Skocz do zawartości

Battlefield 3 - online


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

odblokowalem sobie Aek i powiem tyle ze czuje juz tą broń ;) Zabija bardzo szybko, tylko musze odblokowac sobie dwojnog i bede mogl sie bawic w snajpera.

To się zawiedziesz bo średnio sobie radzi na średnie odległości,zresztą gdzie ty chcesz leżeć i strzelać?

na seine crossing jak goscie staraja sie odbic plac z pomnikiem to zawsze sie ustawiaja za kontenerem w krzakach, az sie prosza o kulke czy tez na tunelach w metrze

Odnośnik do komentarza

Kur****A czy może mnie ktoś do jasnej cholery oświecić o co chodzi w tej nic nie wartej grze ? Wchodze w multi Quick Match nic nie moge wbić wchodze sobie filtrem na jakaś mape nie mogę wbić, wchodze na serwer browser owszem moge wbić na servery gdzie jest zero graczy o co kur*** chodzi bo dostałem nerwicy, od wczoraj tak mam i mam (pipi) leżące i śmierdzące za 200zł

Odnośnik do komentarza

Zarobili to leżą chu,jem do góry i nic nie robią,a patch co wyszedł na PC to więcej zepsuł jak naprawił, módlmy sie o to żeby to samo na konsolach nie było, no i jeszcze z tym że nie naprawili voice chatu, gdybym mial pudełkową wersje to bym ją wziął i wyj,ebał do kosza albo dał psu zeby zjadł. Z punktu widzenia gracza nie obchodzi mnie to ile czasu musi trwać te całe zatwierdzanie patcha na konsole bo w takim MW3 Acti już go wydało i co nieco poprawił a w BF3 dalej go nie ma i końca tego czekania nie widać. Daje 200zł to wymagam żeby gra była pozbawiona błędów, a nie ze dostaje jakiś niedoje,bany produkt bo szanowne dice pewnie myślało że będzie jeszcze łatać gre patchami.po premierze, a jedna z ważniejszych rzeczy grze czyli czat głosowy który powinien być na pierwszym miejscu i stanowić priorytet po prostu nie nadaje sie do niczego...

 

musiałem sie wygadać hehe

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

kurna namęczyłem sie dzis z tym M98, serio nie widać lotu pocisku z niego, dzis na CQ na autostradzie siedzilem na tyłach niedaleko pominka i zobaczylem snajpera na górce na tyłach wroga (tam gdzie jest murek i duży spadek jak sie idzie do pierwszej flagi od ich strony, zwykle tam ktoś kampi) , i za cholere nie moglem go trafic mimo ze sie nie ruszał bo poprosu nie widzialem pocisku, ani jego lotu ani miejsca gdzie trafia wiec nie moglem skorygowac celownika... nie wiem o co chodzi, na innych snajperkach zawsze widzialem pocisk (chyba ze strzelalem prosto w słońce, a przeciez na autostradzie jest ciemno i nie ma tego efektu ze na tle jasnego nieba nic nie widac)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

gdybym mial pudełkową wersje to bym ją wziął i wyj,ebał do kosza albo dał psu zeby zjadł.........Daje 200zł to wymagam żeby gra była pozbawiona błędów, a nie ze dostaje jakiś niedoje,bany produkt bo szanowne dice pewnie myślało że będzie jeszcze łatać gre patchami.

Dales 40zl nie 200zl. wiec nie narzekaj.a patch pewnie bedzie tydzien przed wydaniem dlc.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Kwestia wejść na Centuriona i nie polatasz,na szczęście mało osób to robi.

Na której mapie występuje ten Centurion?

Ja poki co posiedzialem moze z 0,5 h w stacjonarkach przeciwlotniczych (głównie na granicy,ale nie wiem, czy to akurat Centurion byl wlasnie),ale tylko sie zirytowałem- ubic tym coś graniczy z cudem. Jak mi sie w koncu udalo unieruchomic mysliwca i zdjąc pilota na spadochronie (raz w locie, a raz jak juz wyladowal), to nawet pojedynczego punktu nie dostałem (choc teraz mi przyszlo do glowy, ze ten po wyladowaniu moze po prostu przez strefe smierci zginal)... Nie kumam tego- jest jakas sprawdzona metoda na celowanie/strzelanie tym? Poki co nie wyobrazam sobie uzywania tego na dluzsza mete (mimo ze tylko 2h do medalu wystarczaja)- jak dla mnie to ostatni w kolejnosci sprzet do masterowania...

PS: Dodatkowo wpieniaja drzewa zaslaniajace praktycznie caly widok w jednym kierunku na granicy.

 

 

też tak macie że gra czasem się wiesza podczas ładowania ,i bardzo ciężko połączyć się do jakiejś gry?

Mi sie pierwszy raz zawiesila przy... pierwszym uruchomieniu ROTFL

Jak gram sam, to zwykle sie laczy blyskawicznie (moze poza jednym-dwoma wyjatkami), za to na nieludzkie problemy natrafiam, jak probujemy sie z kumplem we dwoch wbic poprzez Szybki mecz :confused: Czasem po dobrych kilku niepowodzeniach probujemy przez przegladarke serwerow, ale i tu laczy sie wylacznie z serwerami z DICE w nazwie...

Edytowane przez tommi___t
Odnośnik do komentarza

też tak macie że gra czasem się wiesza podczas ładowania ,i bardzo ciężko połączyć się do jakiejś gry?

Zawieszkę na ładowaniu gry miałem raz, do tego ze 3 razy w trakcie grania, czyli standard.

Jak nie działa mi połączenie przez quick match (a raz tak miałem) to muszę dołączyć się do jakiegoś frienda grającego akurat - to działa. W przeciwnym razie pomaga restart gry.

 

Btw. "Fixed a problem with the falling antenna on Caspian Border. It should now more instantly kill anyone in its falling path" - był film z cyklu mythbusters, gdzie udowadniali, że antena nie spada, więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

W liście rzeczy które naprawia patch jest takie coś:

Fix for Type88 and MG36 zoom in animation offset when in supported shooting mode (using bipods)

Czyżby już musieli naprawiać bronie które pojawią się w DLC ;)

raczej bronie z karkalanda, ktore albo juuz mamy albo pojda z tym patchem

ten patch to kpina

You should no longer spawn too close to enemies in TDM and SQDM

tutaj powinni poprawic tez na conquescie aby nie rodzic sie na moratrze itp

Increased the damage of helicopter miniguns, AA guns, and jet cannons against infantry

to zart chyba, to nie trzeba bedzie strzelac aby zabic...

• Decreased the maximum damage and maximum range of the G3 and SCAR-H 7.62mm weapons

• Reduced the damage from FIM-92 and SA-18 IGLA missiles against aircraft

g3 juz teraz jest slabe, to jeszcze oslabia,

co do igly to teraz juz widac jety beda miec full immun,

od jutra mam w (pipi)e flary bede latal z gasnica i bede nieznizszczalny

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Siema.

 

Czy wy też gracie zazwyczaj szturm zamiast podboju? Bo ja tak, sądzę, że ilość graczy na mapy i tryb podboju jest za mała i jakoś mniej się dzieje niż w szturmie i puściej jest jakoś.

 

Za to mapom w trybie Szturm brakuje jakiegoś "(pipi)nięcia" pomiędzy zajmowanymi bazami/punktami jak to czasem miało miejsce w BC 2 i Vietnamie (Hill 134).

 

Co o tym myślicie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu oni osłabiają igle skoro już teraz ciężko trafić, a co dopiero zabić typa w heli czy samolocie. Mogliby w końcu naprawić tą komunikacje bo teraz jest porażka oraz trochę zwiększyć siłę działa czołgu.

 

 

Aha wiecie może czy mają zamiar zrobić coś z mortarem bo ktoś chyba pisał że będzie patchowany ale pewny nie jestem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu oni osłabiają igle skoro już teraz ciężko trafić, a co dopiero zabić typa w heli czy samolocie. Mogliby w końcu naprawić tą komunikacje bo teraz jest porażka oraz trochę zwiększyć siłę działa czołgu.

 

 

Aha wiecie może czy mają zamiar zrobić coś z mortarem bo ktoś chyba pisał że będzie patchowany ale pewny nie jestem.

Jak 2 typów stanie z igłą to jesteś bez szans,może chcą zrobić tak że dopiero 2 trafienia zestrzelą maszynę,a jedno pozwoli latać.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy te płacze które użytkownicy wylewają na battlelogu o rzekomym zepsuciu IRVNa po patchu są prawdziwe. Swoją drogą jeżeli to prawda to trochę nie rozumiem DICE...owszem IRVN był/jest troszkę przegięty ale jeżeli filmiki na yt są prawdziwe to tak go "naprawili", że w tym momencie jest on całkowicie nieprzydatny i lepiej by było po prostu go usunąć z gry...

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...