Skocz do zawartości

Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie mówić to SUI przeciwników w jedynce jest dużo lepsze niż w sequelu

A to inna sprawa, sytuacje o których mówisz poprawiają ogólny wizerunek sztucznej inteligencji i nadają pewnego realizmu. Chodzi o to, że wady i głupoty AI są po prostu bardzo widoczne i komiczne, nawet jeśli rzadkie ;)

 

Jeśli chodzi o wszczynanie alarmu, to tu akurat duży plus dla Crytek - kombinowanie i skradanie się ma wreszcie sens (na hardzie i wyżej), bo nasz brak rozwagi może nas kosztować sporo i łatwo doświadczyć jego konsekwencji (np. szlachtowanie patroli w okolicy posterunku/baz skończy się wzmożoną czujnością wewnątrz.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że już wtedy twórcy nie dali możliwości rozwijania możliwości nanokombinezonu jak w Crysis 2. Byłoby więcej zabawy ale mimo wszystko i tak świetnie się w to gra. Najbardziej podoba mi się ogrom terenu do wykorzystania. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wcielić się w snajpera, otaczać wroga, przeprowadzić legalny szturm, porozmieszczać ładunki wybuchowe, żeby odwrócić uwagę, skorzystać z pojazdów. Fajnie gdyby jeszcze dało się podrzynać gardła a nie tylko rzucić delikwentem.

 

Byłem miło zaskoczony kiedy ciskając Koreańczykiem o pobliską chatkę razem z nim poleciała jedna ze ścian lub gdy rozpędzony do max jeep wykoleił się po celnym strzale w przednią oponę.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Tez chwile pograłem i jestem całkowicie zadowolony. Graficznie ślicznie (wiadomo, że słabe tekstury są na porządku dziennym), AI lepiej niż w sequelu, ogromne tereny i w ogóle fajna zabawa w podchody. Lubię tego typu gry otwartym światem (przeszedłem z przyjemnością FC2!) i crysis póki co wydaje się jedną z lepszych inwestycji.

Odnośnik do komentarza

Po ukończeniu mogę stwierdzić, że jednak Cysis 2 jest bigger, better i badass. Cudów po grafie się nie spodziewałem ale taki statek na finishu gry wygląda po prostu żenująco. Konwersja zdecydowanie robiona na szybko lub nieumiejętnie. AI jest dziwnie skonstruowane. Na 5 metrów mają problem z widzeniem ale ze 150 widzą Cię niczym mysz w trawie. Wielokrotnie zarzucano twórcom, że to tylko benchmark bo całość nie trzyma się kupy. Opinia może jednak zbyt surowa ale do zachwytów daleko. Końcówka przeciągnięta ale w porównaniu do reszty gry zdecydowanie dynamiczniejsza. Poza tym gra bardzo mocno naciska na stealth co w pewnym momencie staje się denerwujące i nużące. Warto zagrać chociażby po to by stwierdzić, że Crytek przy Crysis 2 odrobił lekcje.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Mi również bardziej podoba się pierwsza część. Może to tylko dzięki rewelacyjnemu środowisku gry, po prostu wolę biegać między pięknymi palmami, wodospadami itp.itd. niż nijakim jak dla mnie Nowym Jorkiem z dwójki. Co by nie mówić to gameplay w jedynce też nie jest jakiś tragiczny- szczególnie jeśli lubimy względną swobodę i możliwość załatwiania spraw na różniące się sposoby.

 

Crysis 2 jest bardziej urozmaicony, ale dla mnie i tak Crysis>Crysis2

 

PS. Mam nadzieję, że w trójce akcja znów wróci na jakąś tropikalną wyspę :D

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem grę na najwyższym lvl,łatwo nie było,zwłacza ze mi akcję pocisnęło do przody bez guna,którym można ostatniego bossa rozwalić.Wkurza mnie ze zostały mi tylko 2 trofea,za wszystkie zadania poboczne i zabicie z każdej broni palnej,nawet nie wiem czy jest jakaś,której nie odnalazłem.

 

Kurde jednak muszę od nowa przechodzić dla 2 trofeów :confused: plus że mogę na easy(tak wpadło 10 killi gdy w kogoś rzucamy)

 

No i jest platyna :P Jedna z łatwiejszych,da się zrobić za pierwszym przejściem,tylko trzeba mocno ogarniać co się dzieje dookoła.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...