Skocz do zawartości

State of Decay [Class3]


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

WarZ to dziadostwo totalne w porównaniu z SoD. DayZ jest fajne, ale brakuje tego elementu, że można się gdzieś zaszyć i mieć swoją "bazę".

 

A co do doktora to jeśli w jednej z misji nie uda Ci się go uratować, to możesz znaleźć jakiegoś lekarza wyszukując przez radio ludzi. Któryś z nich w końcu będzie miał specjalizację lekarską :)

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zacząłem przygodę od nowa, tym razem eksplorując wszystko powoli i co tylko się da :)

 

Grałem trochę nieuważnie i Maję rozszarpał feral :( wiem teraz jak to jest. Na szczęście nie podszkoliłem jej zbytnio.

 

Zastanawia mnie jeśli nie będę grał kilka dni, to moje zapasy zejdą do zera? Trochę irytujący ten system, że bierze czas z rzeczywistości a nie jeden dzień w grze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli grasz offline i odłączysz klocka od prądu to nic nie ubywa ale jak sie zaktualizuje zegar konsoli to nie ma wybacz :P

 

Edit:

Własnie padł calaczek.

Ale niestety padł także Marcus razem z wypasionym kałachem wartym 200 inf +120 ammo i zbugowało plecak w podłodze, zaczynam grać od nowa  jak tylko wyjdzie łatka.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że warto przenosić bazę z kościoła np do tego pobliskiego miasta/miasteczka. Dostajemy o wiele więcej możliwości rozwoju naszej lokacji itp, itd. Najlepiej wyczyścić pierwszą w kolejności lokację po kempingu i zacząć przenosiny w nowe miejsce.

 

Dobrą lokalizacją w drugim miasteczku jest ten wielki hangar, jest jeszcze jakiś jeden domek ale go nie sprawdzałem (na stanie ma na pewno na dzień dobry wieżyczkę strzelecką).

 

Btw kiedy patch?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Baze opłaca się przenosić, z tego względu, że w innych lokacjach mamy inne możliwości budowy budynków (np. wcześniej niedostępna biblioteka) a także więcej miejsca na kolejne budynki.

 

Posterunki opłaca się rozmieszczać, ponieważ, po pierwsze - powodują, że nasze zapasy schodzą wolniej (w budynku gdzie zakładasz posterunek nie wyzbieraj wszystkich surowców, właśnie dzięki temu zapasy schodzą wolniej); po drugie - posterunki rozmieszczasz w miarę możliwości tak, by osłaniały bazę z każdej strony, jak w grze tower defence, zapobiega to dotarciu hord do bazy a także czyści okolicę z hord, dzięki czemu buszując możesz nie martwić się hordami. Po trzecie - łatwiej jest donieść plecak z zapasami do pobliskiego posterunku niż drałować z powrotem do bazy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...