Skocz do zawartości

Final Fantasy X HD


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

FF X to była porażka jeśli chodzi o to, że gra jest następnym Finalem po IX. Jak sie zapomni, że byla tam kiedyś jakaś VII VIII i IX i odpali sobie X to będzie sie dobrze bawił a przynajmniej jak tam miałem jak grałem w to mając 15 lat. Teraz to juz chyba nie dałbym rady.

Odnośnik do komentarza

ja znowu na premiere FFX bylem nia niewiarygodnie zawiedziony majac w pamieci arcydzialo w postaci trylogii z psx i ffVI jakie ogrywalem w miedzy czasie na emu na pc, ale po latach jak odpalilem na vicie to kurcze gralo mi sie przyjemniej - ostatni dobry fijnal, muzyczka fajna, grafika dalej ok, system walki fajny, jest auron, jest lulu, tylko na milosc boska te rynny, rynny wszedzie, mimo wszystko o wiele bardziej go docenilem teraz niz kiedys

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Patrz, a ja wczoraj w dżungli biegałem po rozwidleniach.

 

Fajna gra, podoba mi się. Połączenie miłej grafiki, takiej samej muzyki i dobrego systemu walki powoduje, że nawet chyba dam radę ją przejść, co nie jest u mnie takie oczywiste, gdy chodzi o ten gatunek.

Odnośnik do komentarza

XIII'tki to ja nawet nie skończyłem, szkoda mi życia na taką grę. X'a skończyłem z przyjemnością, nie jest idealna, były momenty gdzie się wku.rwiałem strasznie i nużyłem, ale też nie pamiętam FF'a, w ogóle jRPG'a gdzie nie odczułem czegoś z tych dwóch - Chyba tylko w Suikodenach, Personach i Chrono Trigger wszystko mi zagrało.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Nie ogarniam skilli. Na początku Tidus miał tego buffa co podwyższa drużynie siłę i obronę. Potem nauczyłem go przez Sphere Grid:

 

-Flee

-Extract Speed

 

No i teraz podczas walki mam tylko Extract Speed, tamte 2 są niewidoczne. Widzę je tylko jak wejdę trójkątem do menu po za walką i kliknę na zakładkę Abilities.

 

Drugie pytanie - jak nauczyć skilla z broni? Wakka dostał Blue Armguard ze skillem Water Ward, ale tez tego to nawet po wejściu w menu u niego nie widzę.

 

Przysnąłem na tutorialu ze Sphere Grid?

 

 

 

EDIT:

 

Dobra już wiem, wyjaśniło sie jak wszedłem w Status. Niektóre skille są bierne, niektóre jako Skills, niektóre jako White Magic itd.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

-Och, myślałem że na tej łódce znajdę Rikku, bo na taką samą wyłowiono mnie z morza

-A był tam Cid?

-A kto to?

-Mój wujek

-Nie było

 

 

 

 

Co? XD. To musiał być jakis problem z tłumaczeniem. Jak można w wysokobudżetowym jRPG zamieszczać takie dialogi. Dodać do tego oderwany od pługa voice acting i mamy mieszankę wybuchową.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Sinspawn Gui - fajna walka. Na początku myślałem, że nie dam rady i muszę podpakowac, ale odpowiednia taktyka się sprawdziła. W poradniku przeczytałem, że w tej walce należy spamować firami i innymi curagami... ale ja ich nie mam i biję jak biedak zwykłym Fire, a także leczę Cure.

 

Bo ich się uczę z Ability Spheres, tak? Wszystko ok, ale one mi z niczego nie dropią :///

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No jakoś w 2 ostatnich lokacjach na 100% nic. Pewnie wcześniej coś wpadło ale to już wykorzystałem. No nic, mam nadzieje, że nie zespuję tego Sphere Grida tak, że nie będę mógł przejść gry.

 

Zresztą nie czaję jeszcze jednej rzeczy - każą mi w poradniku miec Yunę z Cura, a z tego co widzę, to najbliższe miejsce na SG z tym skillem jest jeszcze kawałek drogi przede mną. Albo ja źle patrzę, albo oni mnie oszukują, albo nie umiem poruszać się po SG bo dopiero co wszedłem Yuną na LVL 1 i do Cura mam jeszcze trochę drogi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...