Skocz do zawartości

The Avengers


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

@Yeti

No ale taka prawdę trochę. Film był adaptacją komiksu Marvela = cukierkowej papki dla sfrustrowanych i pryszczatych dzieciaków z otyłością. Wiadomo było, że będzie lekko, bez głębszych przemyśleń. Wiadomo było, że będą faceci w rajtuzach albo innych głupich przebierankach.

 

To nie DC, czy Spawn. Pomyśl trochę.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 262
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość DonSterydo

(pipi)a, co za bzdury tu czytam :D

 

Jestem JETI, wciągam sterydy nosem i oglądam tylko filmy gdzie jest mrok i facet przebrany za latającą mysz, bo mam już więcej niż 17 lat i taki ze mnie poważny men :P

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Estel, a gdyby Nolan lub Snyder zabrał się za Avengersów? Ciekawe co by z tego wyszło, po części dostanie odpowiedz gdy pojawi się film o najbardziej gejowskim superbohaterze ever (Man of Steel). Najmocniejszy punkt Batmana, to nietrzymanie się przez Nolana tego wszystkiego, co znajdziemy w komiksach. IMO stworzył Jokera i Bane, którzy przebijają ich komiksowe wizerunki pod każdym względem. Znam osoby, które normalnie nie poszłyby na Batmana, ale po drugiej części i całym tym zamieszaniu z genialnym Jokerem odliczali dni do premiery trójki. To jest największy sukces tych filmów, że potrafiły do siebie przekonać osoby, które zazwyczaj chodzą tylko na "poważne filmy", a nie jakieś idiotyzmy dla dzieci.

 

(pipi)a, co za bzdury tu czytam :D

 

Jestem JETI, wciągam sterydy nosem i oglądam tylko filmy gdzie jest mrok i facet przebrany za latającą mysz, bo mam już więcej niż 17 lat i taki ze mnie poważny men :P

Odnośnik do komentarza

Szczerze? Mam to w (pipi)e. Po Avengersach spodziewałem się bajeczki i papki dla mózgu i to dostałem. Dziękuję, dobranoc.

No i właśnie o to chodzi, czego spodziewasz się po filmie. To tak jak z Transformersami, mega idiotyczny film, ale efekty fajnie. Gdyby mnie takie filmy bawiły, to bym chętnie je oglądał, ale nie mam już 17 lat, wciągam sterydy nosem, a papkę dla mózgu to mam pod dostatkiem na tym forum. ;) Wszystko zalezy w jakiej formie jest to podane, bo np. takie Planet Terror czy Maczetę mam swojej kolekcji, mimo że to nic innego jak papka dla mózgu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja też nie mam nadal 17tu, niestety, ale dostałem to czego oczekiwałem. Chodzi mi tylko o to, że nie ma sensu hejtować film za to że jest głupi, skoro takie było jego założenie. To tak jakbyś nie lubił mleka za to, że jest białe.

 

A to czy kiedyś doczekamy się adaptacji komiksów Marvela przeznaczonej dla dorosłego odbiorcy to czas pokaże. Chociaż osobiście w to wątpię.

Odnośnik do komentarza

obie stajnie - zarówno dc jak i marvel mają cały wachlarz mniej lub bardziej kiczowatych postaci. tak się złożyło, że dc do tej pory koncentrowało się na swojej flagowej postaci do której można podejść trochę bardziej na poważnie. zobaczycie, że jak wachowscy albo fleischer zrobią za te pare lat "justice league" będzie można spokojnie mieć podobne zastrzeżenia jak do tego filmu (a nawet większe). tymczasem pare dni temu avengers przekroczyło 1,5 miliarda wpływów, tdkr stało się kolejnym filmem który przełamał barierę miliarda (i to bez 3D!) więc i chciwi producenci zadowoleni i przerośnięte dzieci jarające się przygodami facetów w pidżamach ratujących świat mają szansę na kolejne kilka lat zawalone adaptacjami komiksów więc przestańcie się wreszcie kłócić do cholery!

 

no.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kłócić się zawsze będziemy, nawet my faceci dobiegający trzydziestki a tymczasem miejmy nadzieję na dużo dobrej rozrywki ze stajni Marvela i DC w przyszłości.

 

A jeszcze nie tak dawno nie mogłem się doczekać 8 klasy podstawówki :(

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział, że możemy być zadowoleni z kierunku w jakim dążą ekranizacje komiksów z paroma wyjątkami (vide Green Lantern z Reynolds'em). Oba filmy (Avengers i TDKR) są na przyzwoitym poziomie. Ja osobiście czekam na odpowiedź DC w kwestii drużynowej rozpierduchy (Justice League i Man of Steel). A i nie pogardziłbym przygodami the Flash'a na dużym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Justice League to zawsze był dla mnie szczyt tandety. Zbiór postaci, które nijak do siebie nie pasują (100x bardziej niż Avengers). Głównie przez postać Supermena, który całą resztę by pierdem zabił, a robią za jego kolesi z paczki. Ale na dobry film o Supermenie to czekam.

Odnośnik do komentarza

Donek ale chyba nie zauważyłeś, że w komiksach te postacie się dobrze uzupełniają, poza tym do walki ze Supkiem też nie staje zawsze tylko 1 postać, czasami są to całe zastępy s(pipi)ieli, więc reszta go wspiera jak może, tymbardziej, że np taki Supek też nie jest niezniszczalny, można go osłabić kryptonitem albo np magią.

 

Poza tym, wielki w(pipi)iony zielony olbrzym siejący rozpier.duchę, latający facet w zbroi, II-wojenny bohater z tarczą oraz mityczny obcy bóg to nie jest zestaw, który na pierwszy rzut oka najbardziej do siebie pasuje.

Na pewno nie są od siebie bardziej odmienni niż skład Justice League.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Justice League to zawsze był dla mnie szczyt tandety. Zbiór postaci, które nijak do siebie nie pasują (100x bardziej niż Avengers). Głównie przez postać Supermena, który całą resztę by pierdem zabił, a robią za jego kolesi z paczki. Ale na dobry film o Supermenie to czekam.

W serialu Smallville były tzw. przymiarki do drużyny super herosów. Były nawiązania zarówno do nowej Ligii jak i do starej (JSA). Choć szału nie było to jednak były to elementy jedne z najlepszych w serialu. Szczerze powiedziawszy można by robić coś na wzór Watchmen z uniwersum DC. Chodzi mi o JSA (Justice Society of America). Co do samego Człowieka ze Stali to (jeśli film będzie naprawdę dobry ) chciałbym żeby po napisach dali zapowiedź Doomsday'a (np. wybicie ręki z ziemi albo coś). Bo kto jak kto ale Doomsday to skur*iel bez skrupułów, bez emocji i ma mega potencjał jeśli chodzi o film.

 

Superman_Man_of_Steel_Vol_1_19.jpg

 

No i jest jedynym który zatłukł Supermana.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Justice League to zawsze był dla mnie szczyt tandety. Zbiór postaci, które nijak do siebie nie pasują (100x bardziej niż Avengers). Głównie przez postać Supermena, który całą resztę by pierdem zabił, a robią za jego kolesi z paczki. Ale na dobry film o Supermenie to czekam.

W serialu Smallville były tzw. przymiarki do drużyny super herosów. Były nawiązania zarówno do nowej Ligii jak i do starej (JSA). Choć szału nie było to jednak były to elementy jedne z najlepszych w serialu. Szczerze powiedziawszy można by robić coś na wzór Watchmen z uniwersum DC. Chodzi mi o JSA (Justice Society of America). Co do samego Człowieka ze Stali to (jeśli film będzie naprawdę dobry ) chciałbym żeby po napisach dali zapowiedź Doomsday'a (np. wybicie ręki z ziemi albo coś). Bo kto jak kto ale Doomsday to skur*iel bez skrupułów, bez emocji i ma mega potencjał jeśli chodzi o film.

 

Superman_Man_of_Steel_Vol_1_19.jpg

 

No i jest jedynym który zatłukł Supermana.

 

najlepsza saga komiksów o supermanie i po tym co sie działo z tymi czteroma następcami supermana <3 cyborg superman ftw!

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Miałem te komiksy, trochę później przestałem kupować bo już straciłem zainteresowanie kolejnymi wydarzeniami w uniwersum. Podobnie jak saga o klonach zabiła dla mnie Spidermana.

 

Nie ma przypadkiem za granicą jakiegoś zbiorczego wydania HC sagi z Doomsdayem i czterema następcami Supermana? :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No i kupiłem Avengersów na BD :) Miazga jak to wygląda na 42" :D Nowy poziom epickości Hulka w HD :P Przydałby się jednak ten 60" TV, heh.

 

Pamiętacie ten moment jak na wiadukcie Thor walczył i w pewnym momencie wpadł Kapitan Ameryka i złapał tarczę a Thor młot? To nie było zrobione na komputerze a przynajmniej ten młot, odbił się aktorowi od ręki żonglował nim gdy Kapitan Ameryka się produkował za jego plecami :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ja jestem właśnie po seansie i powiem, że miło się zaskoczyłem. Efekty specjalne koszą, a sama fabuła jak to w filmach na podstawie komiksów Marvela, imo trzyma poziom (oczywiście jak na ekranizacje o super bohaterach) i dużo lepiej się oglądało niż tego gównianego Batmana z Bejnem. Chociaż trochę ta laska z pistolecikami tam nie pasowała, bo ten z wybuchającymi strzałami jeszcze był do przełknięcia... cała reszta była w miarę okej.

 

najbardziej się podjarałem jak zobaczyłem Thanosa po napisach, będzie się działo w dwójce. :D

Odnośnik do komentarza

ciekaw jestem jak to właśnie rozwiążą z thanosem. myślę, że może się pojawić już w thorze 2 po napisach (infinity gauntlet było widoczne w tej krypcie której pilnował destroyer), a potem działać zza kulis w guardians of the galaxy jeśli zdecydują się np. na adama warlocka w roli czarnego charakteru. w każdym razie faza druga kinowej ofensywy marvela zapowiada się znakomicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...