Skocz do zawartości

Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, w oficjalnej notce jest “By bringing the single-player campaign to console, we believe we are again setting a new standard for quality in downloadable gaming”. Nie ma mowy o multi, za to w filmiku z poprzedniej strony do którego dałem linka widać fragment multiplayera.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
To sie jeszcze okaze. W Crysis 2 nie bylo otwartych przestrzeni wiec mogli sobie grafike podpakowac.

W FarCry 2 i nadchodzącym FC3 jakoś się dało, a to inny silnik, "podobno" mniej rewolucyjny a jednak gra wyglądała świetnie. Po prostu obetną jakieś efekty, ale wątpię że raptem ograniczą teren działań.

Odnośnik do komentarza

O ile dobrze pamiętam w Crysis na PC też nie było mutli. Dopiero chyba dodatek (Warhead) dodał ten tryb. W ogóle nie wiem po co mieliby się męczyć z multi, skoro i tak znaczna większość graczy będzie grała w mutli albo w COD albo w BF (albo w Fifie).

 

Za taką cenę to i ja nawet drugi raz sobie przejdę. Z Crysis'a najlepiej wspominam poziomy na statku obcych oraz, później, w zamarzniętej dżungli kiedy już się walczyło z obcymi. W ogóle ciekawe jak z destrukcją otoczenia na konsolach, czy też będzie np. można "wyciąć" karabinem cały las albo zrównać z ziemią jakiś budynek? Mam nadzieję, że tak, bo z tego też była fajna zabawa.

Odnośnik do komentarza

Na tym screenie to akurat wygląda łyso w porównaniu z oryginałem - to już dżungla w FarCry 2 wyglądała lepiej. Zresztą skoro podobno premiera ma być dopiero później w 2012, to może jeszcze sporo poprawią i zoptymalizują. Nie martwiłbym się na zapas ;-)

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

wygląda super, może nawet kupię bo zawsze byłem ciekaw tej gry

 

Naprawde warto kupic pierwszego Crysis'a. O ile przedzieranie sie przez dzungle troche nudzi, to sekcje gdzie poruszasz sie lewitujac (w staku obcych- kapitalny klimat) oraz ucieczka po syberyjskim terenie po prostu rzadza. Ja gralem na srednio-wysokich ustawieniach, z lekko chrupiaca animacja (30-50 fps) ale komfort grania by wysoki. Na zdjeciach widze, ze konsolowy Crysis bedzie wygladal tez swietnie. A cena 60 zl, jest bardzo zachecajaca.

Odnośnik do komentarza

Trailer bazowal na starym buildzie:

 

Hey guys,

 

Some comparison shots of Crysis 1 on console (taken from our recent trailer) vs the PC version have been floating around.

 

The trailer was actually captured using an earlier version of the game, it has since been improved (before these comparisons even arose) and I feel like we ought to clear this up somewhat. Below i've attached some images of how these scenes actually look;

 

[OLD] TAKEN FROM TRAILER:

 

unledwan.jpg

 

ACTUAL CONSOLE IMAGE:

 

H5ecW.jpg

 

[OLD] TAKEN FROM TRAILER:

 

ikN3B.jpg

 

ACTUAL CONSOLE IMAGE:

 

49GwP.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...