Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę mędrkować ale 6 tygodni propa to nic nie da,poza retencją wody,dopiero po tym czasie prop tworzy sobie anaboliczne środowisko(uwodnione,jak mono oczywiście z zachowaniem umiaru w porównaniu)i wzrostem siły,tonusu mięśniowego(ten opięty widok),po odstawieniu wraca do poprzedniej formy.Jak pisałem,koks robi różnicę tylko jak jest stosowany z głową,inaczej się jest 6-10 tygodniowym latawcem,których pewnie każdy zna.

*dane z glowy, nie poparte zadnymi badaniami, uzyte tylko i wylacznie w celach porownawczych.

Odnośnik do komentarza

 

Nie chcę mędrkować ale 6 tygodni propa to nic nie da,poza retencją wody,dopiero po tym czasie prop tworzy sobie anaboliczne środowisko(uwodnione,jak mono oczywiście z zachowaniem umiaru w porównaniu)i wzrostem siły,tonusu mięśniowego(ten opięty widok),po odstawieniu wraca do poprzedniej formy.Jak pisałem,koks robi różnicę tylko jak jest stosowany z głową,inaczej się jest 6-10 tygodniowym latawcem,których pewnie każdy zna.

*dane z glowy, nie poparte zadnymi badaniami, uzyte tylko i wylacznie w celach porownawczych.

 

Rozumiem co napisałeś,po prostu chciałem wyłuszczyć jak to wygląda.

 

I z badaniami lekarskimi wcześniej i po, dobrym odblokiem itd. No tylko kwestie moralne (???) czy inne zostają.

Moralne,ale im szybciej zdasz sobie sprawę że Bóg równo nie podzielił,tym mniej złudzeń stracisz ;)

Odnośnik do komentarza

Oglądaliście kiedyś program 'Siłownia Mistrzów'? Oryginalna nazwa to chyba American Muscle. Program o typach, którzy mają firmę zajmującą się poprawianiem różnych aspektów fizycznych u sportowców. Przychodzą do nich na treningi futboliści, bejsboliści itd. Fajny program, leci na Discovery Turbo Xtra, ale w necie pewnie też gdzieś jest.

 

Dużo fajnych ćwiczeń pokazują, gadają o anatomii i żarciu też.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...