Skocz do zawartości

The Avengers


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

o rocket racoonie za dwa lata będą mówić wszyscy i stanie się postacią kultową - jeszcze wspomnicie moje słowa. brawa za odwagę - zielone światło dla filmu o teamie, które w historii miał raptem dwie serie i to niezbyt popularne. no, ale tutaj ilość w żadnym wypadku nie przekłada się na jakość. jeśli prawidłowo się do tego zabiorą to szykuje się miazga.

 

pokazali też test-footage ant-mana w rezyserii edgara wrighta (shaun of the dead, hot fuzz, scott pilgrim vs the world), ale to raczej daleka przyszłość (co najmniej 2015, wright ma jeden film w kolejce po drodze, myślę, że nawet może po drugich avengerach co by wprowadzić ultrona jako antagonistę w trzeciej części).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Film jest mega. Odpaliłem na chwilę żeby przewinąć tylko najlepsze sceny, a obejrzałem cały film poza wolnym wstępem :P Jestem pod ogromnym wrażeniem kreacji Hulka i Bannera, aktor zagrał świetnie, on się stał Bannerem tak jak Downey stał się Starkiem, a dodanie zielonemu olbrzymowi ludzkiego pierwiastka i to jajcarskiego zmiażdżyło moją psychikę :D

 

W ogóle wszyscy aktorzy zagrali bardzo dobrze.

 

Czekam na sequel jak pustynia na deszcz. Tak samo na nowy film z Hulkiem bo aktor z Avengersów ma teraz monopol na przyszłe filmy i to jest świetna wiadomość.

 

 

Jak Banner powiedział "I'm always angry i wkroczył do akcji + ten ryk, to aż ciarki mnie przeszły :D

 

 

Jestem pod takim wrażeniem, że chyba wciągnę na BD po premierze :P

 

To jest wielkie osiągnięcie tego filmu, że ktoś kto traktuje Avengersów jako mariaż wyciągnięty z tyłka i nie trawi normalnie połowy postaci, jest nim zachwycony :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Powrót do przeszłości normalnie. Czułem się jak za dzieciaka, kiedy na świetlicy w podstawówce przeglądałem komiksy Marvela. Fajny film. Jedyne co mi przeszkadzało to muzyka, była zbyt patetyczna co trochę kłóciło mi się z mega widowiskową akcją i niskich lotów, ale wciąż śmiesznym, humorem.

Odnośnik do komentarza

jak na tego typu produkcję , to humor był wyszukany. wystarczy przypomnieć sobie żenujące rozśmieszacze z transformers 2. jeżeli chodzi o muzykę, to byłem zadowolony, zwłaszcza z tej towarzyszącej popisom blaszaka, a na wejście dostał chyba coś z guns n roses, ale mogę się mylić . nowy aktor grający hulka jest najlepszy z dotychczasowych i dla mnie aktorsko to najlepszy występ w filmie ( Downey Jr. nie mógł rozwinąć skrzydeł bo mu skrypt nie pozwalał ). najgorzej tu jest z fabułką , po tak entuzjastycznych recenzjach liczyłem na coś trochę lepszego jednak , bo gdyby nie zawirowania w ekipie hirołów , to było by naprawdę źlę. gwoździem programu są tu sceny akcji naładowane cgi + praca kamery i montaż im towarzyszący , momentami jest naprawdę młodzieżowo i micha sama się cieszy (na wyróżnienie zasługuje tu dłuższe ujęcie lotu ironmena z ekipą walczącą z lamusami na backgroundzie oraz hulk POWSTRZYMUJĄCY wielkiego robala sekunde po przemianie) . mogli się pokusić o większą ilość akcji zespołowych na jednym ujęciu. przy.(pipi)ie się natomist do rudej scarlet (super buzia ale kirsten ma lepszy tyłek i nogi) , w trakcie jatki i popisywała się niczym, co by ją wyróżniało, ot wygimnastykowana lasia sprzedająca kopniapki. natomiast najlepszą sceną filmu jest oczywiście hulk uskuteczniający rag dolla na lokim. Yeti - wiadomo,że zjadają , ale to trochę inny level kreacji postaci krojonych do dwóch filmów o zupełnie różnym ciężarze gatunkowym i ambicjach. bo na tej samej zasadzie mogę dodać , że ekipa ze snyderowskich Watchmenów zjada tą z nolanowych Gacków, ale nie było by to do końca fair.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Yeti - wiadomo,że zjadają , ale to trochę inny level kreacji postaci krojonych do dwóch filmów o zupełnie różnym ciężarze gatunkowym i ambicjach. bo na tej samej zasadzie mogę dodać , że ekipa ze snyderowskich Watchmenów zjada tą z nolanowych Gacków, ale nie było by to do końca fair.

Batman jak i ten film dla gimbusów, to ekranizacja komiksu, więc można śmiało to porównywać. Ekranizacja Watchmana to najwyższa klasa, tak jak i filmy Nolana o Gacku. Może gdybym miał 17 lat, to bym się jarał tymi Avengersami, ale wiek już nie ten i osobiście kupuje ekranizacje komiksów tylko właśnie w takim stylu jak to zostało podane przez Nolana i Snydera. Własnie dla tego czekam na Supermena, normalnie pewnie bym tego za darmo nie chciał obejrzeć, ale Snyder ma u mnie spory kredy zaufanie wiec czekam, poza tym pierwszy trailer niszczy.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też oglądałem ripa i tym bardziej dziwię się jak można przegapić scenę po takich napisach, a nie jakimś prostackim staff rollu.

 

Taa, bo oglądając ripa w ogóle mnie obchodziły napisy. Przeskakiwałem na koniec żeby zobaczyć co dali po napisach. Teraz muszę jeszcze gościa na wiki sprawdzić bo nie znam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...