Skocz do zawartości

OFFTOPIC


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

Nie neguje. Ale ja stawiam na zarcie jesli chodzi o kolejnosc. Pamietajcie dzieciaki, supe to tylko dodatek i placebo. Robert Burneika.

 

Oczywiscie ja tez jestem takiego zdania, nawet najlepszy proch nie zastapi zwykłego jedzenia. Sam pije tylko wpc po trneingu ale to bardziej dla smaku bo lubie :) gdyby miecho bylo troche tansze to bym zarl ile wlezie. Tak samo z witaminami, tylko kiwi i warzywka

 

Ale tak jak mówi krupek stawy to jednak co innego. Niby mozna jeśc żelatyne bo jest ponoc dobra ale jednak tutaj wybrałbym suplementacje.

Odnośnik do komentarza

Pomijajac ten offtop to polecam, jak ktos robi sobie placki owsiane, aby dodac lyche masla orzechowego. Swietnie go zageszcza i dodaje swietnego smaku plus oczywiscie same dobroci w postaci swietnego tluszczu.

i jesli chodzi o zageszczenie i dodawanie puszystosci: 

http://www.cosdlazdrowia.pl/maki/maka-migdalowa-250g/produkt-504?adw=BFGTSdfghFGBCVNMJGF4567SASFRgfhYTAFJRE235GJGHNB&gclid=CPLA97mWv8gCFQgMcwodItcIEg

 

35g bialka/100 master race.

Odnośnik do komentarza

Czekajcie, bo sie zamieszalem. Nie stac mnie teraz na animale i inne kombinacje alpejskie. Nie mam zadnego zwyrodnienia (chyba) i tak dalej, po prostu czuje klucie w stawach przy intensywniejszym fizycznym wysilku. Zwykly kolagen styknie? Spróbuję 

No i jesli chodzi o prace polaczona z treningiem to faktycznie musialbym troche pozmieniac, ale na szczescie niedlugo koncza sie wymiany i troche luzu bedzie. 

Odnośnik do komentarza

Ja przez ostatni miesiąc zjadłem więcej żarcia z Maka i KFC niż przez ostatnie dwa lata. Często kończę późno trening i nie chce mi się już nic robić w domu, a jeszcze kumpel, z którym jeżdżę lubi takie żarcie, więc często namawia. No i jeszcze te kupony nieszczęsne. Żeby było śmieszniej to ostatnio sporo zleciało fatu z brzucha, bo fakt jest taki, że fast food zawsze wpadał w oknie metabolicznym po treningu, a poza tym świństwem się dobrze odżywiam. Jedynie w soboty coś tam wrzucam śmieciowego, przeważnie pizze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...