Skocz do zawartości

Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem

 

 

jestem przy ostatnim bosie i babka mi mowi ze mam walic w niego z TAC-Gun-a. wejscia pod poklad lotniskowca sa zablokowane, a ja nigdzie go nie widze. gdzie go moge dorwac?

 

 

 

ta broń jest tam gdzie schodziłeś na początku do proroka pod pokład, a dokładnie na lewo od tego "fotela" gdzie cie skanowali, doktorek tez mówił że nie mozesz jej używać, jeśli dobrze rozumiem

 

Odnośnik do komentarza

mam problem

 

 

jestem przy ostatnim bosie i babka mi mowi ze mam walic w niego z TAC-Gun-a. wejscia pod poklad lotniskowca sa zablokowane, a ja nigdzie go nie widze. gdzie go moge dorwac?

 

 

Spróbuj przytrzymać Y i dwa razy strzałkę w lewo (tak jak wybierasz wyrzutnię rakiet) Jak nie masz to nie wiem jak doszedłeś dalej bo jednym z zadań było podniesienie TAC-Gun'a :lol:

EDIT:Za drugim razem jak wchodzisz do pomieszczenia (po ataku jądrowym)

 

Edytowane przez Darth Krizzo
Odnośnik do komentarza

 

Nie :P Można tą misję przejść tak ze tego guna się nie weźmie.Musisz zjechać rampą poniżej głównej płyty lotniskowca,tam pochodzisz,rozbroisz reaktor atomowy i później ten gun będzie stał przy otwartej szafce.

 

Trzeba grać bardzo nieuważnie aby nie zabrać tej broni, ja już miałem ją na uwadze w momencie siedzenia na fotelu, a potem

gra sama nas do niej kieruje i jest o tym głośno mowa.

Niemniej gratuluje skończenie gry bez tej zabawki.

Odnośnik do komentarza

dzieki za pomoc, gra ukonczona po kilkukrotnym restarcie ostatniego levela. bug-a mialem takiego ze po zejsciu z mostka, juz na samym dole nagle wyskakiwal kapitan i zostawal zabity przez alien, a scena ta powinna sie dopiero wlaczyc po zdobyciu tac guna. wychodzac na poklad atakowal mnie od razu sub boss i nikt nie mowil nic ze mam zjechac pod poklad, bo wszystko na nim bylo juz rozwalone.

Odnośnik do komentarza

 

Nie :P Można tą misję przejść tak ze tego guna się nie weźmie.Musisz zjechać rampą poniżej głównej płyty lotniskowca,tam pochodzisz,rozbroisz reaktor atomowy i później ten gun będzie stał przy otwartej szafce.

 

Trzeba grać bardzo nieuważnie aby nie zabrać tej broni, ja już miałem ją na uwadze w momencie siedzenia na fotelu, a potem

gra sama nas do niej kieruje i jest o tym głośno mowa.

Niemniej gratuluje skończenie gry bez tej zabawki.

Jak mogłem ukończyć grę bez niej,skoro tylko nią można rozwalić ostatniego Bossa?Pierwszy raz w ogóle na dół mnie nie wysłało,tylko od razu miałem sub bossa na lądowisku,dopiero za drugim razem załączyło się po kolei.

Odnośnik do komentarza

Nie jest możliwe pokonanie ostatniego bossa bez

TACa

, trzeba by dużo ammo do RPG a na pokładzie mamy bodajże 9 pocisków...

 

 

To nie jedyny bug w tej grze, często mam też zanikający dźwięk. Do tego trofea za poziomy na Delcie mi nie wpadają.

 

 

PS. Jeżeli ktoś zacznie przechodzić grę na poziomie wysokim a dopiero na Delta może mieć problem z 3 srebnymi trofeami za AKT 1, 2 i 3.

U mnie po misjii "Przebudzenie" nie wpadły trofea za Akt 1 i 2, zobaczymy czy skasowanie save zadziała :whistling:

Edytowane przez dydel
Odnośnik do komentarza

Witajcie,

 

podpowiecie mi w ktorej misji i gdzie moge znalezc celownik snajperski - jest to ostatnia modyfikacja ktorej brakuje mi do zrobienia platyny :)

 

P.S.

Wczoraj ukonyczlem gre ... i musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony. Jak crysis wyszedl na PC zainstawalem na swoim sprzecie i ... poogladalem pokaz slajdow, wiec sobie dalem spokoj :) Z niecierpliwoscia zatem czekalem na premiere na PS3 - i warto bylo, bardzo dobra akcja, bardzo dobra grafika, nie zwracalem uwagi na framerate, w zasadzie same plusy :)

 

w milo checia kupie crysisa 2 zeby zdazyc ukonczyc przed jesiennymi premierami :)

 

pozdrawiam

bbq

Odnośnik do komentarza

To ja tez chyba zaliczyłem buga dzieki ktróemy mówie serdeczne pocałujcie mnie w du*e dla twórców portu.

To zdaje sie finałowa walka.

 

 

ze statkiem obcych na lotniskowcu, którego kolejno rozwalamy tym specjalnym działkiem. Po tym jak traci oba "ramiona" pozostaje "gęba", niestety działko nie namierza mi jej :. w dodatku checkopint zapisal sie tak gownianie ze prawie od razu ginę, ale jak uda mi sie wyjsc i mierzyć w bossa to broń go nie namierza. Zdaje mi sie ze wczesniej ta gęba sie podświetliła, tak jak do namierzania, ale po śmierci teraz juz nic takiego nie mam..

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

To ja tez chyba zaliczyłem buga dzieki ktróemy mówie serdeczne pocałujcie mnie w du*e dla twórców portu.

To zdaje sie finałowa walka.

 

 

ze statkiem obcych na lotniskowcu, którego kolejno rozwalamy tym specjalnym działkiem. Po tym jak traci oba "ramiona" pozostaje "gęba", niestety działko nie namierza mi jej :. w dodatku checkopint zapisal sie tak gownianie ze prawie od razu ginę, ale jak uda mi sie wyjsc i mierzyć w bossa to broń go nie namierza. Zdaje mi sie ze wczesniej ta gęba sie podświetliła, tak jak do namierzania, ale po śmierci teraz juz nic takiego nie mam..

 

 

Bo jego rozwala się standardowymi wyrzutniami a wali się w działka,które ciebie ostrzeliwują.

 

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli chodzi o tą gębę to ona jest zasłonięta, i właśnie tą zasłonę trzeba rozwalić normalnymi gunami po czym już bez problemu namierzyć działkiem ;)

 

 

 

ale on juz ma rozdziawioną tą jape az sie prosi o strzał w środek, i ekipa ze statku tez woła do mnie na co czekam. Jak zapodałem mu tam zwykłą rakiete to było takie małe pyk :) jakby pocisk wsiął. Jest jeszcze cos po tej walce? bo cioram juz w Batmana i nie chce mi sie przymuszać do tego bossa tylko po to zeby zaraz zobaczyc napisy koncowe. Fajny shooterek ale fabuła to tam praktycznie nie istnieje wiec dynda mi konczenie. Sprubuje jeszcze ewnetualnie zaostawić mu tą jape i rozwalić działka.

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...