge, Lukaku, Hazard - powinni punktować jak szaleni. W zeszłym sezonie widziałem więcej niedocenianych graczy, jak Michu, teraz poza Chadlim i Giaccherinim nie mam pojęcia, kogo wziąć.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Boruc, Vorm - mało ludzi ich ma.

 

Kompany, Vertonghen, Agger - podstawa, nie wiem czemu mało ludzi ich ma. Szkoda, że Tottenham nie wzmocnił orony, ale nadal zdrowi Dembele+Sandro=raczej czyste konto. Verti nawali też w tym sezonie sporo goli i bonusa.

 

Terry - nie wiem, czy zagra w każdym meczu, ale jeśli czasem zagra, to będzie tanią opcją na czyste konta i gole.

 

Davies - Swansea powinna być w tym sezonie solidna w obronie, ze zdrowym Chico, a Davies ma potencjał na gwiazdę ligi.

 

 

Chadli - ofensywna rola w zapowiadającym się mocarnie Tottenhamie, on dostanie w tej taktyce te wszystkie piłki, które dostawał Bale.

 

Giaccherini - w Serie A maszynka do dośrodkowań stwarzających świetne sytuacje, w słabym Sunderlandzie powinien rządzić.

 

De Bruyne - jeśli Mourinho go nie wystawi, jest głupi. Koleś ma spokojne szanse być gwiazdą tej ligi na 10+ goli i asyst w sezonie.

 

Kagawa - jest problem z Rooneyem, a Kagawa w roli środkowej, za napastnikiem, rozkwitnie. Wobec kontuzji ofensywnych pomocników wydaje się mieć pewne miejsce.

 

Lallana - Schneiderlin jest rosnącym liderem tej ekipy, ale kapitan gra ofensywnie i liczy się w grze jako pomocnik, tradycyjnie na niego stawiam.

 

 

Nad atakiem myślałem nadjłużej...

 

Giroud - Wenger jako tako zczaił, jaki futbol trzeba grać, mając tak dobrego w powietrzu, lewonożnego napastnika na szpicy. Mój kapitan na pierwszą kolejkę, choć z obawami.

 

Aspas - póki nie wróci Suarez, Aspas powinien zgarniać uwagę w Liverpoolu, zaskakując obronę Stoke skillem.

 

van Wolfswinkel - w sumie nie wiem czemu, jak wypadnie źle w pierwszej kolejce to wyleci za jedną z dziesiątek alternatyw.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No tak, ale gdybym wziął tych samych co wszyscy, czyli van Persie, Benteke i Sturridge/Lukaku, to nie byłoby lepiej? Zobaczymy. Ricky aż do tej bramki nic nie grał, ale może się rozkręci.

 

Sothampton bardzo słabo, ale widać, że Dejan Lovren klasa. Mogą trochę nabić czystych kont, a są tani. Giaccherini okej, ale Sunderland jest dramatycznie słaby, do Włocha już rzadko kiedy piłka dochodzi, ale próbuje strzelać, coś w końcu strzeli.

 

Kagawa oczywiście nie gra, bo po co skoro jest kumpel Wilhelma Zdobywcy, Ryan Giggs.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...