Skocz do zawartości

The Avengers


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość _Milan_

fantastyczny, jesli chodzi o rozrywke w kinie to 10/10, imax miazdzy efektem 3d, sam film swietnie to wykorzystuje.

Aktor grajacy Bruce'a Bannera zayebisty, pozniej przoduje oczywiscie iron man, nawet kapitan ameryka ,posiadajacy najslabszy indywiddualny film w tej ekipie nie był zły.

Fajny humor, czasami rżałem, i tylko jedna ftopa z humorystyczna zagrywką oklepana do potegi ( kapitan ameryka kontra szef policji).

Odnośnik do komentarza

i tylko jedna ftopa z humorystyczna zagrywką oklepana do potegi ( kapitan ameryka kontra szef policji).

 

Ja się na tym chyba najdłużej ryczałem ze śmiechu :D

A potem jak

najpierw Loki cwaniak złapał strzałę i mu wybuchła w twarz i zaraz za tym jak powiedział:

"I am god and I won't be bullied!" i w tym momencie zownował go Hulk XD

Mina Lokiego po tej akcji bezcenna XDDDDDDD

 

Odnośnik do komentarza

Bo za drugim razem Banner przemienił się świadomie i mógł wtedy lepiej ukierunkować swoje niszczycielskie zdolności.

 

Chyba. ;)

 

 

Polecam wszystkim oglądanie tego filmu w IMAXie - doznania są wręcz nieporównywalne. Udało mi się wygospodarować te 2,5 godziny podczas weekendowej wizyty w Londynie (w Trójmieście IMAXa nie ma...) i absolutnie nie żałuję. Wcześniejszy seans w Multikinie wypada przy tym wręcz żałośnie. Za(pipi)isty film, po którym jeszcze trudniej będzie oglądać kolejne części Transformers (da się zrobić niesamowicie efektowny, a zarazem *czytelny* rozpier.dol? da się!*).

 

* Scena, w której w jednym płynnym ujęciu pokazani są wszyscy bohaterowie walczący z najeźdźcami na ulicach, w powietrzu i na szczytach wieżowców jest tego najlepszym przykładem. Dzieje się bardzo dużo, ale pokazane jest to tak, że da się za wszystkim nadążyć - wielki szacun dla reżysera.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy film o superbohaterach? Chyba tak, a na pewno tak dobry jak ostatni X-meni. Nawet finału udało im się nie popsuć (IMO w filmach z herosami prawie zawsze są cienkie). I nawet Scarlett się spisała - wydawało mi się że pasuje tam jak pięść do nosa. Optymistyczne 8+/10 w skali superbohaterów.

 

 

Czekam na "dwójkę" z większą ilością postaci.

Odnośnik do komentarza

Trudno żeby przebił. Avengersi byli wyświetlani w 3D co dołożyło swoją cegiełkę do wyniku. Bez tego raczej miliarda by nie przebił a max. dobił do 900 milionów zielonych

Na szczęście prawdziwy kinomaniak nie przejmuje się zielonymi i cyferkami. Trylogia Mrocznego Rycerza przestaje już być dla wszystkich natomiast Avengers to kino casualowe czyli dla wszystkich. Wiadomym jest, że w dolarach przebije Nietoperka. Zobaczymy jak trzecia część poradzi sobie z krytyką i ocenami widzów. Tak czy siak oba filmy z chęcią zobaczę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...